انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
بله امکانش هست
ولی نه در کوتاه مدت
چون جنس خان ها از فولاد هست و بسیار محکم تر از مس
ولی اگه تونستید نمونه هایی که پلاستیکی یا از جنس مو هستن تهیه کنیدKhansariha (8)
در مورد ست تنظیف من از این نمونه استفاده میکنم(فکر کنم کپی ایرانی یا چینی باشه)
[تصویر: 13859031063.jpg]
اینا یک هرزگرد روی میله هاش داره که توی خان میچرخهKhansariha (256)
البته حیف که جنس میله ها از الومینیوم هست(اگه از استیل میبود خیلی خوب بود)Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزيز ghaplan -- Khansariha (8)
در مورد ست هاي تنظيف اون فرچه مسي رو به صورت رفت و برگشت نبايد در لوله بفرستي
بايد هم گام با خان سلاح بچرخوني
با استفاده مدام از اين فرچه سيم مسي هاي مازاد از بين ميره و در اصل جا ميوفته
فرچه پارچه اي هم همين طوره بايد همگام با چرخش خان بچرخونيد
اگر فشار بيش از حد به بازو ست بياريد .قسمت نر و ماده ميله كه در هم چفت ميشن ميشكنه
واسه خيلي از دوستان اين اتفاق ميوفته Khansariha (8)
درود... Khansariha (8)
دوستان اسپری ناهید خشک کجا پیدا میشه؟ امروز چند تا از فروشگاه های شکار فردوسی تماس گرفتم گفتن فقط WD-460 دارن... Khansariha (226)
لوازم الکترونیکی فروشها همه دارند مثل ic فروشها
(2014-03-05 06:37 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز ghaplan -- Khansariha (8)
در مورد ست هاي تنظيف اون فرچه مسي رو به صورت رفت و برگشت نبايد در لوله بفرستي
بايد هم گام با خان سلاح بچرخوني
با استفاده مدام از اين فرچه سيم مسي هاي مازاد از بين ميره و در اصل جا ميوفته
فرچه پارچه اي هم همين طوره بايد همگام با چرخش خان بچرخونيد
اگر فشار بيش از حد به بازو ست بياريد .قسمت نر و ماده ميله كه در هم چفت ميشن ميشكنه
واسه خيلي از دوستان اين اتفاق ميوفته Khansariha (8)
با تشکر از شما دوست عزیز ، این مورد رو دفعه بعدی امتحان می کنم ، من به صورت رفت و برگشتی فرچه پارچه ای رو استفاده کردم !!! Khansariha (226) که در نتیجه فشار زیاد نیروی دستم اون قسمت دسته ست شکست Khansariha (290)
ولی باز کیفیت اون قسمت پایین بود به نسبت قیمت کیت تنظیف Khansariha (290) خیلی ظریف بود برعکس کاربردی که داره
استفاده مقداری تینر هزار برایه تمیز کردن لوله شکاری در دراز مدت اشکالی به وجود نمیاره ؟؟ البته همیشه از 4WDاستفاده می کنم
(2014-03-05 07:18 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود... Khansariha (8)
دوستان اسپری ناهید خشک کجا پیدا میشه؟ امروز چند تا از فروشگاه های شکار فردوسی تماس گرفتم گفتن فقط WD-460 دارن... Khansariha (226)

این اسپری WD 460 چطور اسپری هست دوستان ؟؟؟
میشه یکی از بچه ها محبت کنه و توضیحی راجب این اسپری بده ؟
(2014-03-05 01:36 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام برای تمیز کردن لوله ای تی ست تنظیف گامو گرفتم که به نظرم سیم های مسی فرچه مقداری زیادی سفت و زبر هست به صورتی که با سختی زیاد داخل لوله حرکت میکنه به نظرتون ممکنه به خان آسیب برسونه؟
جوادجان اولین میله ست که به دسته متصل هست ثابت متصل شده یا حرکت میتونه کنه ؟ستهای تنظیف استاندارد طوری ساخته میشند که هنگام تنظیف ،حرکت چرخشی در خان دارند وهیچ اثر نامطلوبی هم برخان ندارند .
(2014-03-06 12:35 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-05 07:18 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این اسپری WD 460 چطور اسپری هست دوستان ؟؟؟
میشه یکی از بچه ها محبت کنه و توضیحی راجب این اسپری بده ؟

با سلام.

منم دقيقا همين سوال رو دارم.

دوستان لطف مي كنند يك توضيح مفصل بدهند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع