انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ریلود فشنگ گلوله زنی و اطلاعات مربوط به ان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
استاد حسین گرامی من مقدار بیرون ماندن مرمی رو یک اندازه فرض میگیرم
با کوتاه کردن پوکه تا 64 میل ایا میخواهید فری بور دور بشه ؟
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
تا نظر اساتید چی باشه
برای نزدیک و دور گرفتن فری بور اسمان عزیز و گرامی نیازی به کوتاه و بلند کردن پوکه نیست بلکه میشه با پوکه بلند و فابریک هم مرمی رو در دهانه پوکه کم و زیاد گرفت اندازه شو تا به فری بور نزدیک یا دور بشه .اما این سوال من جهت کنجکاوی بود البته میدونم که اگر زیاد پوکه کوتاه گرفته شه انفجار بوجود میاد اما در حد دو هم میل کمتر از مینیمم اندازه برام جای سوال داشت.

حسین حقیقی

من نمیدونم اگر فری بور طبق نظریه بعضی ها کم باشه بهتره پس چرا خیلی از سلاحها با فری بور با طول زیاد تولید میشن.

حسین حقیقی
به نظر من اگه مرمی دیرتر با خان درگیر بشه البته تاحدی یعنی فاصله فری بور بیشتر باشه بهتره
ومرمی فارغ از خان فرصت بیشتری داره تا شتاب بگیره

به ویدیو زیر توجه بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه صفحه جهت نمایش یا دانلود ویدیو باز نمیشه جناب استاد احمدی

حسین حقیقی
استاد حسین گرامی
عجیبه خودم هم چند بار امتحان کردم دانلود کنم اما نمیتونم ولی نمایش میده

از ادرس زیر اقدام کنید دانلود میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پیگیری و محبت شما استاد بزرگوار اسمان عزیز بنده شاگرد شما و همه دوستانم موفق باشید بسیار فیلم اموزنده ای بود و نظریه مرمی های نزدیکتر به فری بور دقت بیشتر رو تقریبا رد میکنه.

حسین حقیقی
جناب حقیقی شما با پوکه های خارجی ریلود انجام میدهید یا با هر دو نوع ایرانی وخارجی ؟چون من تو عکسهایی که گذاشتید فکرکنم پوکه سیلر بود که ریلود انجام دادید
با پوکه های سیلیر و سوپرایکس.

حسین حقیقی
سلام پوکه ها مال خودتون بود یا خریدین
قیمت یه فشنگ که پر میکنید چقد میشه؟
پوکه ها متعلق به خودم هستند و خریداری نشده؛اگر پوکه داشته باشین هزینه هر فشنگ هیجده تا بیست هزار تومن در میاد چون قیمت باروتها متفاوت هست.

حسین حقیقی

پوکه ها متعلق به خودم هستند و خریداری نشده؛اگر پوکه داشته باشین هزینه هر فشنگ هیجده تا بیست هزار تومن در میاد چون قیمت باروتها متفاوت هست.

حسین حقیقی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
لینک مرجع