انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
داداش وقتی عشقش تو کله ته حتما بخرش چون اگه بهترین تفنگ دنیا رو هم بخری بعدش پشیمون میشی . من تجربه شو دارم واسه همین عشق هرچی بشم یک دفعه میخرمش . خود من وایرخ 80 داشتم یک دفعه شدم عشق مانستر یک هفته نکشید خریدمش .. دیا 56 تفنگ دقیقیه مثل 54 پس شک نکن و بخرش حالشو ببر ایشالا فردا منتظر خبر خرید 56 هستیم Khansariha (8)
54 امید جانو بگیر واقعا نو هست ارزش داره از دست ندی مطمئنم هست
سلام دوستان.بالاخره ما هم دیانا دار شدیم اونم از جنس 56.ولی خداییش ار پی جیا تو جیبش میزاره.خیلی خوشکل فقط تنظیم دوربینشا بلد نیستم .دوستان کسی میتونه کمک کنه.البته قرار بود از اقا مسیح خرید کنم ولی خوب قسمت نبود
(2011-09-20 11:21 AM)oldsnake3 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.بالاخره ما هم دیانا دار شدیم اونم از جنس 56.ولی خداییش ار پی جیا تو جیبش میزاره.خیلی خوشکل فقط تنظیم دوربینشا بلد نیستم .دوستان کسی میتونه کمک کنه.البته قرار بود از اقا مسیح خرید کنم ولی خوب قسمت نبود
مبارکها باشه دوست عزیز تبریک میگم Khansariha (256)
برای صفر کردن دوربین هم یک سری به تاپیک زیر بزن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-06-22 03:46 PM)mohsen.66 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان عزیز توی تاپیک معرفی محصولات دیانا جای دیانا 56 خالی بود دوستان هر اطلاعی در مورد این اسلحه دارن بزارن تا بقیه هم استفاده کنن من خودم اطلاعات چندانی از این مدل ندارم و باید بگم که چشم منو خیلی گرفته اگه بخوام یک بادی بگیرم 56 انتخاب اولمه

سلام به همه دوستان عزيز.من عاشق ديانا 56 هستم تفنگ بسيار خوبي هست از همه لحاظ بيسته.فقط وزنش كمي زياده.من ميخوام بند روش نصب كنم از سروران اگه كسي اين كارو كرده منو راهنمايي كنه باسپاس فراوانKhansariha (219) 
دوست عزیز میتونید به لینک زیر مراجعه کنید و خودتون درست کنید به نظر من طرح جالبی هست
(2011-07-02 12:29 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دیانا 56 لگد نداره و دوربین روش جواب میده ؟ چه نوع دوربینی براش مناسبه ؟

نوع دوربین مناسب برای این تفنگ رو تو این تاپیک معرفی کنید ممنون میشم Khansariha (8)

dust aziz
lagad nadare, deghatesh alieh
tajrobeye lezat bakhsh v monhaser befardieh
tooye site diana be onvan tofange High end moarefish karde yani joz e tofang haye lux unast, zemnan sorate goloolash az sedaye sot bishtare, yani shekar ghabl az shenidan e sedaye tofang tir behesh mikhore
سلام
من میخواستم دیانا 56 بخرم لطفا منو راهنمایی کنین در مورد دوربینش که چه دوربین مناسب این اسلحه هست
و آیا تو تبریزم اسلحه و دوربینش گیر میاد با نه
و قیمت اسلحه و دوربینش چقدر میشه
ممنون
این مدل تفنگ این روزها قیمتش خیلی رفته بالا، فکر کنم به خاطر قیمت ارز باشه، اگه عجله نداری یکم دست نگه دار قیمت ها بیان پایین.
ببخشین چند وقت پیش مسول روابط عمومی دیانا میگفت که مدل 56 سیستم خانکشی نسبت به 54 پیشرفته تره
میخواستم بدونم تا چه حد تفاوت میکنن؟ کسی چیز بیشتری میدونه
چون قنداقش به تنهایی نمیتونه اینقدر سنگینتر باشه علتش چیه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع