انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 56
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
(2014-12-02 10:01 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-02 04:54 PM)khashayarshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب سنتر داشتم.بعد از 500 تا تیر منفجر شد.همه چیش در اومدKhansariha (226)

یعنی چی مگه میشه ؟
اولا که سنتر رو تقنگایی که شوک ولگدشون خیلی بیشتر از 56 بوده زیاد تست شده. هیچ موقع هم مشکلی نداشته.
روی 350 هم عالی جواب داده.
دیگه 56 از 350 که بدتر نیست !!!!!!!!

دوما من خودم سنتر نداشتم ولی یه لیپرز دارم که عکسش تو امضام هست . هیچ فرقی با سنتر نداره .تا الانم روی 52 عالی جواب داده .

دوربین از هرجایی گرفتی ببر بهش نشون بده ببین چرا اینجوری شده . حتما یه ایرادی داشته
حالا اگه یه مشکل کوچیک واسه دوربین پیش میومد میشد بزاری پای خشکی تفنگ. که اونم غیر ممکنه.
ولی شما میگی همه چیزش در اومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
زنگ زدم گفته بیار ببینمش که چشه.منم که نمیتونم هر وقت دلم میخواد پاشم برم شیراز ببینم این دوربین خوب داده به من یل نه.خودم بازش کردم.فعلا اون قسمت رو که دراومده بود سفت کردم و پیچ جلوی عدسی رو هم که لغ میزد سفت کردم.یه بوشنل هم خریدم ببینم چی میشه.اما اگه نشد دیگه باید یه دوربین سبک درجه یک بگیرم براش.حیفه این تفنگ که جنس ارزون روش باشه.با همون دوربین درب و داغون هم درست میزد

(2014-12-02 11:04 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-02 10:01 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چی مگه میشه ؟
اولا که سنتر رو تقنگایی که شوک ولگدشون خیلی بیشتر از 56 بوده زیاد تست شده. هیچ موقع هم مشکلی نداشته.

دوما من خودم سنتر نداشتم ولی یه لیپرز دارم که عکسش تو امضام هست . هیچ فرقی با سنتر نداره .تا الانم روی 52 عالی جواب داده .

دوربین از هرجایی گرفتی ببر بهش نشون بده ببین چرا اینجوری شده . حتما یه ایرادی داشته
حالا اگه یه مشکل کوچیک واسه دوربین پیش میومد میشد بزاری پای خشکی تفنگ. که اونم غیر ممکنه.
متاسفانه سنتر و لیپرز های جدید افت کیفیت داشتن.
همین چند وقت پیش بود یکی دیگر از دوستان لیپرز 4-16*40 روی 54 داشت و بعد از 2500 شلیک فاتحش را خواند!Khansariha (172)
البته 54 و 56 یکمی از 350 بد قلق تر هستن،چون به دوربین لگد 2 طرفه وارد میکنند.Khansariha (226)
فکر کنم اون لیپرزتون را از قدیم داشتین؟درسته! اون قدیمیا مشکلی نداشتن و منم روی 54 خودم از وقتی 54 نو بود بسته بودم و بعدشم دوربین را فروختم رفت و صاحب بعدیش هم با رضایت کامل داره استفاده میکنه.Khansariha (399)
چه میشه گفت! وقتی دوربینی که قیمت جهانیش 110 اودلار هست توی ایران 330 فروخته میشه دیگه چه انتظاری از کیفیتش دارین!معلومه سفارش یک دوربین را به طرف چینی دادن که فقط قیافه اش شبیه دوربین اصلی باشه!Khansariha (367)
حقیقتش من یکمی گیج شدم! ماندم از این به بعد چه دوربین ارزان قیمتی میشه پیدا کرده که روی فنری های مگنوم دوام بیاره،قبلا لیپرز و سنتر به عنوان ارزان ترین های با اون مشخصات بودن ولی الان چیKhansariha (172)
------------------
راستی چون تاپیک 56 هست یک مورد درباره 56 هم بگم.و ادامه صحبت ها در تاپیک دوربین.
خواهشا مواظب استابلایزر سر دیانا 56 باشین.اگه ضربه بخوره به جای این که دقت سلاح را افزایش بده باعث کاهش دقت اسلحه و پرت زدنش هم خواهد شد.در کل مواظبت لازم داره.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
برادر من دیشب یه سایت آمریکایی رو میخوندم نوشته بود از زوم ثابت استفاده کنی بهتره واسه این تنفگها.حالا معلوم میشه درست گفته یا نه

(2014-12-02 11:04 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی چی مگه میشه ؟

متاسفانه سنتر و لیپرز های جدید افت کیفیت داشتن.
همین چند وقت پیش بود یکی دیگر از دوستان لیپرز 4-16*40 روی 54 داشت و بعد از 2500 شلیک فاتحش را خواند!Khansariha (172)
البته 54 و 56 یکمی از 350 بد قلق تر هستن،چون به دوربین لگد 2 طرفه وارد میکنند.Khansariha (226)
فکر کنم اون لیپرزتون را از قدیم داشتین؟درسته! اون قدیمیا مشکلی نداشتن و منم روی 54 خودم از وقتی 54 نو بود بسته بودم و بعدشم دوربین را فروختم رفت و صاحب بعدیش هم با رضایت کامل داره استفاده میکنه.Khansariha (399)
چه میشه گفت! وقتی دوربینی که قیمت جهانیش 110 اودلار هست توی ایران 330 فروخته میشه دیگه چه انتظاری از کیفیتش دارین!معلومه سفارش یک دوربین را به طرف چینی دادن که فقط قیافه اش شبیه دوربین اصلی باشه!Khansariha (367)
حقیقتش من یکمی گیج شدم! ماندم از این به بعد چه دوربین ارزان قیمتی میشه پیدا کرده که روی فنری های مگنوم دوام بیاره،قبلا لیپرز و سنتر به عنوان ارزان ترین های با اون مشخصات بودن ولی الان چیKhansariha (172)
------------------
راستی چون تاپیک 56 هست یک مورد درباره 56 هم بگم.و ادامه صحبت ها در تاپیک دوربین.
خواهشا مواظب استابلایزر سر دیانا 56 باشین.اگه ضربه بخوره به جای این که دقت سلاح را افزایش بده باعث کاهش دقت اسلحه و پرت زدنش هم خواهد شد.در کل مواظبت لازم داره.Khansariha (226)
لیپزر قیمت گرفتم انگلیس دیشب به پول خودمون حدود 180 هزار تومنKhansariha (367)
من دوربیبن قبل عید از یکی از عزیزان همین سایت گرفتم . که واقعا هم راضیم ازش .
اگه خدا بخواد امسال یه ای اتی میگیرم میبندم رو اون.
باید یه 3*9 سنتر باشم واسه 52

به قول دوستم حیفه که روی 56 جنس ارزون بندازه . خوده منم همیشه دنبال بهترینم واسه 52.

قدر تفنگتو بدون .
یه نکته دیگه هم اینکه اگر خدایی نکرده واسه تفنگت مشکلی پیش اومد . سریع همیجا به دوستان خبر بدین تا به بهترین روش درست بشه . پیش هر تعمیرکاری نبرین.
چون این مشکل واسه خودم پیش اومد میگم. واسه من از یه فنر شکستن شروع شد . به خاطر تعمیرکار ناشی . مشکل به ماشه هم رسید.
تا میتونی اضولی از تفنگ استفاده کن .
انشالا که همیشه بهترین باشه . یاعلی Khansariha (8)Khansariha (8)
چشم برادر حتماً.اما امیدوارم به این زودیها کار به تعمیر نیفته
اگه این دوربینی که قراره دوستمون به من بفروشه ازهمینجا انجام بشه که خیلی خوب میشه چون فکر کنم دیگه این دوربین کافی باشه واسه 56.فردا معلوم میشه که ما هم صاحب دوربین درست و درمون میشیم یا نه.اگه میشه یه توضیحاتی هم در مورد استفاده اصولی که فرمودین بدین لطفا.ممنون میشم
(2014-12-07 01:33 AM)khashayarshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه این دوربینی که قراره دوستمون به من بفروشه ازهمینجا انجام بشه که خیلی خوب میشه چون فکر کنم دیگه این دوربین کافی باشه واسه 56.فردا معلوم میشه که ما هم صاحب دوربین درست و درمون میشیم یا نه.اگه میشه یه توضیحاتی هم در مورد استفاده اصولی که فرمودین بدین لطفا.ممنون میشم

انشالا که دوربینی خوبی باشه واستون.

منظورم از استفاده اصولی اینکه هر چیزی رو روی تفنگت تجربه نکن .خیل جاها ضرر بدی میزنه به تفنگ .

این اتفاق واسه یک از دوستانم افتاد . واسه اینکه یاد بگیره خودش ماشه تفنگ رو باز کرد که متلا درستش بعد ضامنش از کار افتاد . اونو درست کرده دوباره ماشه بعد از 20 تار یدفعه شلیک نمیکنه.
هرجایی یا هر قسمتی از تفنگ خدایی نکرده مشکل کوچیکی پیدا کرد . اضلا از تفنگ استفاده نکن تا با کمک یه سری از بچه های با تجربه همین سایت بر طرف بشه . یه مشکل جزیی ممکنه چیزای دیگرو هم خراب کنه . خودم چند وقت پیش به شل شدن میل کوکینگ توجه نکردم که دفعه در رفت مغزی ماشه رو شکوند.
هر چیزی شد اضلا دستکاریش نکن .
بسپار دست یه آدم کار بلد .
(2014-12-09 12:47 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-07 01:33 AM)khashayarshekarchi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشالا که دوربینی خوبی باشه واستون.

منظورم از استفاده اصولی اینکه هر چیزی رو روی تفنگت تجربه نکن .خیل جاها ضرر بدی میزنه به تفنگ .

این اتفاق واسه یک از دوستانم افتاد . واسه اینکه یاد بگیره خودش ماشه تفنگ رو باز کرد که متلا درستش بعد ضامنش از کار افتاد . اونو درست کرده دوباره ماشه بعد از 20 تار یدفعه شلیک نمیکنه.
هرجایی یا هر قسمتی از تفنگ خدایی نکرده مشکل کوچیکی پیدا کرد . اضلا از تفنگ استفاده نکن تا با کمک یه سری از بچه های با تجربه همین سایت بر طرف بشه . یه مشکل جزیی ممکنه چیزای دیگرو هم خراب کنه . خودم چند وقت پیش به شل شدن میل کوکینگ توجه نکردم که دفعه در رفت مغزی ماشه رو شکوند.
هر چیزی شد اضلا دستکاریش نکن .
بسپار دست یه آدم کار بلد .
ممنون از راهنمایی.حتما همین کار رو میکنم
سلام جناب خشایارKhansariha (8)

دوربین جدید مبارکتون باشه بعد از بستن رو ۵۶ حتما نتیجه را تو همین تاپیک اعلام کنید ممنون میشم Khansariha (8) احتمالا یکی برای ۵۴ خودم میخرم ان شاء الله که جواب میدهKhansariha (8)
(2014-12-09 01:21 PM)serussam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب خشایارKhansariha (8)

دوربین جدید مبارکتون باشه بعد از بستن رو ۵۶ حتما نتیجه را تو همین تاپیک اعلام کنید ممنون میشم Khansariha (8) احتمالا یکی برای ۵۴ خودم میخرم ان شاء الله که جواب میدهKhansariha (8)
سلام برادر عزیز.متشکرم داداش.همین الان نهار خوردم دارم میرم بیرون که تنظیم کنم دوربین رو.حتما تا عصری خبر میدم .انشاالله که جواب میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در 15 متری.بدون دوپایه یا تکیه گاه
ساچمه h&n باراکودا
یادم رفت gsb رو از مغازه ببرم.انشالله دفعه بعدی با اونها میزنم ببینم چی میشه.چون فکرکنم باراکودا کمی سبک باشه واسه 56
سلام دوستان من یه 9 ماهی میشه 56 خریدم cal 5.5 علیرغم اینکه تفنگای دیگه دارم واسه شکار بزرگ اما علاقه خاصی به 56 دارم کاربردشم تو منطقه ما خوبه
تفنگ دست داداشم بوده با ساچمه Ts22
بعد چند تا تیر ساچمه توی لول گیر میکننه نمیفهمه من خودم یه تیر زدم فهمیدم باد تفنگ موقع تیر زدن به خودم میخورد انگار بعد صداشم تغییر کرده بود من خودم نتونستم ساچمه ها در بیارم زیاد تیر زده بود
با میله و حرارت به صورت افقی ساچمه در نیامد.
بردم تعمیرکار دادم ماشه حساس کرده نرمی قدیم نداره
از اون روز احساس میکنم خیلی ضعیف شده
3 تیر دقیق میزنه تو 40 متری باز یکی ده سانت اونطرف خطاش زیاد شده
دوربین bsa 3*12*40
خودم هنگیدم مشکل از لول تفنگ یا دوربین
ضعیف شدنش چی میترسم فنر عوض کرده باشه؟!
یسوال دیگه هم دارم استابلایزر من پیچ جلوش خراب شده با واشری که داخل پیچ هست تاثیر داره روی خطا اسلحه؟؟!
(2014-12-16 01:43 AM)sayehkhoda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه 9 ماهی میشه 56 خریدم cal 5.5 علیرغم اینکه تفنگای دیگه دارم واسه شکار بزرگ اما علاقه خاصی به 56 دارم کاربردشم تو منطقه ما خوبه
تفنگ دست داداشم بوده با ساچمه Ts22
بعد چند تا تیر ساچمه توی لول گیر میکننه نمیفهمه من خودم یه تیر زدم فهمیدم باد تفنگ موقع تیر زدن به خودم میخورد انگار بعد صداشم تغییر کرده بود من خودم نتونستم ساچمه ها در بیارم زیاد تیر زده بود
با میله و حرارت به صورت افقی ساچمه در نیامد.
بردم تعمیرکار دادم ماشه حساس کرده نرمی قدیم نداره
از اون روز احساس میکنم خیلی ضعیف شده
3 تیر دقیق میزنه تو 40 متری باز یکی ده سانت اونطرف خطاش زیاد شده
دوربین bsa 3*12*40
خودم هنگیدم مشکل از لول تفنگ یا دوربین
ضعیف شدنش چی میترسم فنر عوض کرده باشه؟!
یسوال دیگه هم دارم استابلایزر من پیچ جلوش خراب شده با واشری که داخل پیچ هست تاثیر داره روی خطا اسلحه؟؟!
سلام دوست عزیز
اول از همه این نکته را یاد اوری بکنم که ساچمه تی اس 22 بیش از حد برای این سلاح سنگینه.Khansariha (367)
و الان هم احتمالا واشر های اسلحه خراب شده(با توجه به این که گفتین باد به خودتون میخورد دارم میگم)و باید عوض بشه.و روشش تست و عوض کردنش را هم میگم.Khansariha (399)
اولین کاری که باید بکنید این هست که ساچمه ها را از درون لوله در بیارین(اگه در اوردین که هیچی)
برای این کار هم باید یک سنبه را از سر لوله خالی(بدون استابلایزر)وارد بکنید و با فشار مداوم در بیارین.و از گرما دادن لوله اسلحه به جد اجتناب بکنید چون به غیر از خراب کرده لوله هیچ چیزی عایدتون نمیشه(لوله دیانا های بقل تاشو از 3 لایه مختلف تشکیل شده)
و بعدش به تست نشتی سلاح برسیم.شما از سر لوله فوت بکنید.و ببینید از کجا نشتی هوا دارین،اگه از سر ورودی ساچمه بود که واشر 3 گلتون خراب شده و باید عوض بکنید.اما اگه از اون جا نبود باید واشر سر پیستون خراب را عوض بکنید.و حتی احتمال داره جفت واشر ها هم خراب شده باشن.Khansariha (226)
برای عوض کردن واشر 3 گل(همونی که توی اون استیله هست و میاد پشت ساچمه و رنگشم تیره هست)باید اون واشر را به وسیله یک قلاب مانند در بیارین(برای این کار لازم نیست اسلحه باز بشه)و بعدش واشر سالم را جا بزارین.و برای واشر سر پیستون که داخل تفنگ هست باید تفنگ را باز بکنید و واشرش به سادگی قابل تعویضه.Khansariha (399)
ماشه تی 06 دیانا خودش خیلی عالی هست و اگه دست افراد نابلد بدین تازه خرابش میکنند و بدتر میشه.Khansariha (367)
برای مورد ماشه را در تاپیک ماشه تی 06 از دوستان کمک بخواهید تا خودتون به حالت استاندارد برش گردانید.Khansariha (172)
مگه چه بلایی سر لوله تفنگ امده که نگرانید!؟[تصویر: 7.gif]
به احتمال زیادی مشکل از واشر های تفنگ هست.و اگه واشر ها هم درست شدن و بازم مشکل قدرت کم سلاح را داشتین باید به فکر فنر افتاد.Khansariha (226)
اون استابلایز اگه ایرادی توش به وجود بیاد دقت اسلحه را خیلی خیلی کم میکنه،شما یک بار بدون استابلایز اقدام به تیراندازی بکنید و نتایج را ببیند.استابلایز تا وقتی تمامی قطعاتش درست هست و خوب بسته شده تاثیر مثبت داره.Khansariha (172)
-----------------------------------------------------------
اگه خودتون دست و دلتون به تعمیر کردن اسلحتون میره در تاپیک تعمیر سلاح بادی پیگیر مراحل تعمیر اسلحتون باشین و اگه به هر دلیلی دوست ندارین و یا میترسین خودتون اسلحه را باز بکنید توی تاپیک استان خودتون ببیند چه افرادی میتوانند به صورت حضوری به شما کمک بکنند تا مشکل اسلحتون بر طرف بشه.Khansariha (256)
گویا در گنبد ساکن هستین،خوب استان گلستان هم کم عضو توی این سایت نداره!و حتی اولین مسابقه بنچ رست هم به میزبانی گلستان در مرداد ماه برگذار شد.Khansariha (399)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
لینک مرجع