انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
(2013-08-16 02:48 PM)aliblack نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید
برا تمیز کردن لوله می شه از ماسک های صورت بیمارستانی به جای پارچه استفاده کرد .
هم می تونین اسپری کنید روش 2 تا 3 بار وبفرستینش تو لول
ویا هم تو لول روغن اسپری کنین و سر لوله تفنگ بزارین رو زمین و قنداق بالا باشه تا روغن تو لول حرکت کنه و کل مسیر اغشته به روغن بشه
بعد پارچه رو از تو لول رد کنین درست مثل فیلمی که اسی جون زحمت کشیدن گذاشتن
.معمولا بعد ار 5 تا 6 بار تمیز میشه.
من خودم همیشه ازش استفاده می کنم خیلی خوب جواب میده.

ممنون از پیشنهاد جالبتون در مورد جنس پارچه...

فقط یه نکته..

تو لوله روغن نریزید...باید یه حلال ریخته بشه....مثل تینر 20000 یا اسپری تینر خشک

بعد از تمیز کاری یک قطره روغن چرخ خیاطی بریزید تو لوله و یکبار دیگه پارچه رو ازش عبور بدید تا کمی خان ها رو آغشته کنه به روغن
سلام خدمت دوستان
می خواستم نظرتون در مورد این روغن بدونم ؟
واسه تمیز کردن لول مناسب ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز داشتم لوله 350روتمیز میکردم اسپریWD460زدم داخل لول و بعد یه پیلتر سیگار گذاشتم داخل لول و شلیک کردم ولی هیچ چیزی از پیلتر نموند و پودر شد نمیدونم همین کار واسه پاک کردن لوله کافیه یا نه
(2013-09-06 08:04 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز داشتم لوله 350روتمیز میکردم اسپریWD460زدم داخل لول و بعد یه پیلتر سیگار گذاشتم داخل لول و شلیک کردم ولی هیچ چیزی از پیلتر نموند و پودر شد نمیدونم همین کار واسه پاک کردن لوله کافیه یا نه

سلام Khansariha (8)
شما ساچمه هم پشت پنبه سیگار قرار دادید ؟ اگر ساچمه پشت پنبه نباشد مثل شلیک بدون ساچمه برای سلاح مضر میباشد
[تصویر: 13763950002.jpg]
(2013-09-06 08:04 PM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز فکر کنم شلیک پیلتر سیگار برای سلاح زرر داشته باشه مثل زدن باد میمونه بهتر پشت پیلتر یه ساچمه
بگزاریدیا برای رد کردن پیلتر سیگار از یه انتن پژو استفاده کنید هم فایبر گلاس است هم
پیلتر سیگار سالم بیرون میاد و میتوانید مقدار کثیفی لوله را روی پیلتر مشاهده کنیدKhansariha (8)
سلام دوستان این اسپری ناهید خشک برای سلاح های کمرشکن تک لول ضررنداره؟ وآیا بعداز زدن اسپری ناهید خشک می خواد دوباره روغن بزنیم یا نه ؟ اصلا ای اسپری ناهید خشک چیه یه نوع روغن یا چیز دیگه ی است ؟
(2013-09-06 08:45 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این اسپری ناهید خشک برای سلاح های کمرشکن تک لول ضررنداره؟ وآیا بعداز زدن اسپری ناهید خشک می خواد دوباره روغن بزنیم یا نه ؟ اصلا ای اسپری ناهید خشک چیه یه نوع روغن یا چیز دیگه ی است ؟

اسپری ناهید خشک تینر خشک 6000 هست که بعد از استفاده مثل الکل خشک میشه و مثل تینر معمولی خاصیت رنگ بری نداره
سلام داداش بعد از استفاده از اسپری ناهید خشک نیاز به روغن زدن است یا نه؟
(2013-09-06 09:26 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش بعد از استفاده از اسپری ناهید خشک نیاز به روغن زدن است یا نه؟

راستش من تا حالا با سلاح شکاری کار نکردم....

ولی این رو میدونم که اسپری خشک چربی رو رسوب روی بدنه رو پاک میکنه...دقیقا مثل الکل.....

اگر سلاح حتما باید چرب باشه پس حتما بعد از استفاده از اسپری خشک از اسپری چرب استفاده کنید و اسلحه رو روغن کاری کنید
(2013-09-06 08:45 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای روغن کاری و نظافت لوله شات گان شما این تاپیک را بخون .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع