انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سوال در مورد پاک کردن لوله
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
درود دوستان... Khansariha (8)
میخواستم بدونم دوستان شما تجربه ای در مورد استفاده از ست تنظیف کالیبر ۵.۵ دارند؟ چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟
Khansariha (8)
دکتر جان،ست متو بیخیال شین!Khansariha (214)
واسه پی سی پی برین تو نخ نمد فشرده در کالیبر اسلحه و اسپری ناهید
واسه فنری هم همین نمد رو با یه چیزی رد کنید که آسیبی به خان نرسونه یا با استفاده از نخ ماهیگیری،پنبه رو رد کنید...
روش های دیگه هم تو تاپیک هست...Khansariha (8)
(2014-03-04 07:18 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر جان،ست متو بیخیال شین!Khansariha (214)
واسه پی سی پی برین تو نخ نمد فشرده در کالیبر اسلحه و اسپری ناهید
واسه فنری هم همین نمد رو با یه چیزی رد کنید که آسیبی به خان نرسونه یا با استفاده از نخ ماهیگیری،پنبه رو رد کنید...
روش های دیگه هم تو تاپیک هست...Khansariha (8)

ممنون محمد جان... Khansariha (8)
باشه پس بیخیال ست میشم... Khansariha (214)
فقط حالا اسپری ناهید بهتره یا WD-40؟ (با توجه به انگلیسی بودن اسپری WD-40)
Khansariha (8)
مخلص دکتر حنان عزیزKhansariha (8)
دکتر جان بنده خودم با مشورت از چند تن از اساتید از اسپری ناهید استفاده میکنم(ناهید خشک،ناهید قرمز هم بگین میدن!خخخخخخخخخ)Khansariha (8)
از wdاستفاده نکرده ام!
wdتقلبی و... هم داره،به این دلیل از اول از ناهید استفاده میکنم.
سلام دوستان و بزرگواران
نظر شما در مورد اسپری زیر چیه ؟
برا تمیز کردن لوله میشه استفاده کرد یا اینکه مخصوص قنداق هست ؟ بنده خدا خودش به قنداق میزد و خوب تمییز میکرد حالا نمیدونم به درد تمیز کردن لوله هم بخوره یا نه ؟
در ضمن قیمتش چنده ؟
[تصویر: 13939638841.jpg]
اگه اون قنداق چوبی بوده اون بنده خدا کلا تعطیله هر چی که باشه مطمئنا واسه چوب نیست نابودش میکنه
اما واسه تمیز کردن لول احتمال زیاد کاربرد داره اما لوله شاتگان
واسه تمیز کردن لوله بادی چه این روغن چه wd40 لوله رو چرب میکنه و دقت تفنگ از بین میره بهترین چیز همون ناهید خشک(قرمز) هست
اين نمونه اسپري زنگ بر يا جرم بر هست
مثل توتال يا دبليو 40
بيشتر براي باز كردن پيچ هاي موتور آب تصفيه كن و پمپ آب .......
ديدم استفاده ميكنن قيمتش هم حدود 5 تا 8 هست Khansariha (8)
سلام و درود Khansariha (8)
پيرو فرمايش دوست عزيزمون اولدهانتر عزيز ، من هم چند وقت پيش مي خواستم يكي از پيچ هاي ماشين كه زنگ زده بود و نميشد باز كرد با استفاده از همين اسپريهاي WD460 براحتي باز كردم . به دوستان جهت پاك كردن لوله تفنگ استفاده از اسپري ناهيد خشك توصيه مي كنم . داخل لوله تفنگ مگر چقدر رسوب سرب ميگيره كه نياز به همچين تمييز كنده قوي باشه . Khansariha (8)
نقل قول : با سلام برای تمیز کردن لوله ای تی ست تنظیف گامو گرفتم که به نظرم سیم های مسی فرچه مقداری زیادی سفت و زبر هست به صورتی که با سختی زیاد داخل لوله حرکت میکنه به نظرتون ممکنه به خان آسیب برسونه؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۱۲:۳۷ عصر، توسط ghaplan.)
پیرو سئوال آقا جواد عزیز در رابطه با کیت تمیز کننده گامو (ارایه شده در دو کالیبر 4.5 و 5.5 در یک کیت) در تایپیک هاتسان ای تی 44 ، پست ایشون رو اینجا نقل قول کردم تا از دانش دوستانی که تجربه استفاده از این نوع کیت را داشته اند بهره بیشتری ببریم.
این کیت رو خودم به تعداد 2 بسته از فردوسی تهران خریداری کردم و در اولین استفاده برای لوله سلاح دیانا 27 با مشکل مواجه شدم و ترجیح بر عدم استفاده از آن کردم. فرچه ها در این کیت به صورت جداگانه برای هر کالیبر 5.5 و 4.5 قرار داده شده (نوع سیمی مسی و پارچه ای)است. ولی میله های رابط در یک اندازه بوده و قسمت نصب به دسته آن کیفیت پایینی دارد. سایز فرچه ها زیادی بزرگ است هم 4.5 و هم 5.5 !!! Khansariha (290)به طوریکه برای وارد کردن به لوله نیروی زیادی می طلبد. همچنین همانطور که جواد عزیز گفتند فرچه های سیمی آن زیادی زبر است و خودم جرات نکردم داخل لوله سلاح از آن استفاده کنم. (حتی برای تست)
عکس نمونه خریداری شده رو هم آقا جواد زحمت بکشن آپلود کنن خوب میشه !. Khansariha (8) ولی عکس از نت گرفتم :
[تصویر: $T2eC16J,!)YFIbyT9VFlBSM(5ogevg~~60_12.JPG]
پیش یکی از دوستان از کیت دیگه ای استفاده کردم البته برای کالیبر 5.5 لوله هاتسان ای تی 44 که کیفیت بیشتری داشت و کار هم با آن راحت بود و اینکه اصطکاک زیادی با لوله نداشته و دور میله ها نیز با پلاستیک پوشانده شده بود. عکسی ازش ندارم ولی عکس کیت خریداری شده یکی دیگه از دوستان که شبیه همان نوع کیت مذکور بود رو دوباره اینجا می ذارم :
[تصویر: 13938749483.jpg]
Khansariha (8)
با سلام برای تمیز کردن لوله ای تی ست تنظیف گامو گرفتم که به نظرم سیم های مسی فرچه مقداری زیادی سفت و زبر هست به صورتی که با سختی زیاد داخل لوله حرکت میکنه به نظرتون ممکنه به خان آسیب برسونه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع