انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2014-10-04 01:19 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک نیازمندیها درخواست شما را دیدم ( اقا صادق) ولی جوابشو اینجا میگم . طبق فرمایش اقا بهزاد به سختی پیدا میشه ولی نایاب هم نیست . در ثانی اگه تعمیرات اساسی باشه هیچ مشکلی نخواهید داشت .البته کار تراشکاره . باید پرس و با استفاده از پین مهار شود ( اقا بهروز بیشتر میتونن راهنمایی کنند)
خیلی ممنون ولی امکانات و تراشکار خوب میخواد که تو شهر ما نیست میگفتن اصلن مته ای که اینو سوراخ اینجا پیدا نمیشه به اقالو زنگ زدم گفت تا یک ماه و نیم دیگه واسم میاد با یه قیمت خیلی بالا.فقط با پرس کردن دوباره درست میشه؟
اقالو سیاست کاریش اینجوری هست که همیشه میگه تا چند وقت دیگه میرسه.الان 4 ماه شده که جی اس بی داره میاد خخخ
به نظر من بجای این همه هزینه در حد چند ساعت به یکی از شهر های بزرگ مراجعه و طبق راهنمایی های اقا بهروز که واقعا هم کارامد بود مشکل رو حل کنید
Khansariha (8)
اگه به جای سوراخ کاری در شافت این کار و انجام بدم یعنی در محل پرس کارخونه جایی که زایده وارد شیار شافت شده و اونونگه داشته من پیستونو سوراخ کنم و داخلشو رزوه بزنم و با پیچ از سه طرف شافتو نگه دارم بعد سر پیچارو به پیستون یه خال کوچک جوش بزنم به نظر شما درست میشه؟ (حالا همینطوری یه چیزی کشیدم!)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-10-05 12:16 AM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه به جای سوراخ کاری در شافت این کار و انجام بدم یعنی در محل پرس کارخونه جایی که زایده وارد شیار شافت شده و اونونگه داشته من پیستونو سوراخ کنم و داخلشو رزوه بزنم و با پیچ از سه طرف شافتو نگه دارم بعد سر پیچارو به پیستون یه خال کوچک جوش بزنم به نظر شما درست میشه؟ (حالا همینطوری یه چیزی کشیدم!)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته جای سوراخ کاری و پیچ باید بیاد جای نفطه های مشکی
(2014-10-05 12:16 AM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صادق جان
اتفاقآ نقشه خوبی کشیدید و کاملآ مطلب رو میرسونه ولی چون در رابطه با تعمیر سلاح هست بهتر بود در تاپیک تعمیرات مطرح میکردید
روش مورد نظر شما انجام شدنی هست ولی چند تا کاستی داره
1 شافت لق میزنه و ممکنه بمرور بیشتر بشه ( اشکال جزیی )
2 شافت ممکنه حرکت طولی داشته باشه یعنی کمی به جلو و عقب بره ( اشکال عدیده بدلیل تماس با متعلقات ماشه)
3 شما باید پیچها رو حد اقل 1 میل پایینتر از سطح کار بگیرید تا پس از خال جوش و پرداخت هنگام حرکت در داخل سیلندر خط و خش ایجاد نکنه که از توان کار کم میکنه
البته این به معنی این نیست که طرحتون قابل اجرا نباشه و میتونید اجراش کنید شایدم بهتر از روش پینی جواب بده
این فقط بعد از تست و شلیک متمادی معلوم میشه
شما که باید سه تا سوراخ رو پیستون بزنید و بعد قلاویزش کنید تا این روش اجرایی بشه
یکباره خود شافت مرکزی رو هم یه مته 3 بزنید و بجای دوتا پین متقاطع از یدونه پین 3 میلیمتری در جای پین عقبی استفاده کنید و بدید براتون پرس هم بکنند مطمعنآ اگر با دقت و کیفیت انجام بشه جواب میده
[تصویر: 13775589393.jpg]
[تصویر: 13775589395.jpg]
خیلی ممنون از راهنماییتون.باید درست محل تلاقی پیدا بشه.من ابتدا شافت رو وارد پیستون میکنم تا از محلش مطمن بشم بعد سوراخکاری رو انجام میدم (با ادامسم یه قالب از داخلش دراوردم!)با یه سوراخ کوچک شروع میکنم باید خیلی دقیق انجام بشه اون قسمت جوشو خلاصه گفتم طبق روش شما برای جوش باید جا باز بشه من برای این اینکاو انجام میدم که خودم با دریل و قلاویز میتونم انجامش بدم و اینجا کسی نمیتونه شافتو سوراخ کنه !بردم پیش تراشکارا Khansariha (8)
روش شما کامل و بی نقصه.
سلام.
دوستان ببخشید مزاحم بحثتون میشمKhansariha (8)
پیروو حرفای دوستمون اقا DAGGER
همینطور که ایشون اشاره کردن رزوه کردن باعث مشکل میشه اقا صادق رزوه کردن باعث شل شدن پیچ در اسلحه های با قدرت بالا می شه من خودم رزوه زدم پیچ شل شده این کارو نکن.
دوم پیچی یا همون پیمی که بخواد نگه دارنده باشه در فشار زیاد باعث شکسته شدن پیم میشه .
یه مثال میزنم واستون. تا الان پیش شیشه برا رفتین؟ دیدین چطور با الماثه شیشه بری یه خط برش رو شیشه میندازه و با یه حرکت شیشه رو که خط انداخته به دو نیم تقسیم میکنه.
الانم بحث اینه پیمی که خط روش باشه یا رزوه شده باشه به مرور زمان میشکنه. یه کار عمری بکنید مثه کار تمیزی که اقای DAGGER انجام دادن.
یا علی.
(2014-10-05 12:17 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
دوستان ببخشید مزاحم بحثتون میشمKhansariha (8)
پیروو حرفای دوستمون اقا DAGGER
همینطور که ایشون اشاره کردن رزوه کردن باعث مشکل میشه اقا صادق رزوه کردن باعث شل شدن پیچ در اسلحه های با قدرت بالا می شه من خودم رزوه زدم پیچ شل شده این کارو نکن.
دوم پیچی یا همون پیمی که بخواد نگه دارنده باشه در فشار زیاد باعث شکسته شدن پیم میشه .
یه مثال میزنم واستون. تا الان پیش شیشه برا رفتین؟ دیدین چطور با الماثه شیشه بری یه خط برش رو شیشه میندازه و با یه حرکت شیشه رو که خط انداخته به دو نیم تقسیم میکنه.
الانم بحث اینه پیمی که خط روش باشه یا رزوه شده باشه به مرور زمان میشکنه. یه کار عمری بکنید مثه کار تمیزی که اقای DAGGER انجام دادن.
یا علی.

شما نفهمیدید من چکار میکنم این پیچا نقش پرس کارخونه رو بازی میکنند(پیچا فولادی هستند)در محل شیار شافت اونو نگه داشته مثل پرس . سر پیچارو جوش زدم به پیستون بعد کار صیقل کاریو انجام دادم ثانیا من از پیم استفاده نمیکنم حالا هم تفنگو بستم 50تا شلیک کردم فعلا مشکلی نداشته
خخخخ. نه میفهمم همه اون مطالبی که نوشتید خوندم. و میدونم چی گفتم شاید تا 1000 شلیکم مشکلی پیش نیاد اما مرور زمان فشار بهش میاد.
نمیخوام توو ذوقتون بزنم اما حقیقت رو گفتم هیچ جوشیم اندازه کاربیت با زر جوش محکم نیست البته در صنعت اسلحه سازی دست ساز.
من خودم بالای 10 اسلحه ساختم و هیچم دوست ندارم درباره یکیشون بحث کنم بحث اینه این کاری که شما انجام دادین انجام دادم و به مشکل خورده حالا هرچی میخواد باشه لگد اسلحه و فشاری که اون لحظه به تفنگ میاد قابل قیاس با اون چیزی نیست که شما فکر کردین.
یا علی
lk hdk[h h,lnl nv l,vn
(2014-10-05 01:38 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ. نه میفهمم همه اون مطالبی که نوشتید خوندم. و میدونم چی گفتم شاید تا 1000 شلیکم مشکلی پیش نیاد اما مرور زمان فشار بهش میاد.
نمیخوام توو ذوقتون بزنم اما حقیقت رو گفتم هیچ جوشیم اندازه کاربیت با زر جوش محکم نیست البته در صنعت اسلحه سازی دست ساز.
من خودم بالای 10 اسلحه ساختم و هیچم دوست ندارم درباره یکیشون بحث کنم بحث اینه این کاری که شما انجام دادین انجام دادم و به مشکل خورده حالا هرچی میخواد باشه لگد اسلحه و فشاری که اون لحظه به تفنگ میاد قابل قیاس با اون چیزی نیست که شما فکر کردین.
یا علی
ببخشید اگه نتونستم جملمو درست بنویسم وناراحتتون کردم از نوشتتون فهمیدم که دقیقا متوجه نشدین.اینطوری هم فکر نمیکنم که کار شاخی انجام دادم،از بی امکاناتی شهرمون مجبور شدم اینکارو کنم وچون عجله هم داشتم .اره کارخونه دیانا هم اگه این فشارو و لگد اسلحه را در واقعیت در نظر میگرفت حداقل از روی تجربه محکمتر درستش میکرد!به دیانا هم ایراد میگیرم!(البته حتمن دلیلی داشته واسه این کارش) در ضمن شما هم نظر خودتونو گفتین وگرنه ما که پیش کاربرای حرفه ای حرفی واسه گفتن نداریم در ضمن جمله تو ذوق زدن مفهومی نداره پیش من

مطمنن .اینجا بحث در مورد اسلح دیانا 56 هست و مشکلات راجع به اون واستفاده از تجربیات دوستان هست نه جای مسایل دیگه که مثل به رخ کشیدن
نه داداش ناراحت نشدم . من خودمم بیشتر اوقات از بی امکانتی دست به کارای خیلی خطر ناک میزنم.
ادم باید همه چیرو تجربه کنه تا تجربه نکنی و شکست نخوری پیشرفت نمیکنی انقدر شکست خوردیم که اگر بخوام بدم به یه نویسنده بنویسه فکر کنم پر فروش ترین کتاب سال اسلحه سازی بشه خخخخ شوخی بگزریم.
فکر نکنم دیانا دلیلی خاصی واسه این کارش داشته باشه فکر همه چیز رو کردن جزء؟ لگدی که ایرکینگ هنگام عقب نشینی به خودش میگیره و بیشترین فشار رو به قطعات داخلی وارد میکنه.
کاربر حرفه ای با عادی نداره خیلیا هستن تازه واردن و از ما بیشتر میدونن بحث دونستن نیست تجربه در چنین مواقعی مهمه مام اندازه تجربمون حرف میزنیم نه بیشتر.
نه انقدرم سرمون نمیشه که کارخونه اسلحه سازی رمینگتون مارو تحویل بگیره Khansariha (8)

در ضمن من چیزی به رخ نکشیدم یک ضره از تجربم رو با مثال واستون گفتم.

یا علی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع