انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
شما این مقدار انرژی رو با استفاده از کرنوگراف اندازه گیری کردید.؟36 ژول برای 56 خیلی زیاده مگر اینکه فنرش تیتان باشه یا پیستونش گریس یا روغن خورده باشه.
دوست عزیز احتمالا کرونوگرافتون دقت لازم رو نداره.دیانا 56 همون اولش هم از 26 زول بالاتر نمی زنه.مگه اینکه شما تیونش کرده باشی؟
ضمنا سوال دومتون کوچکترین ارتباطی با این تاپیک نداره و می تونید در تاپیک اعلام نیاز مطرحش کنید با تشکر از شما.Khansariha (8)
(2012-08-09 09:08 AM)msap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
من یه چیزای عجیبی از این 56 دارم میبینم ! پارسال که خریدمش 28 تا 30 ژول میزد ! دیروز دوباره تستش کردم با کراسمن و باراکودا در حدود 36 ژول میزنه ! من تو کار این تفنگ موندم ! لطفا یکی از اساتید علتشو به من بگه .
ضمنا من در بدر دنبال یک AR6 آکبند میگردم اگر سراغ داشتید خبرم کنید .
ممنون

برای خرید PCP هم باید یه پست در تاپیک نیازمندیها بزنید. Khansariha (8)
دوست عزیز همانطور که دوستان هم نظر دادند این مقدار افزایش 56 حالت عادی ای نیست مگر اینکه بخشهای از اون چرب شده باشه البته اگر مایلید اطلاعات بیشتری از اعداد بدست آمده از کرنوگرافتون اینجا قرار بدید. Khansariha (8)
دوستان من برای حمل و نقل تفنگم(دیانا 56) مشکل دارم
به فروشنده که ازش خریدم گفتم یه بند برای تفنگم بده گفت حیفه تفنگته
گفت تفنگت خراب میشه
حالا به نظر شما حرف اون آقا صحت داشته؟
اگه داشته بی زحمت بگید چرا
ممنون
Khansariha (8)
شما میتونی یه کفش برای تفنگت بدوزی ....
(2012-08-21 08:20 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت تفنگت خراب میشه
ممنون
Khansariha (8)

از طرفی راست گفته......حیف قنداق 56 به اون نازی هست که سوراخ بشه....ولی از طرفی حیف اسلحه هست که به دلیل سنگینی و خسته کردن از دست بی افته و خراب بشه...به نظر من بند رو ببند....دیانا 56 چون از بغل کوک میشه و جلو قنداق هم خودش جای پیچ داره نیازی نیست بند رو به لوله ببندی...
پایین قنداق رو سوراخ کن و جا بند بزن...بالاش هم یه طرح ابتکاری بزن و یه قطعه لولایی بساز که ببندی به پیچ جلو..خیلی ناز میشه
سلام .دوست عزيز darkman جان.من دارم رو اسلحم كار ميكنم تا يه بند اصولي روش نصب كنم.به زودي عكسشو ميزارم.
(2012-08-21 09:11 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-21 08:20 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت تفنگت خراب میشه
ممنون
Khansariha (8)

از طرفی راست گفته......حیف قنداق 56 به اون نازی هست که سوراخ بشه....ولی از طرفی حیف اسلحه هست که به دلیل سنگینی و خسته کردن از دست بی افته و خراب بشه...به نظر من بند رو ببند....دیانا 56 چون از بغل کوک میشه و جلو قنداق هم خودش جای پیچ داره نیازی نیست بند رو به لوله ببندی...
پایین قنداق رو سوراخ کن و جا بند بزن...بالاش هم یه طرح ابتکاری بزن و یه قطعه لولایی بساز که ببندی به پیچ جلو..خیلی ناز میشه
سوراخ کنم داداش؟
دلم نمیاد سالار
حیفه قنداقش هست
من نمیدونستم باید قنداقش سوراخ بشه
:-(
این کفشی که دوستمون گفت چیه؟
تو سمس سرچ کنی یه چند تا عکس پیدا میکنی
نقل قول :سوراخ کنم داداش؟
دلم نمیاد سالار
حیفه قنداقش هست
من نمیدونستم باید قنداقش سوراخ بشه
:-(
این کفشی که دوستمون گفت چیه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا داداش...من اینجا با کفش قنداق به اسلحم بند بستم...البته من کنار بستم...شما بهتره زیر ببندی...آخه اسلحه من زیر تا شو هست و مال شما بغل کوک

امیدوارم به کارت بیاد

یا علیKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع