انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ریلود فشنگ گلوله زنی و اطلاعات مربوط به ان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
جناب حقيقي خيلي مبارك باشه اينشالله فشنگ هاي دقيقي ريلود كنين
قربانت کلت عزیر شاگرد شما بایدم فشنگای دقیق ریلود کنه خخخخخ

حسین حقیقی
(2016-01-12 06:00 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قربانت کلت عزیر شاگرد شما بایدم فشنگای دقیق ریلود کنه خخخخخ

حسین حقیقی

نفرماييد استاد. بنده هنوز شاگرد مبتدي هستم
دوستان چند دقیقه پیش نشستم و کارکرد کیت ریلود لی 270 رو ازمایش کردم ،کار باهاش بسیار اسون و لذت بخش هست ،خوبیش اینه که توی جیب جا میگیره توی کوه و کمر هم میشه همراهش برد و همونجا فشنگ پر کرد خخخخخخخ ؛؛1-مرمی باکسر رو به راحتی بیرون میاورد و دوباره نصب میکرد 2-دهانه پوکه رو هم خیلی راحت و استاندارد جمع میکنه 3-یک ظرف مخصوص پیپ مانند به رنگ زرد داره که توی تصویر گذاشتم اونم اندازه استاندارد باروت فشنگ 270هستش اما من باروت نداشتم 4-مرمی هم پس فردا بدستم میرسه و نصب مرمی هم به همین علت انجام ندادم که جای شکرش باقی هست و گرنه همین امشب اولین فشنگ کارخونه مهمات سازی حقیقی تولید میشد و امکان داشت لامپ اتاق پذیرایی مورد اصابت قرار بگیره قصه رو جمع کنم سرعت عمل کار با این کیت ریلود برای پر کردن و اندازه گیری طول پوکه با مرمی زیاد زمان ببره دو دقیقه بیشتر نمیشه چون وقت طلاست دوستان و باید سرعت عمل داشت.

حسین حقیقی

جا داره اینجا از دوست و استاد عزیزم جناب کلت تشکر ویژه ای بکنم هر چند که جوابگوی محبت ایشان نمیشه چرا که با حوصله معلومات و تجربیات ارزنده و گرانبهاشون رو در اختیار بنده قرار دادن.

حسین حقیقی
(2016-01-13 01:28 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چند دقیقه پیش نشستم و کارکرد کیت ریلود لی 270 رو ازمایش کردم ،کار باهاش بسیار اسون و لذت بخش هست ،خوبیش اینه که توی جیب جا میگیره توی کوه و کمر هم میشه همراهش برد و همونجا فشنگ پر کرد خخخخخخخ ؛؛1-مرمی باکسر رو به راحتی بیرون میاورد و دوباره نصب میکرد 2-دهانه پوکه رو هم خیلی راحت و استاندارد جمع میکنه 3-یک ظرف مخصوص پیپ مانند به رنگ زرد داره که توی تصویر گذاشتم اونم اندازه استاندارد باروت فشنگ 270هستش اما من باروت نداشتم 4-مرمی هم پس فردا بدستم میرسه و نصب مرمی هم به همین علت انجام ندادم که جای شکرش باقی هست و گرنه همین امشب اولین فشنگ کارخونه مهمات سازی حقیقی تولید میشد و امکان داشت لامپ اتاق پذیرایی مورد اصابت قرار بگیره قصه رو جمع کنم سرعت عمل کار با این کیت ریلود برای پر کردن و اندازه گیری طول پوکه با مرمی زیاد زمان ببره دو دقیقه بیشتر نمیشه چون وقت طلاست دوستان و باید سرعت عمل داشت.

حسین حقیقی

جا داره اینجا از دوست و استاد عزیزم جناب کلت تشکر ویژه ای بکنم هر چند که جوابگوی محبت ایشان نمیشه چرا که با حوصله معلومات و تجربیات ارزنده و گرانبهاشون رو در اختیار بنده قرار دادن.

حسین حقیقی

سلام به دوستان عزیز
جناب حقیقی زیادی به بنده لطف دارن و بنده فقط رسم رفاقت رو به جای اوردم و اطلاعتی که داشتم رو در اختیار ایشون قرار دادم و ایشون چون استاد هستند و با تجربه به بهترین شکل تونستن از این اطلاعات استفاده کنن....

دوستان کاتالوگ 2015 کمپانی نوزلر که برای علاقمندان خالی از لطف نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت عزیز شما رسم رفاقت روعالی به جا اوردید دمتون گرم
ببخشید دوستان در چند پست قبل توضیح داده بودم که با لوازم کیت ریلود مرمی باکسر رو به اسونی بیرون اوردم که اشتباه تایپ کردم و منظورم با چاشنی باکسر بود.

حسین حقیقی
سلام حسین آقا اون وسایلی که خریدین با کدومشون میشه پوکه رو از طول و عرض ریسایز کرد؟
سلام منظورتون از طول و عرض چی هست ؟بادگیری منظورتونه؟

حسین حقیقی
بله هون بادگیری که پوکه از عرض و طول اندازه میشه
البته بادگیری که برای اندازه کردن حجم پوکه هست که بدلیل انفجار به اندازه خزانه پوکه بزرگ میشه که خودتون میدونین اما طبق فیلمی که دیدم و احتمالا شما و بقیه هم دیدین پوکه افزایش طولی هم داره که با یه کاتر اونرو اندازه میکنن
منظورم هر دو وسیله هست
اگه امکان داشته باشه از کار با ابزار تون یه فیلم بگیرین خیلی خوب میشه چون حقیقتشو بخواین از عکسا چیزی نفهمیدم .احتمالا به خیگیم مربوط میشهKhansariha (8)
البته از اونجایی که میدونم به احتمال زیاد با گوشی کار میکنید یکم مشکله میدونم پس زیاد اصرار ندارم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
لینک مرجع