انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
سلام خدمت همه دوستان
به تازگي يه 56 خريدم و از استاداي عزيز مي خوام راهنمايي و كمكم كنن
1. آيا 56 با دوربين فابريك عرضه ميشه؟
2. آيا امكان تقلب در محصولات ديانا هست؟ يه فروشنده ميگفت چينيش با قيمتهاي پايين تر هست
3. وقتي گرفتم دوربين بوشنل 3-9 *32e روش بود.اين دوربين براي 56 جواب ميده؟
4. زياد حرفه اي نيستم اما سعي كردم دوربينو براي فاصله 20 متري صفر كنم از ساچمه پرو مگنوم گامو يك گرمي نوك تيز استفاده كردم از پايه مناسب هم استفاده كردم و اطمينان دارم كه خطاي تير اندازو خيلي كم كردم اما پاك نااميد شدم ،شاتا واگراست و تا 6 سانت هم فاصله داشتن. يكي ميتونه علتو توضيح بده؟

از همه دوستان ممنونم
(2012-01-04 06:50 PM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه دوستان
به تازگي يه 56 خريدم و از استاداي عزيز مي خوام راهنمايي و كمكم كنن
1. آيا 56 با دوربين فابريك عرضه ميشه؟
2. آيا امكان تقلب در محصولات ديانا هست؟ يه فروشنده ميگفت چينيش با قيمتهاي پايين تر هست
3. وقتي گرفتم دوربين بوشنل 3-9 *32e روش بود.اين دوربين براي 56 جواب ميده؟
4. زياد حرفه اي نيستم اما سعي كردم دوربينو براي فاصله 20 متري صفر كنم از ساچمه پرو مگنوم گامو يك گرمي نوك تيز استفاده كردم از پايه مناسب هم استفاده كردم و اطمينان دارم كه خطاي تير اندازو خيلي كم كردم اما پاك نااميد شدم ،شاتا واگراست و تا 6 سانت هم فاصله داشتن. يكي ميتونه علتو توضيح بده؟

از همه دوستان ممنونم
دوست عزیز مبارکتان باشه
اول توصیه میکنم تاپیکهای 54 و 56 را یک دور بخوانید (خیلی بشما کمک میکنه )
دوم اینکه اینها تقلبی ندارند
سوم اصلا نگران نباشید بقول خودتان واگرائی شاتهای شما کاملا قابل رفع هست علتهاش هم اینه یکی هنوز تفنگ نو هست و حدود 500 شلیک که بگذره کاملا نرم میشه و دیگری اینکه دوربین شما باید حتما با شیم گذاری بسته بشه تا طبلک عمودی یا Elevation آن زیاد باز نشه و صفرش موقع شلیکها بهم نخوره (بخاطر نو بودن فنر ارتعاش و لگد آن زیاده ) و بعد اینکه ساچمه مناسب هم باید براش تهیه کنید مثلا کراسمن و جی اس بی یا باراکودا و نه این پرومگنومهای فعلی که ممکنه کیفیت پائینی داشته باشند .
چهارم صفر دوربین روی 20 متر برای این تفنگ پر قدرت جالب نیست بهتره روی 35 تا 40 متر صفر کنید. فعلا
ممنون علي آقا
فكر كنم طبلكها تو موقعيت نرمال هستن
از 56 خيلي توقع داشتم براي همين زود نا اميد شدم
راستي يه متخصص خوب كجا هست ببرم برام تست كنه
بازم ممنونم
(2012-01-05 03:02 AM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون علي آقا
فكر كنم طبلكها تو موقعيت نرمال هستن
از 56 خيلي توقع داشتم براي همين زود نا اميد شدم
راستي يه متخصص خوب كجا هست ببرم برام تست كنه
بازم ممنونم
تست چي ؟ آخه تفنگ به اين نوي كه تست نميخواد (نگران نباش)
خواهشا دست هركسي نديد بعنوان تست بلائي سرش بياره خخخخخ
ببين دوست عزيز من خودم وقتي 54 خريدم تا مدتي باهاش غريبه بودم آخه هنوز بهش خو نگرفته بودم وتنظيماتش را خوب بلد نبودم ولي وقتي بهش خو گرفتم و مسلط شدم و ساچمه خوب هم براش پيدا كردم و تنظيماتش چه دوربين و چه تفنگ را فول شدم تازه فهميدم چه محشري هست خخخخخ
شما هم عجله نكن و مطمئن باش با تمرين و انتخاب ساچمه هاي خوب به بهترين و خاطره انگيزترين شليكها ميرسيد . Khansariha (256)
دوست عزیز به توصیه های علی اقا گوش بدید . درضمن با اون ساچمه های که شما گروپ گرفتین گروپ بهتر از این هم نمیشه سعی کنید از ساچمه های که دوستان حرفه ای استفاده میکنند استفاده کنید . جی .اس بی-بارکودا اچ & ان- فالکون .کراسمن هالوپوینت . تارگت -اف ایکس - ایر ارمز - ار دابلیو اس استفاده کنید .
ممنون از همه
راستي ميخوام دوربينو عوض كنم تو رنج300 تومن چي پيشنهاد ميكنين
يه سوال ديگه روپوش لوله (نميدونم چي بش ميگن) پايين استبلايزر كمي لقه رو به جلو عقب خلاصي داره.اين طبيعيه؟
دوست عزیز استابلیزر 56 جلو سرش باز میشه اونو باز کن سسفتش کن مشکلی نیست
خودم 56 دارم دقتش خیلی بالاتر از این حرفاست به تفنگ شک نکن
لطفا يه دوربين مناسب براي 56 معرفي كنين با قيمت حدود 300 تومن
(2012-01-06 01:28 AM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میتوانید یکCenterpoint 4-16x40 بگیرید .
(2012-01-06 01:28 AM)sunset نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز به جمع ما خوش امدي.دوربيني كه دوستان معرفي كردن مورد خوبيه.اما من رو اسلحه 56 باراسكا 24-50 نصب كردم و خيلي هم راضيم تو زوم بالا تصوير شفافه وزنشم مناسبه.
ارادتمند شما امير
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع