انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2014-02-21 08:50 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم واشر مرغوب
[تصویر: 13930032141.jpg]
ممنون.اقا رضا واشر سه گل چی؟
این واشر که واشر پیستون تفنگه ولی اون واشری که ته لوله قرار میگیره و موقع ساچمه گذاری هم دیده میشه واشر سه گل هستش که در سلاح های کمرشکن دقیقا در محل اتصال لوله و سوراخ خروجی هوا قرار داره و در تفنگ های زیر باز شو و... دقیقا دور محل ساچمه گذاری قرار داره و خلاصه اب بندی میکنه
(2014-02-21 09:08 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این واشر که واشر پیستون تفنگه ولی اون واشری که ته لوله قرار میگیره و موقع ساچمه گذاری هم دیده میشه واشر سه گل هستش که در سلاح های کمرشکن دقیقا در محل اتصال لوله و سوراخ خروجی هوا قرار داره و در تفنگ های زیر باز شو و... دقیقا دور محل ساچمه گذاری قرار داره و خلاصه اب بندی میکنه
عکسشو پیدا کردم فقط جنسش نرمه یا سخته میتونم خودم بسازم و از چی بسازم؟
آقا شکل قیافه همه همین جوریه از شکلش نمیشه تشخیص داد و به نظر من همشونم تقلبی و بنجولن من چون 6 ماه پیش یکی از اینا رو برای تفنگم خریدم 16تومن
فروشنده دو نوع از اینارو داد دستم گفت یکی 18 تومن اون یکی 25 تومن البته برای دیانا 35
یه دونش نرم بود اون یکی یه خورده سفت تر
من اون نرمه رو با 2 تومن تخفیف ازش خریدم
چند روز قبل چون دیدیم موقع کوک کردن نه مکش دارم نه فشار (تو سوراخ ته پیستون) رفتم عوضش کنم دیدم قیمتا بیشتر هم شده و تازه کار هم نمیده من تو این 6 ماه 2یا 3 بسته هم نزدم.یه چرمی از اون قدیمیا خریدم 8 تومن فعلن مکش و فشارش خوبه . ببینیم چند تا ساچمه کار میکنه
ببین اقا صادق واشر چرمی بدرد تفنگی مثل شانگهای 62 میخوره یا واشر اب .قیمت واشر سه گل اصلی حدود 35 یا 40 هستش و از پلی امید بسیار مرغوب ساخته شده واشر پیستون خوب هم مغازه اقالو داره فکر کنم 40 تومن بودش من واشر پیستون دیانا 5 تومنی هم سراغ دارم مطمئنا یک شلیک هم دوام نمیاره.(از اقای رویال هم تشکر میکنم که برای من فرق واشر سه گل رو از واشر پیستون توضیح داد ادم رو از جواب دادن پشیمون میکنید)
دیگه فضولی کردم و جواب دادم Khansariha (226) شما به بزرگی خودتون ببخشید
البته من پاسخ دوست خوبمون اقا صادق (sadeq) رو دادم.چون ایشون پرسیده بودن واشر سه گل چیه ! Khansariha (8)
گفتم که خدای نکرده سوتفاهم نشه ! چون من باید بیام خدمت شما شاگردی کنم
صادق جان منطقی نیست که تو تفنگ واشر چرمی بندازی.اولا که شکل سر پیستون کاملا با 35 فرق داره.ثانیا اصلا از لحاظ مکش به واشر اصلی نمی رسه.
اون دوست عزیزی که می گه واشر پیستون اصل رو خریده 16 تومن!!! مطمئن باش که اون تقلبیه.برای من از اون طرف دو تا واشر اصل آوردن دونه ای 80 تومن. این جا هم یه سال و نیم پیش 40 تومن بود که خودم خریدم.

صادق جان به نظرم بهترین کار اینه که یکی از دوستان تهرانی براتون از آقالو بگیرن و بفرستن.یا که بگی همون آقالو با اتوبوسی چیزی برات بفرسته یا مثلا بفرستن ارومیه شما بری بگیری.در ضمن این تفنگ رو هر چی کمتر دست کاری کنی بهتره.با این اوضاع فقط قیمتش رو پایین میاری.
(2014-02-22 11:44 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان منطقی نیست که تو تفنگ واشر چرمی بندازی.اولا که شکل سر پیستون کاملا با 35 فرق داره.ثانیا اصلا از لحاظ مکش به واشر اصلی نمی رسه.
اون دوست عزیزی که می گه واشر پیستون اصل رو خریده 16 تومن!!! مطمئن باش که اون تقلبیه.برای من از اون طرف دو تا واشر اصل آوردن دونه ای 80 تومن. این جا هم یه سال و نیم پیش 40 تومن بود که خودم خریدم.

صادق جان به نظرم بهترین کار اینه که یکی از دوستان تهرانی براتون از آقالو بگیرن و بفرستن.یا که بگی همون آقالو با اتوبوسی چیزی برات بفرسته یا مثلا بفرستن ارومیه شما بری بگیری.در ضمن این تفنگ رو هر چی کمتر دست کاری کنی بهتره.با این اوضاع فقط قیمتش رو پایین میاری.

هنوز که باز نکردم ببینم واشر پیستون مشکل داره فقط واشرسه گل خراب شده نمیخوام اینو اینجا به کسی بفروشم میخواستم به فروشنده پس بدم گفت ۱۵۰۰ میخوام خودم ۱۸۰۰گرفتم
خوب به هر حال در نظر داشته باش دیگه از شما این تفنگ رو 1800 نمی خرن.ولی هر چه سریعتر بفروشش چون دردسر این تفنگ برای شمایی که دسترسی نداری زیاده.Khansariha (8)
(2014-02-22 12:45 PM)sadeq نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-22 11:44 AM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز که باز نکردم ببینم واشر پیستون مشکل داره فقط واشرسه گل خراب شده نمیخوام اینو اینجا به کسی بفروشم میخواستم به فروشنده پس بدم گفت ۱۵۰۰ میخوام خودم ۱۸۰۰گرفتم

بنده عرض نکردم واشر اصل خریدم 16تومن حتی اگه دقت کرده باشی من از دو مدل ارزونتره رو خریدم و مطمئن هم بودم که تقلبیه
ولی چون این طرفا اصلی که میفرمایین پیدا نمیشه من همون چرمی رو ترجیح میدم حد اقل میدونم چی دارم استفاده میکنم
شما که میفرمایین از خارج بیاد 80 تومنه چه جوری آقالو میده 40 تومن حتی یکسال ونیم پیش پس تو اصلیت اون هم باید شک کرد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع