انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
با سلام خدمت همه دوستان.

آقا عصري رفته بودم فروشگاه لوازم شكار فروشندخ دو تا روغن را براي پاك كردن داخل لوله مگنوم 350 5.5 پيشنهاد داد گفتم اول بپرسم ببينم شما كار كردين و خوب هست و بعد تهيه كنم.

1. Gun Scrubber - Synthetic Safe Cleaner

2. Gun Oil - Synthetic

هر دوتا جلد سفيد رنگ داشتند.

حالا شما اينها رو پيشنهاد مي دهيد يا WD 40 ؟

با تشكر.
(2013-11-09 09:43 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان.

آقا عصري رفته بودم فروشگاه لوازم شكار فروشندخ دو تا روغن را براي پاك كردن داخل لوله مگنوم 350 5.5 پيشنهاد داد گفتم اول بپرسم ببينم شما كار كردين و خوب هست و بعد تهيه كنم.

2. Gun Oil - Synthetic

با تشكر.
دوست عزیز برای پاک کردن لوله از نفت سفید و گازوییل هم می شه استفاده کرد.خیلی نیازی به این روغنها نیست. دبلیو دی 40 اگه اصل باشه زنگ زدایی و خورندگی خیلی قوی
داره و باید با احتیاط استفاده بشه.زیاد موندنش ممکنه به لوله آسیب بزنه.Khansariha (8)
مهدی جان WD 40 رو من تست کردم دو قطعه ای فلزی کرم کاری شده (اهن)و بدونه کروم به مدت 1 ماه در این محلول گذاشتم به هیچ عنوان خورندگی ایجاد نمیکنه . Khansariha (8)
100./ واقف هستین که داخل تمامی لوله ها کرم کاری میشه تا خان دوام بیشتری پیدا کنه.
مسیح جان اگه لوله کروم کاری باشه کاملا درسته.ولی من شک دارم لوله همه بادیها داخلش کروم کاری باشه.به هر حال از اون جایی که من همیشه معتقدم سری که درد نمی کنه رو نباید دستمال بست به نفت سفید برای لوله های معمولی اعتماد بیشتری دارم تا دبلیو دی 40.ولی اگه داخل لوله خیلی افتضاح باشه مسلما انتخاب اول دبلیو دی 40 هست.Khansariha (8)
به هر حال شما چون تست کردی نتیجه معتبره ولی من با توجه به این که زنگ زدایی خیلی خوبی داره هنوز یه کم ازش می ترسم.مخلصیم.Khansariha (8)
مهدی جان فکر کنم پستمو درست نخوندین !!Khansariha (8) اهن بدونه کروم رو هم امتحان کردم هیچ تاثیری رو اون نداشت . و در خصوص کرم شک نکن مهدی جان برندهای که صاحب نام و اوازه هستن از این روش برای داخل لوله ها شون استفاده میکنند.
(2013-11-09 09:43 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان.

2. Gun Oil - Synthetic

با تشكر.
اونایی که اول اسمشو نوشتی هر دو تا ترک هستن قیمتش هم 10 تومنه من یه بار خریدم واسه مگنوم خوبه اگه wd40اصلو گیر بیری خیلی خوبه واسه پارسال 40 تومن بود اما تغلبیشو زیاد زدن اصلشم انگلیسه که پشت غوطیش نوشتست
(2013-11-10 05:36 PM)ESI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان.

2. Gun Oil - Synthetic

با تشكر.
اونایی که اول اسمشو نوشتی هر دو تا ترک هستن قیمتش هم 10 تومنه من یه بار خریدم واسه مگنوم خوبه اگه wd40اصلو گیر بیری خیلی خوبه واسه پارسال 40 تومن بود اما تغلبیشو زیاد زدن اصلشم انگلیسه که پشت غوطیش نوشتست
با سلام.

به من قيمت دادن 50000 تومان !

اصله ؟

كدام رو بگيرم براي داخل لوله ؟

با تشكر.
(2013-11-11 11:28 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

دوستان نظري ندارند ؟

با تشكرز.

دوست عزیز.
به دلیل عدم رعایت مقررات و تکرار در ارسالهای بیهوده به مدت یک روز(با کلی تخفیف) محروم هستید.نیازی نیست یک مسئله رو در چند تاپیک بپرسید.
بعد از برگشت مجدد همون دبلیو دی 40 رو بگیرید!
سلام به دوستان عزیز .
به نظر من در رابطه با تمیز کردن لوله پی .سی. پی هر 100 الی 150 شات لوله را باید تمیز کرد .

چون هر چه از ساچمه مناسب استفاده کنیم باز هم گرد سرب تمامی خانهای لوله تفنگو پر میکنه وباعث پرت زدن اسلحه میشه وباید لول تمیز شود.

ضمنا باید از اسپری مناسب اسنفاده کرد که به لول اسلحه آسیبی نرسونه .
بعضی از دوستان w 40 پیشنهاد میکنند .

بعضی ازدوستان اسپری ناهید خشکو

بعضی ازدوستان اسپری توتال

به هرصورت باید طوری استفاده کرد که اسپری به اورینگ نخوره چون واقعآ اورینگو از بین میبره
(2013-11-11 01:56 PM)PANAHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز .
به نظر من در رابطه با تمیز کردن لوله پی .سی. پی هر 100 الی 150 شات لوله را باید تمیز کرد .

چون هر چه از ساچمه مناسب استفاده کنیم باز هم گرد سرب تمامی خانهای لوله تفنگو پر میکنه وباعث پرت زدن اسلحه میشه وباید لول تمیز شود.

ضمنا باید از اسپری مناسب اسنفاده کرد که به لول اسلحه آسیبی نرسونه .
بعضی از دوستان w 40 پیشنهاد میکنند .

بعضی ازدوستان اسپری ناهید خشکو

بعضی ازدوستان اسپری توتال

به هرصورت باید طوری استفاده کرد که اسپری به اورینگ نخوره چون واقعآ اورینگو از بین میبره

با سلام.

براي مگنوم 350 بعد از هر چند شليك بايد لوله پاك بشود ؟

و با كدام يك از موارد زير ؟

2. Gun Oil - Synthetic

w 40 رو دوستان حرفه اي به خاطر اثر زيان بخش توصيه نمي كنند !

اسپری ناهید خشکو بعضي از دوستان گفتند كوچكترين تاثيري نداره بر عكس راي لوله مشكل ساز ميشه.

اسپری توتال هم كه دوستان حرفه اي رد كردند.

با تشكر.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع