انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
تام کت جان چرا سیگار.خوب پیتلر برای سیگار پیچیدن هم هست.بسته ای هست.فقط مشکل اینا این هست که مثل این میمونه که تفنگ رو خالی بچکونید.بجای اینا یک نوار 3 4 سانتی پارچه که لوله شده و یک تیکه نخ ماهیگیری که بهش بسته شده بهتر عمل میکنه.نخ رو به سر نوار پارچه ای ببیندید.از تو لوله عبور بدید.بکشید و با فشار پارچه رو عبور بدید.پارچه بلندتر از لوله باشه.وقتی سر پارچه از لوله در اومد دو سر پارچه رو بگیرید و بصورت رفت و آمد لوله رو پاک پاک کنید
اینم راهیه مهندس جان،اما بعضی از راهها باعث پرت زدن میشه(تمیز شدن فضای میکروسکوپی بین خان ها)
خالی خالی زدن هم نیست!تقریبا نصف!حالا میتونید پشت این پیتلر ساچمه بزارید!
کلا اسپری wd و اسپری انژکتور بعضی از راهها کلا تعطیله و دوستان از wdتقلبی و اسپری انژکتور استفاده نکنند،چون پدر خان درمیاد!
آقا ما یه تاپیک در این باره داشتیم اما خدا سر شاهد هر چه گشتم نتونستم پیدا کنم،یکی این تاپیکو لطف کنهKhansariha (8)
جنس پیتلر سیگار با جنس این نمد ها خیلی فرق میکنه پیتلر سیگار رو هرچقدر هم فشرده کنید مثل نمد نمیشه وگرنه خوب ست تنظیف هم 20 تومن موجوده
سلام دوستانKhansariha (8)
امشب تو مغازه ای بودم و سراغ این نمدهای تنظیف لوله را از فروشنده گرفتم که از قضا آقایی که مربی تیراندازی باشگاهی بود آنجا حضور داشت و عنوان کرد که ما برای پاک کردن لوله تفنگ های باشگاه از گوش پاک کن که از انتها بریده شده باشد (یعنی فقط پنبه و اندکی از میله پلاستیکی ان بجا مانده باشد) برای شلیک و پاک کردن داخل لوله استفاده می کنیم و و هیچ اسیبی به تفنگ نمی رساند.!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟! نظر شما چیست؟

و در مغازه ای دیگر فروشنده عنوان کرد که دو قطرره روغن داخل لوله بچکان و یک ساچمه شلیک کن لوله تفنگ ات پاک می شود.!؟!؟!؟!؟!
(2013-08-04 02:06 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-04 01:32 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-04 12:24 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام و خسته نباشید
کسی قیمت این دو پایه های دیانا 54 را داره ؟اصلی و غیر اصلی؟
هم چنین قیمت این ساچمه های نمدی برای پاک کردن لوله را اگر کسی خبر داره ممنون میشم اطلاع بدهید

قیمت ساچمه های نمدی برای تمیز کردن داخل لوله تفنگ :
قیمت بسته 500 تایی کالیبر 4.5 110000 هزار تومان ،ساچمه به صورت شلیکی لوله را به بهترین نحو تمیز می کند

قیمت بسته 500 تایی کالیبر 5.5 225000 هزار تومان ،تمیز کردن لوله به وسیله سمبه مخصوص و دستی

سمبه مخصوص آن 265000 هزار تومان برای کالیبر 5.5 تا 6.5 میلیمتر

جنس آنها از پشم گوسفند است و به بهترین شکل می توانید لوله را بدون آسیب زدن به داخل پلیش کنید.
110000 ، 225000 ، 265000 ؟؟؟؟؟؟
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

یه عکس ازشون میزارید ؟
ممنون

----------------------------------
دادا با خرید سنبه(سمبه) واشر سازی میشه تو کالیبرای مختلف نمدو در اوورد.ی ستش حدود 13000 تومن میشه.چه خبره این قیمت؟نمدشم تو ابزار فروشی های معتبر هست.
والا گوش پاک کن رو نمیدونم اخه شما یه بسته که پوش پاک کن میخری هر کدوم واسه خودش یه سایزیه باید تست کرد
ولی دوقطره روغن و شلیک ساچمه چرته
دوستان Khansariha (8)
قبلآ تو تاپيك تنظيف سلاح نحوه ساخت يه مدل از اينها رو گزاشته بودم ولي خوب اين ورژن جديد هست خخخ
دوتا تكه پلاستيك بلند شست سانتي قسمت انتهاي اون رو با سوهان يا سنباده درشت زبر كنيد
بعد هم حدود سه سانت نخ پنبه اي رو ضربدري روش بپيچيد چند بار و بعد با سايز لوله اسلحه تون تست كنيد يكي سفت جا بره و يكي ديگه رو ملايم تر بپيچيد و نرمتر جا بره
تهش رو بعنوان دسته دو تا تكه لوله آلومينيمي گاز نمره 6 با انبر دست پرچ كنيد
با اولي و يكمي نفت سفيد جرم لوله رو پاك كرده و با دومي هم تميز كنيد
تويه پلاستيك كوچيك تو جيب هم جا ميشهKhansariha (214)
[تصویر: 13756440991.jpg]
[تصویر: 13756440992.jpg]
[تصویر: 13756440993.jpg]
[تصویر: 13756440994.jpg]
Khansariha (256)
خالی زدن واسه پی سی پی مشکلی نداره...من با سمبه واشر سازی که کیوانجون گفتن پلت 6 میل درست کردم با نمد و استفاده کردم خیلی خوب جواب داده(0.177) در ضمن اسپری wd400 چینی البته جنس خوبش قبلش زدم خیلی خوب لولرو تمیز کرد...مشکلش چیه که میگین واسه خان بده؟
(2013-08-04 11:03 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خالی زدن واسه پی سی پی مشکلی نداره...من با سمبه واشر سازی که کیوانجون گفتن پلت 6 میل درست کردم با نمد و استفاده کردم خیلی خوب جواب داده(0.177) در ضمن اسپری wd400 چینی البته جنس خوبش قبلش زدم خیلی خوب لولرو تمیز کرد...مشکلش چیه که میگین واسه خان بده؟
آقا عرفان
تا حدودي خورنده است و استفاده مستمر باعث آسيب ديدن لايه ميكروني سطحي يا همون اطوي خانكشي ميشه
جدا؟ ماهی یبارشم مشکل سازه؟من تاحالا 2بار استفاده کردم اگه میدونستم عمرا همونم استفاده می کردم...اثراتش که نمونده تو لول مطمئنا؟!!!!! من رو سی زد خیلی وسواس پیدا کردمKhansariha (367)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع