انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
(2013-08-04 11:13 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جدا؟ ماهی یبارشم مشکل سازه؟من تاحالا 2بار استفاده کردم اگه میدونستم عمرا همونم استفاده می کردم...اثراتش که نمونده تو لول مطمئنا؟!!!!! من رو سی زد خیلی وسواس پیدا کردمKhansariha (367)
نظرات متفاوتي در اين زمينه هست و لي استفاده عمومي و استاندارد WD40 براي كارهاي رسوب و جرم زدايي فلزات در صنعت تعريف شده و اثر خورندگي اون كاملا مشخص هست
البته براي لوله اسلحه هايي كه مدتي خواب طولاني داشته و لايه رسوب و يا زنگار در اون مشاهده ميشه خود من هم استفاده كردم ولي براي اسلحه سالم كه خانش مثل اينه هست و شعاع نور رو همچون فيبر نوري ! هدايت ميكنه استفاده نميكنم
با احترام به نظر همه اساتيد من با ازمايش و خطا به مقدار بسيار كمي نفت سفيد اعتقاد دارم و نتيجه خوبي ازش گرفتم به راحتي رسوب سرب رو پاك ميكنه و ماندگاري زيادي نداره و فورا بعد چند شليك بر طرف ميشه و اونقدر هم لوله رو خشك نميكنه ( مانند امثال مواد فرار و غيره ) كه مستعد رنگ زدن بشه
عرفان جان،اکثر علما نظر براین دارند که از wd و اسپری انژکتور استفاده نشه!
wdعلاوه براینکه خورنده است،باعث زنگ زدن هم میشه و کلا چیز چرتیه!
حالا هر کی میخواد منو بکشه،بسم اللهKhansariha (399)
دوستان در مورد جنس و نحوه تهيه اين نايلونها پرسيدند
[تصویر: 13756440991.jpg]
جنس اينها پلاستيك پليمري هست و مال تيغه چمن زن موتوري دستيه و بسيار مقاوم
ميتونيد از جاهايي كه ابزار ادوات كشاورزي و باغباني ميفروشند تهيه كنيد
بهروز جان برای نخ هم بهترینش کاموا پشم هست که میتونن از کارشناسی خانمها در مورد کیفیتش استفاده کنند . هرچی زبر تر باشه بهتر.Khansariha (214)
(2013-08-05 12:35 AM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان در مورد جنس و نحوه تهيه اين نايلونها پرسيدند
[تصویر: 13756440991.jpg]
جنس اينها پلاستيك پليمري هست و مال تيغه چمن زن موتوري دستيه و بسيار مقاوم
ميتونيد از جاهايي كه ابزار ادوات كشاورزي و باغباني ميفروشند تهيه كنيد
همونطور که قبلا هم اشاره کردم.یک گزینه خوب برای نخ کشی لوله استفاده از نخ راکت بدمینتون هست که خیلی راحت میشه یه گلوله پنبه ای رو باهاش از لوله رد کرد.هم استحکام خوبی داره هم پاره نمی شه هم از تو لوله راحت رد میشه.Khansariha (8)
فکر کنم نخ هایی که شما هم اشاره کردی همین حالت رو داره آقا بهروز عزیز.Khansariha (8)
دكتر جانKhansariha (8)
جنسشون تقريبآ همونه ولي يكمي ضخيم تر ( 3mm ) هست و براحتي از لوله رد ميشه و فشار زيادي هم روش بياد منتقل ميكنه و نميخواد مثل نخ هاي نرم از دو طرف لوله رد و بعد كشيده بشه
البته من براي كاربرد هاي تعميراتي بيشتر ازش استفاده ميكردم مثلآ براي باز كردن مسير لوله هاي هوا يا روغن كه داراي خمش و مسير منحني هست
[تصویر: 13756914721.jpg]
این هم یه روش ساده برا تمیز کردن لوله
البته این اولین باری که فکر تمیز کردن لوله افتادم
و اینکه خیلی روش ابتداییه

اول از همه یه طرف نخ ماهیگیری یه سوزن بستم تا بتونم از لوله ردش کنم و یک طرف دیگش با توجه به راهنمایی آقا مسیح از برس ریمل زنونه استفاده کردم و لوله رو چند بار تمیز کردم
بعد برس رو برداشتم و به جای اون بند کفش ( البته قطور طوری که کل لوله رو گرفته بود ) و چند بار از لوله رد کردم تا تمیز شد
گفتم عکساشو بزارم شاید به درد کسی بخوره

[تصویر: 13758190481.jpg]
بهترین اسپری برای پاک کردن لوله چیه؟
اسپری که به خان آسیب نزنه.باعث زنگ و خوردگی نشه.و خوب تمیز کنه
کسی نمیدونه؟
دوست عزیز اگه یتونید WD40اصل رو گیر بیارید بهترین گزینست.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع