انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
امروز نتونستم خودمو کنترل کنم و به محض دیدن خریدمشون واشر پیستونو دو نوع داشت بدلش تابلو و خیلی تیره بود به شرط چاقو داده اگه اصل نباشه پس میدم این عکسشو شب گرفتم واشر پیستون تیره اومده واشر سه گل همینه؟ به نظرم کوچک میاد دیگه میخوام تفنگو نگه دارم یه فنر دیانا هم داشت 50 تومن ولی اصل نبود نگرفتم میگفت همینا تو بازارن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان یه سوال... شما تفنگ رو چند وقته گرفتی؟ چند تا شلیک داشتی؟ مطمئنی واشر سر پیستون و فنر تعویض لازم دارن؟

در ضمن واشرها این جوری که از عکس میشه فهمید به احتمال قریب به یقین اصل هستن خیالت راحت.Khansariha (8)
(2014-02-24 10:30 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز نتونستم خودمو کنترل کنم و به محض دیدن خریدمشون واشر پیستونو دو نوع داشت بدلش تابلو و خیلی تیره بود به شرط چاقو داده اگه اصل نباشه پس میدم این عکسشو شب گرفتم واشر پیستون تیره اومده واشر سه گل همینه؟ به نظرم کوچک میاد دیگه میخوام تفنگو نگه دارم یه فنر دیانا هم داشت 50 تومن ولی اصل نبود نگرفتم میگفت همینا تو بازارن

دوست عزیز قیمت اجناسی که خریدی اینجا یا در "گزارشی از قیمتهای بازار" قرار بدهKhansariha (8)
(2014-02-25 11:22 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان یه سوال... شما تفنگ رو چند وقته گرفتی؟ چند تا شلیک داشتی؟ مطمئنی واشر سر پیستون و فنر تعویض لازم دارن؟

در ضمن واشرها این جوری که از عکس میشه فهمید به احتمال قریب به یقین اصل هستن خیالت راحت.Khansariha (8)
من 1 ماه کارکرده بود گرفتم ظاهرش که خوبه ولی نمیدونم چرا این قدر قدرتش کمه به نظر شما باز کنم ببینم مال چیه؟ خودم 100 شلیک باهاش داشتم واشر سه گل که خرابه ولی هنوز تفنگو باز نکردم ببینم بقیه چیزها تعوض میخوان اگه از 5 متری به بطری نوشابه خانواده بزنم یه خش کوچک روش میندازه واشر سه گل 40تومن واشر پیستون 45 میله کوکین 40تومن. از کجا بدونم فنر تعوض میخواد یا نه؟میله کوکشم که کج شده .قیمتا مال ارومیه هست
شما اول بدون باز کردن تفنگ واشر سه گل رو تعویض بکن ببین نتیجه چی میشه.برای خارج کردن واشر سه گل پیستون رو عقب بکش و با یک وسیله ای مثل میله قلاب بافی واشر خراب رو خارج بکن بعد واشر رو بزار سر جاش بعد به ارومی و با کنترل پیستون رو بده بره جلو تا واشر بره سر جاش بعد باید میله اهرم کوکینگش رو هم رگلاژ بکنی تا بیش از حد به واشر فشار نیاره و خرابش بکنه.Khansariha (8)
(2014-02-25 01:19 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما اول بدون باز کردن تفنگ واشر سه گل رو تعویض بکن ببین نتیجه چی میشه.برای خارج کردن واشر سه گل پیستون رو عقب بکش و با یک وسیله ای مثل میله قلاب بافی واشر خراب رو خارج بکن بعد واشر رو بزار سر جاش بعد به ارومی و با کنترل پیستون رو بده بره جلو تا واشر بره سر جاش بعد باید میله اهرم کوکینگش رو هم رگلاژ بکنی تا بیش از حد به واشر فشار نیاره و خرابش بکنه.Khansariha (8)
یه پیچ الن داره سر پیستون لازم نیست اونم باز کنم؟ اینم عکس میل کوکین عوض کنم؟

راستش من فکر می کنم کل مشکل تفنگ شما مال همین میل کوکینگ و واشر سه گل باشه.احتمالا به دلیل این حالت انحراف تفنگ شما درست رگلاژ نمی شه.
اره تعویض کن خیلی کج و کوج شده معلوم صاحب قبلیش موقع بستن اهرم کوکینگ یادش میرفته ضامن رو فشار بده پایین.البته میتونی سر فرصت صافش کنی.نه نیازی به باز کردن پیچ الن نیستش.
(2014-02-25 01:38 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من فکر می کنم کل مشکل تفنگ شما مال همین میل کوکینگ و واشر سه گل باشه.احتمالا به دلیل این حالت انحراف تفنگ شما درست رگلاژ نمی شه.

چی باعث شده کج بشه؟ رگلاژو بلد نیستمKhansariha (172)
روکش پلاستیکی میله کوک که خریدم بلندتره کوتاهش کنم؟
همانطور که گفتم صاحب قبلیش موقع جلو بردن اهرم کوکینگ ضامن رو یادش میرفته فشار بده و هی زور میزده و کجش کرده.از تو این عکس میفهمی باید چجوری رگلاش کنی باید جوری رگلاژش کنی که به ارامی بسته بشه و اهرم در انتهای بستن قفل بشه.[تصویر: 13933234101.png]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع