انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
اسپري WD 460 يا wD-40 يا total يا A40 همه كارايي اصليشون اين هست كه زنگ بر يا جرم بر باشن
براي پيچي كه داخل زروه با زنگ جوش خوره يا قفل كتابي بر اثر خاك و روغن غير مناسب سخت باز ميشه
در اصل جرم و گرد و غبار با مواد ديگه مخلوط شده و جلو روان كار كردن اون قطعه رو ميگيره
حالا براي سلاح هم داره استفاده ميشه
در شهر هاي نم دار مثل شمال يا بعضي از شهر ها در جنوب كشور
در بعضي از روز ها نم و رطوبت هوا بالاميره روي زاج زنگ مي زنه اين اسپري هارو مي زنن روي زنگ ها
تا از بين بره و بعد با روغن مناسب چند بار پشت كار ميرن تا خوب لكه ها كم بشه
داخل لول هم مي زنن كه براي پاك كردن رسوب سرب Khansariha (8)
(2014-03-06 12:52 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-06 12:35 AM)zebra نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این اسپری WD 460 چطور اسپری هست دوستان ؟؟؟
میشه یکی از بچه ها محبت کنه و توضیحی راجب این اسپری بده ؟
با سلام.
منم دقيقا همين سوال رو دارم.
دوستان لطف مي كنند يك توضيح مفصل بدهند.
[/quote]

دوستان با تجربه استفاده از اسپری ناهید خشک رو برای سلاح (در صورتی که از ساچمه ی خوب استفاده می کنید و داخل لوله جرم زیادی نداره) توصیه کردن و در صورت استفاده از اسپری های روغنی مثل WD-40 (در صورت زنگ زدن داخل لوله یا جرم زیاد) پس از اتمام کار باید داخل لوله رو با یه پارچه ی ظریف که پرز نمی ده پاک کنید یا از همون ناهید خشک استفاده کنید...
فقط توجه داشته باشید که در صورت عدم استفاده از ست تنظیف، از پارچه ی ظریفی که پرز نمی ده برای تمیز کردن لوله استفاده کنید
Khansariha (8)
(2014-03-06 12:47 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-05 01:36 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام برای تمیز کردن لوله ای تی ست تنظیف گامو گرفتم که به نظرم سیم های مسی فرچه مقداری زیادی سفت و زبر هست به صورتی که با سختی زیاد داخل لوله حرکت میکنه به نظرتون ممکنه به خان آسیب برسونه؟
جوادجان اولین میله ست که به دسته متصل هست ثابت متصل شده یا حرکت میتونه کنه ؟ستهای تنظیف استاندارد طوری ساخته میشند که هنگام تنظیف ،حرکت چرخشی در خان دارند وهیچ اثر نامطلوبی هم برخان ندارند .
آقا رضا میله حالت حرکت دورانی داره ولی خیلی محکمنیست و با ظرافت باید باهاش کار کرد
خدمت شما عرض كنم كه براي جلوگيري از شكستن ميله ست تنظيف
يك راه رو پيشنهاد ميكنم
اول فرچه رو ببنديد روي يكي از ميله ها و بفرستيد تو لوله بعد تا حدي كه رفت ميله دوم بسته بشه
بعدش ميله سوم
متاسفانه از فلز زرد استفاده كردن و زياد با كيفيت نيست Khansariha (8)
(2014-03-06 09:54 AM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-06 12:47 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-05 01:36 PM)ghaplan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام برای تمیز کردن لوله ای تی ست تنظیف گامو گرفتم که به نظرم سیم های مسی فرچه مقداری زیادی سفت و زبر هست به صورتی که با سختی زیاد داخل لوله حرکت میکنه به نظرتون ممکنه به خان آسیب برسونه؟
جوادجان اولین میله ست که به دسته متصل هست ثابت متصل شده یا حرکت میتونه کنه ؟ستهای تنظیف استاندارد طوری ساخته میشند که هنگام تنظیف ،حرکت چرخشی در خان دارند وهیچ اثر نامطلوبی هم برخان ندارند .
آقا رضا میله حالت حرکت دورانی داره ولی خیلی محکمنیست و با ظرافت باید باهاش کار کرد
من سال89 ست تنظیف کالیبر4.5 و5.5 مارک meca lineخریدم که هردو ست عالی هست .کیفیت ساخت میله و3تافرچه هر ست خیلی عالیه .یکباردر سلاح دوستم ساچمه گیرکرده بود با فشار سنبه بیرون اوردمش.
به نظر من بهترین روش تمییز کردن خان استفاده از ست تنظیف هست .درکنارهزینه برای سلاح ودوربین و... هزینه برای سلامت سلاح منطقی هستKhansariha (8)
(2014-03-06 11:36 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سال89 ست تنظیف کالیبر4.5 و5.5 مارک meca lineخریدم که هردو ست عالی هست .کیفیت ساخت میله و3تافرچه هر ست خیلی عالیه .یکباردر سلاح دوستم ساچمه گیرکرده بود با فشار سنبه بیرون اوردمش.
به نظر من بهترین روش تمییز کردن خان استفاده از ست تنظیف هست .درکنارهزینه برای سلاح ودوربین و... هزینه برای سلامت سلاح منطقی هستKhansariha (8)

رضا جان این ست تنظیف رو که فرمودید از کجا تهیه کردید؟ میشه آدرس یا شماره ای ازش بدید؟ ممنون میشم... Khansariha (8)
(2014-03-06 12:22 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-06 11:36 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رضا جان این ست تنظیف رو که فرمودید از کجا تهیه کردید؟ میشه آدرس یا شماره ای ازش بدید؟ ممنون میشم... Khansariha (8)

من هردو ست رو از دبی خریداری کردم .کالیبر4.5 احتمال زیاد زوبین داره .همین مارک رو چندوقت قبل داشت .کالیبر5.5 هم بیشتر اسلحه گرم فروشیها دارند .توفردوسی تورج یا محرابی احتمال زیاد دارند.
بهترین ست تنظیف از نظر دوستان چیه ؟ واسه کالیبر 5.5 ؟
دوستان عزیز اگه من لوله تفنگ رو با اسپری ناهید خشک تمیز کنم کافیه یا اینکه بعد باید حتما خشکش کنم ؟
یا اینکه بعد از اسپری زدن بزارم خودش خشک شه ؟
با سلام :
دوستان توجه داشته باشید اینکه میله ست های تنظیف از برنج - الومینیوم - پلاستیک ساخته میشه ، کاملا منطقی است . بدلیل اینکه اگر میله دارای جنسی سخت باشه ، بر اثر سایش و برخورد با لوله ، به اون اسیب میرسونه . پس باید نرمتر باشه که میله خورده بشه نه خان تفنگ . اگرچه در هنگام استفاده از همین ست های تنظیف ، خصوصا در گلوله زنی ها ، یک بوش پلاستیکی وجود دارد که در سر لوله محکم شده و بدین ترتیب همواره میله تنظیف در مرکز لوله قرار گرفته و از سایش به دیواره لوله جلوگیری میشود . در مورد بادی ها نیز بنده دیده ام خیلی ساده از یک تکه چند سانتی نی نوشابه برای اینکار استفاده میشود .
موفق باشید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع