انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2011-10-02 09:18 PM)shahinjafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشین چند وقت پیش مسول روابط عمومی دیانا میگفت که مدل 56 سیستم خانکشی نسبت به 54 پیشرفته تره
میخواستم بدونم تا چه حد تفاوت میکنن؟ کسی چیز بیشتری میدونه
چون قنداقش به تنهایی نمیتونه اینقدر سنگینتر باشه علتش چیه؟

همون طور که دوستان گفتن این دو تفنگ فقط در شکل قنداق و نبودن مگسک روی 56 با هم فرق میکنن و لوله کاملا یکسان هست
سلام به همگی.
نمیدونم چرا دوستان کم لطفی میکنند نسبت به این 56 و فکر میکنم اعضای سایت کمتر از 10تاشون این تفنگا داشته باشن ولی خوب هر کسی با یه چیزی حال میکنه دیگه. من به شخصه که از دیدن 56 لذت میبرم و یه چنتا گروپ مشتی تو فاصله 20 متری ازش گرفتم.در کل اسلحه خوشدست ودقیق والبته سنگینی هستKhansariha (8):khansariha
سلام به تمامي دوستان ميخواستم بپرسم دوربين تاسكو رو 56 جواب ميده
(2011-10-04 05:48 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من روی 54 داشتم و مشکلی نداشته بنابراین برای 56 هم همینطوره در ضمن 56 که خودش دوربین داره Khansariha (214)
(2011-10-04 07:28 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-04 05:48 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من روی 54 داشتم و مشکلی نداشته بنابراین برای 56 هم همینطوره در ضمن 56 که خودش دوربین داره Khansariha (214)
من یکی از دوستام 1 ماه پیش که خرید و دوربین نداشت !!!
درسته
56 در دو مدل با دوربین و بدون دوربین موجود هست
معمولا 56 هایی که وارد میشن دوربین دارن ولی خب بعضی از فروشنده ها لطف دارن و دوربین را جدا میفروشن
البته 56 هایی هم بدون دوربین وارد میشن که ما نمیتونیم بر فروشنده ها به خاطر نبود دوربین خرده بگیریم
56 علاوه بر قنداق تفاوتهای دیگه ای هم داره که عرض میکنم
استفاده از تکنولوژی سندبلاست در قسمتهای فلزی که عمر این بخش از سلاح را نسبت به 54 بالا برده ودیگه نباید از پاک شدن رنگ مشکی قسمت های فلزی نگران بود چون این تکنولوژیی رنگ مشکی را جزئی از آلیاژ سلاح کرده ودلیل اصلی سنگینی 500 گرمی نسبت به 54 همین آلیاژ خاص میباشد
البته یه نکته مثبتی که سندبلاست داره اینه که نسبت به زاجهای معمولی که تفنگ را براق میکنه درخشندگی کمتری داشته و به اصطلاح آنتی رفلکس میباشد که این مهم در امر استتار بسیار کار آمده(دقیقا مثل مدلهای جدید گلوله زنی های Savage که همین تعریف را برای استفاده از سند بلاست در اسلحه هایش مطرح کرده)
استابلایزر سر لوله برای زیبایی نیست بلکه با بالانسی که در اختیار تیرانداز هنگام تیراندازی میذاره باعث میشه که ارتعاشات جزئی هم که هنگام شلیک به وجود میاد را به حداقل رسونده و به یکنواختی شلیکها کمک کنه(مخصوصا اون پیچ 150 گرمی نوک لوله که بسیار موثر هست)
خب قنداق این اسلحه هم فقط زیبایی نیست بلکه طرحیست با ارگونومیه عالی برای تیرانداز که واقعا در تسلط تیرانداز موثرهKhansariha (399)
خيلي ممنون دوست عزيز. زيبا توضيح داديد Khansariha (8)
(2011-10-04 10:28 PM)HideTarget نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معمولا 56 هایی که وارد میشن دوربین دارن ولی خب بعضی از فروشنده ها لطف دارن و دوربین را جدا میفروشن
البته 56 هایی هم بدون دوربین وارد میشن که ما نمیتونیم بر فروشنده ها به خاطر نبود دوربین خرده بگیریم
56 علاوه بر قنداق تفاوتهای دیگه ای هم داره که عرض میکنم
استفاده از تکنولوژی سندبلاست در قسمتهای فلزی که عمر این بخش از سلاح را نسبت به 54 بالا برده ودیگه نباید از پاک شدن رنگ مشکی قسمت های فلزی نگران بود چون این تکنولوژیی رنگ مشکی را جزئی از آلیاژ سلاح کرده ودلیل اصلی سنگینی 500 گرمی نسبت به 54 همین آلیاژ خاص میباشد
البته یه نکته مثبتی که سندبلاست داره اینه که نسبت به زاجهای معمولی که تفنگ را براق میکنه درخشندگی کمتری داشته و به اصطلاح آنتی رفلکس میباشد که این مهم در امر استتار بسیار کار آمده(دقیقا مثل مدلهای جدید گلوله زنی های Savage که همین تعریف را برای استفاده از سند بلاست در اسلحه هایش مطرح کرده)
استابلایزر سر لوله برای زیبایی نیست بلکه با بالانسی که در اختیار تیرانداز هنگام تیراندازی میذاره باعث میشه که ارتعاشات جزئی هم که هنگام شلیک به وجود میاد را به حداقل رسونده و به یکنواختی شلیکها کمک کنه(مخصوصا اون پیچ 150 گرمی نوک لوله که بسیار موثر هست)
خب قنداق این اسلحه هم فقط زیبایی نیست بلکه طرحیست با ارگونومیه عالی برای تیرانداز که واقعا در تسلط تیرانداز موثرهKhansariha (399)
ممنون دوست من Khansariha (8)
یکی دو نکته
ممکنه مقدار 500 گرم وزن اضافه نسبت به 54 بخشیش مربوط به آلیاژ و یا استفاده از تکنولوژی سند بلاست باشه ولی همش نیست چون تنها قنداق 56 خودش حدود 350 گرم از قنداق 54 سنگینتره
و همچنین در خصوص این گفته ((...........و به اصطلاح آنتی رفلکس میباشد که این مهم در امر استتار بسیار کار آمده(دقیقا مثل مدلهای جدید گلوله زنی های Savage که همین تعریف را برای استفاده از سند بلاست در اسلحه هایش مطرح کرده))
البته اینکه این تکنولوژی زاجکاری باعث شده آنتی رفلکس باشه (رنگ براق نباشد ) را کاری ندارم و مورد قبول هست ولی هدف طراحان برای استفاده از این تکنولوژی استتار کردنش نیست چون این مدل تارگت هانتر هست (هدفزنی و تمرین) و نیازی به استتار ندارد همین الان هم دیانا برای مدلهای دیگرش و سریهای مخصوص شکار (هانتر ) هم از این تکنولوژی گران استفاده نکرده
البته شاید دیانا در آینده برای هانترهاش این کار را بکند بهرصورت بنظرم بیشتر دوام و کیفیت خاص و مسائلی دیگه دخیل بوده تا تنها استتار . بهر صورت نظر شخصیم هست و باز از زحمات و اطلاعات مفید شما متشکرم Khansariha (256)
بسیار متشکرم علی آقا از توضیحات تکمیلی بابت قنداق اسلحه، که سنگینی 350 گرمی اون نسبت به 54 را اطلاع نداشتم،حتما شما تجربه وزن هر دو قنداق را دارید که این موضوع را ذکر کردید
ولی در مورد استتار من گفتم از نکات مثبت دیگه ای که میشه از سندپلاست در تیراندازی استفاده کرد بحث استتار است،نمیدونم تاحالا چه قدر با اسلحه هایی که زاجکاریه معمولی دارن به شکار رفته اید،بارها و بارها اتفاق افتاده که پرنده به محض اینکه برق لوله تفنگ را در روشنایه روز دیده مسیرش را عوض کرده! ولی من فکر نمیکنم که کل این روکش سند بلاست فقط 150 گرم باشه!!! چون فقط استابلایزر لوله بالغ بر 150 گرم وزن داره!! در کل 500 گرم از 54 سنگین تره...
در ضمن من نمیدونم شما کجا دیدید که نوشته این اسلحه فقط مخصوص Targeting هست؟؟؟!!! من گفته خود شرکت دیانا را عینا نقل میکنم:
High End prodducts for sporting and Hunting use and for field-target-shooting
این گفته خود دیانا در کاتالوگ 2010 و 2011 هست،پس یکی از کاربریهای این اسلحه هم برای شکار است،شاید نداشتن open sight شکل اسلحه را تمرینی بکنه ولی جدیدا چه فنری ها چه pcp ها که اکثرا هم کاربریه شکار دارن فاقد open sight هستن،این حتی در گلوله زنی ها هم دیده میشه!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع