انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2014-12-16 01:43 AM)sayehkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه 9 ماهی میشه 56 خریدم cal 5.5 علیرغم اینکه تفنگای دیگه دارم واسه شکار بزرگ اما علاقه خاصی به 56 دارم کاربردشم تو منطقه ما خوبه
تفنگ دست داداشم بوده با ساچمه Ts22
بعد چند تا تیر ساچمه توی لول گیر میکننه نمیفهمه من خودم یه تیر زدم فهمیدم باد تفنگ موقع تیر زدن به خودم میخورد انگار بعد صداشم تغییر کرده بود من خودم نتونستم ساچمه ها در بیارم زیاد تیر زده بود
با میله و حرارت به صورت افقی ساچمه در نیامد.
بردم تعمیرکار دادم ماشه حساس کرده نرمی قدیم نداره
از اون روز احساس میکنم خیلی ضعیف شده
3 تیر دقیق میزنه تو 40 متری باز یکی ده سانت اونطرف خطاش زیاد شده
دوربین bsa 3*12*40
خودم هنگیدم مشکل از لول تفنگ یا دوربین
ضعیف شدنش چی میترسم فنر عوض کرده باشه؟!
یسوال دیگه هم دارم استابلایزر من پیچ جلوش خراب شده با واشری که داخل پیچ هست تاثیر داره روی خطا اسلحه؟؟!
من هم همین بلا سرم اومد.سنبه زدم ساچمه ها رو درآوردم واشر سه گل هم خراب شده بود خریدم عوض کردم الان اوکیه.اصلا نگران نباش.اما اینکه میگید حرارت دادید لوله رو اون یه مقداری جای نگرانی داره.امیدوارم اونقدر حرارت نداده باشید که لوله رو خراب کرده باشید

(2014-12-16 02:21 AM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-16 01:43 AM)sayehkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه 9 ماهی میشه 56 خریدم cal 5.5 علیرغم اینکه تفنگای دیگه دارم واسه شکار بزرگ اما علاقه خاصی به 56 دارم کاربردشم تو منطقه ما خوبه
تفنگ دست داداشم بوده با ساچمه Ts22
بعد چند تا تیر ساچمه توی لول گیر میکننه نمیفهمه من خودم یه تیر زدم فهمیدم باد تفنگ موقع تیر زدن به خودم میخورد انگار بعد صداشم تغییر کرده بود من خودم نتونستم ساچمه ها در بیارم زیاد تیر زده بود
با میله و حرارت به صورت افقی ساچمه در نیامد.
بردم تعمیرکار دادم ماشه حساس کرده نرمی قدیم نداره
از اون روز احساس میکنم خیلی ضعیف شده
3 تیر دقیق میزنه تو 40 متری باز یکی ده سانت اونطرف خطاش زیاد شده
دوربین bsa 3*12*40
خودم هنگیدم مشکل از لول تفنگ یا دوربین
ضعیف شدنش چی میترسم فنر عوض کرده باشه؟!
یسوال دیگه هم دارم استابلایزر من پیچ جلوش خراب شده با واشری که داخل پیچ هست تاثیر داره روی خطا اسلحه؟؟!
سلام دوست عزیز
اول از همه این نکته را یاد اوری بکنم که ساچمه تی اس 22 بیش از حد برای این سلاح سنگینه.Khansariha (367)
و الان هم احتمالا واشر های اسلحه خراب شده(با توجه به این که گفتین باد به خودتون میخورد دارم میگم)و باید عوض بشه.و روشش تست و عوض کردنش را هم میگم.Khansariha (399)
اولین کاری که باید بکنید این هست که ساچمه ها را از درون لوله در بیارین(اگه در اوردین که هیچی)
برای این کار هم باید یک سنبه را از سر لوله خالی(بدون استابلایزر)وارد بکنید و با فشار مداوم در بیارین.و از گرما دادن لوله اسلحه به جد اجتناب بکنید چون به غیر از خراب کرده لوله هیچ چیزی عایدتون نمیشه(لوله دیانا های بقل تاشو از 3 لایه مختلف تشکیل شده)
و بعدش به تست نشتی سلاح برسیم.شما از سر لوله فوت بکنید.و ببینید از کجا نشتی هوا دارین،اگه از سر ورودی ساچمه بود که واشر 3 گلتون خراب شده و باید عوض بکنید.اما اگه از اون جا نبود باید واشر سر پیستون خراب را عوض بکنید.و حتی احتمال داره جفت واشر ها هم خراب شده باشن.Khansariha (226)
برای عوض کردن واشر 3 گل(همونی که توی اون استیله هست و میاد پشت ساچمه و رنگشم تیره هست)باید اون واشر را به وسیله یک قلاب مانند در بیارین(برای این کار لازم نیست اسلحه باز بشه)و بعدش واشر سالم را جا بزارین.و برای واشر سر پیستون که داخل تفنگ هست باید تفنگ را باز بکنید و واشرش به سادگی قابل تعویضه.Khansariha (399)
ماشه تی 06 دیانا خودش خیلی عالی هست و اگه دست افراد نابلد بدین تازه خرابش میکنند و بدتر میشه.Khansariha (367)
برای مورد ماشه را در تاپیک ماشه تی 06 از دوستان کمک بخواهید تا خودتون به حالت استاندارد برش گردانید.Khansariha (172)
مگه چه بلایی سر لوله تفنگ امده که نگرانید!؟[تصویر: 7.gif]
به احتمال زیادی مشکل از واشر های تفنگ هست.و اگه واشر ها هم درست شدن و بازم مشکل قدرت کم سلاح را داشتین باید به فکر فنر افتاد.Khansariha (226)
اون استابلایز اگه ایرادی توش به وجود بیاد دقت اسلحه را خیلی خیلی کم میکنه،شما یک بار بدون استابلایز اقدام به تیراندازی بکنید و نتایج را ببیند.استابلایز تا وقتی تمامی قطعاتش درست هست و خوب بسته شده تاثیر مثبت داره.Khansariha (172)
-----------------------------------------------------------
اگه خودتون دست و دلتون به تعمیر کردن اسلحتون میره در تاپیک تعمیر سلاح بادی پیگیر مراحل تعمیر اسلحتون باشین و اگه به هر دلیلی دوست ندارین و یا میترسین خودتون اسلحه را باز بکنید توی تاپیک استان خودتون ببیند چه افرادی میتوانند به صورت حضوری به شما کمک بکنند تا مشکل اسلحتون بر طرف بشه.Khansariha (256)
گویا در گنبد ساکن هستین،خوب استان گلستان هم کم عضو توی این سایت نداره!و حتی اولین مسابقه بنچ رست هم به میزبانی گلستان در مرداد ماه برگذار شد.Khansariha (399)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب جان فکر کنم لوله رو حرارت دادن احتمال داره بلایی سرش اومده باشه.من نمیفهمم این تعمیرکارها چه علاقه وافری به حرارت دادن لوله دارن
(2011-07-01 10:47 PM)ATGroup نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(××یه بخش هایی از این پست که مربوط به تشکر من از اقا مسیح و بقیه مدیران و دوستان سایت هست تکراریه اما اگه 100 بار هم بگم باز کم گفتم ××)
این چند روز یه خورده سرم شلوغ بود ولی یه خبر با حال : اون 56 که ماله دوست آقا مسیح بود نصیب ما شدKhansariha (219)
خداییش همون چیزی بود که گفته بود . تو این چند روز که دستمه که بنظر سالم میاد . غیر همون چند تا ضربه کوچیک رو قنداق که اصلا به چشم نمیاد.
همین جا می خواستم از اقا مسیح بابت صداقت و امانتداریشون تشکر کنم ×××× آقا مسیح متشکریم××××Khansariha (48)
اینو وظیفه خودم می دونستم و صد البته که جبران نمیشه اما باید از همه عزیزان و مدیران این فروم خصوصا آقا مسیح بابت این محیط صمیمی و با اعتبار که بوجود آوردن و همچنان برای اون زحمت می کشن تشکر ویژه بکنم تا شاید انگیزه های این عزیزان به جهت همراهی و راهنمایی افراد کم اطلاعی چون من هر روز بیشتر بشه . ×××بچه ها متشکریم ×××

راستی اولین کاری هم که کردم این بود که دوربین DIANA 3*9-40-AO که روش بود با یه BAS 6*24-44 TACTICAL عوض کردم
شاید کلا 100 تیر هنوز باهاش نزدم اما چندتا چیز کاملا مشخصه
1- به نظر من که خیلی تفنگ خوشگلیه
2- دقت در تیر اندازی با این تفنگ می تونه خیلی عالی باشه( ساچمه و دوربین و مهارت)
3- یه دوره فشرده بدن سازی نیاز داره(خیلی سنگینه الان دیگه 350 به نظرم پر کاه میاد)
4- کیفیت ساختش جای هیچ حرفی باقی نگذاشته
بزودی میخوام یه سری عکس ازش بگیرم بزارم تو سایت اگه عکس خاصی یا قطعه خاصی مد نظرتون بود بگین
[تصویر: P1050819_2.jpg]

سلام و تشکر از مطالبتون.بله دیانا 56 واقعا عالیه کیفیت دقت و خوشدستی و سیستم ساختش که بدون لگد هست اما وزن زیادش واقعا تو شکار اذیت کنندست باید چند نفر باشید و به نوبت حملش کنید.اما به نظر من 470 برا شکار عالیه زود مسلح نیشه قنداق مخصوص شکار عین 56 اما مثل 56 ضربه گیر نداره که مهم نیست چون دقتش خوبه و و ق
سلام منم با نظر شما موافقم 470 واسه شکار حرف نداره یکی از محصولات hi end مثل 56 اما سبکتر از اون تو قنداق عین هم اما بخاطر سایت دور نبودن سیستم کوکینگش راحت ترمسلح میشه و درسته سیستم تعلیق روی ریل نداره اما واسه شکار دقتش عالیه که با تمربن و ساچمه خوبو مهارت عالی ترم میشه اما خوب واقعا قیمتهاشون بالاست برا یکم کیفیت در ساخت نوع اجکاری و ی قنداق بهتر اینهمه تغییر قیمت نسبت به 460 نمیارزه اما عاشق های خودشو داره.با 56 من شکار رفتم بیشتر از ند دقیقه راه برید از کمر میافتید اینو جدی بگیرید وزنش بخاطر بالا بردن دقته لیشتر 80 درصد به نظر من برای تارگتینگ هست( هدف زنی.تا شکار
به نظر من برا شکار وایرخ 80 4.5 برا پرندگان کوچک چون دقیق اما 20 ژول بیشتر نیست.برا در حد کبدتر و فاصله هم تا 50 متر 470 و 52 که من 470 رو هنوز بیشتر میپسندم درسته شکاف درجه و مگسک نداره و قیمتشم حدود 200 تومن بیشتر اما ی چیز دیگست
56 تفنگی که من دفعات مختلف خریداری کردم و هیچ کدام دست من موندگار نشد . کالیبر 4.5 در صورت تامین کیت تیونی مثل ورتکس و صد البته ساچمه های jsb 8 گرین در فواصل کمتر از 50 متر میتونه در حد pcp های معموال بازار ما دقت داشته باشه . اینکه گفتم 4.5 به این خاطر هست که میتونید از فنرهای ضعیفتر یا کوتاه شده در صورت عدم دسترسی به کیتهای تیون استفاده کنید( برای 5.5 قابل اجرا نیست ) بدون اینکه افت تیر ازار دهنده باشه .استهلاک کلی تفنگ و دوربین هم بسیار کمتر از 5.5 خواهد شد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار قشنگی انجام داده اما حیف پیچها را ابکاری نکرده . خیلی تو ذوق میزنه
سلام.
ممنون از عکس زیباتون محافظ ماشه خوشگلی بود.
ی سوال اقا ال ان شما که 4.5 داشتی ایا فنرد4.5 با 5.5 وکلا پیستون دیانا 56 تو دوتا کالیبر با هم تفاوتی داره یا نه؟
با کالیبر 4.5 که شکار میرفتی برای پرندگان تا اندازه کبوتر و فاصله های 40 تا 50 متر مشکلی نداشتی با تفنگت و کلا یکم توضیح بدی ممنون میشم.
تمام قطعات بین هر دو کالیبر مشترک هستند . من کلا در وادی شکار نیستم ولیکن دوستان نزدیکم با کالیبر 4.5 همین سلاح در فواصل بیش از50 متر هم شکارهای موفقی داشته اند .
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)یک تفنگ مگنوم 350دارم از دقتش زیاد راضی نیستم !!قدرتش عالی است !!الطفافقط دوستانی که خودشان دیانا56دارندواستفاده کردند جواب بدهند !!!بجز سنگین بودن ایرادواشکال دیگر دارد؟یک دست دوم5/5 تمیز چند میشه پیدا کرد؟؟ممنون از پاسخ شماKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام.
نه به جز سنگینی ایراد دیگه ای نداره.
اما یادتون باشه 56 سلاح شکاری نیست.سلاح هدف زنی است.
سلام دوستان
امروز یه 56 خریدمKhansariha (219)
ما هم 56 سوار شدیمKhansariha (219)
دوستانی که تجربه دارند لطفاً راهنمایم کنید چه ساچمه ای واسه این عروس تپل بگیرم
البته زیاد گرون هم نباشه
ممنون
از خوشحالی کالیبر تفنگ رو یادم رفت بگم
کالیبر 5/5
(2015-04-01 03:10 PM)alighaed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
امروز یه 56 خریدمKhansariha (219)
ما هم 56 سوار شدیمKhansariha (219)
دوستانی که تجربه دارند لطفاً راهنمایم کنید چه ساچمه ای واسه این عروس تپل بگیرم
البته زیاد گرون هم نباشه
ممنون
از خوشحالی کالیبر تفنگ رو یادم رفت بگم
کالیبر 5/5

مبارکت باشه دوست عزیز Khansariha (8) تفنگ خیلی خوبی گرفتید

ساچمه ارزون گامو پرومگنوم تا فاصله ۴۰ تا ۵۰ متر برای شکار و هدف زنی تفریحی خوبه ولی اگه میخاید از دقت این تفنگ لذت ببرید ساچمه جی اس بی ۱۵/۸۹ گرینی استفاده کنید .خودم قبلا دیانا ۵۴ داشتم که از نظر ساختار با ۵۶ بجز قنداق هیچ فرق دیگری نداره به جرعت میتونم بگم با ساچمه جی اس بی تا فاصله ۳۰ متر دقتش در حد یه pcp هست.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع