انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ریلود فشنگ گلوله زنی و اطلاعات مربوط به ان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
باسلام جناب کلت. وسایل ریلود در داخل ایران قابل تهیه هست ؟سرگلوله وچاشنی شکاری وباروت مناسب ؟میشه لطف کنید ودرصورت امکان قیمت هر کدام از اونها را اگه در ایران پیدا میشه محبت بفرمایید؟
جناب حقیقی اون فیوجی رو که عرض کردم میگه 45 تومن وسیلر بیلوت 150 گرین دونه ای 40 .اصلا فشنگ خارجی 270 زیر 40 پیدا نمیشه.صنایع دفاع هم که تغییری در مرمی ها ایجاد نمیکنه .
ممنون جناب کلت تصاویر زیبا و اطلاعات مفیدی ارائه کردید.

حسین حقیقی

اقای مرتضی زاده ایران کشور عجیبیه ،پول باشه ادمشم پیدا کنی هر چی دلت بخواد درش پیدا میشه،از دیروز تا الان کلی تحقیقات کردم ؛اولا این چند قلم جنس فقط تهران پیدا میشه قیمتهام طبق اخرین شنیده ها باروت کیلویی سه میلیون و چهارصد تا پونصد هزار تومن المانی،مرمی نه هزار و پانصد تومن هورنادی؛چاشنی دو هزار و پانصد تومن تا سه هزار، وسایل ریلود هم ست کامل از چهار میلیون تا شیش میلیون بستگی به جنس و مارک اب میخوره.

حسین حقیقی
(2016-01-10 03:14 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت گرامی ببخشید یه سوال طبق تجربه شما ایا پوکه های ایرانی به درد ریلود میخوره ویه دست شدن یاخیر چون بنده هم قصد دارم لوازم ریلود بخرم وفشنگای عشایری رو یه دست کنم ممنونم از کمکتون

(2016-01-11 07:35 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-10 03:14 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت گرامی ببخشید یه سوال طبق تجربه شما ایا پوکه های ایرانی به درد ریلود میخوره ویه دست شدن یاخیر چون بنده هم قصد دارم لوازم ریلود بخرم وفشنگای عشایری رو یه دست کنم ممنونم از کمکتون

آسمان عزيز در بيابان لنگ كفش هم غنيمته
اگر دسترسي به پوكه خارجي با قيمت مناسب داشتيم اصلا جاي شكي براي انتخاب نبود اما در حال حاضر چاره اي جز كار با همين پوكه هاي ايراني نداريم
در خارج از كشور پوكه گران ترين بخش يك فشنگ محسوب ميشه و بخاطر همين سعي ميكنن دوباره ريلودش كنن
کلت عزیز بهترین هدف زنی ! که داشتین در چه فاصله ای بوده 1 .با فشنگ فابریک عشایری 2. ریلود شده؟
(2016-01-11 08:47 AM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت عزیز بهترین هدف زنی ! که داشتین در چه فاصله ای بوده 1 .با فشنگ فابریک عشایری 2. ریلود شده؟

با فشنگ عشايري كه باروت مقداري افزايش داشته و مرمي خود عشايري با وزن ١٧٣ گرين روش سوار شده در فاصله ٢٢٠ متر گروپ ١٠ سانتي گرفتم و با دوستان براي كل كل واين حرفا بطري نوشابه خانواده رو با ٥ تا شليك ٤ بار زدم( دوستان تعريف از خرد نباشه ها والا من هنوز شاگردم) اما با پوكه و باروت و چاشني عشايري و مرمي هورنادي در ٤٠٠ متر كاغذ آ٤ رو زدم البته خساست به خرج دادم و دو شليك بيشتر نكردم يكي سمت چپ كاغذ متمايل به بالا و ديگري گوشه پايين سمت چپ
دوستان دقت كنيد كساني كه قصد تهيه چاشني دارن در جريان باشن كه چاشني ها به دو دسته كلي تقسيم ميشن
1- Berdan
2- Boxer
دسته اول يا بردان ها اون هايي هستن كه سندان آنها در انتهاي پوكه تعبيه شده مثل پوكه هاي داخلي خودمون در اروپا هم رايجه اما در آمريكا از اين نوع فقط در فشنگ هاي نظامي استفاده ميشه. اما باكسر ها سندان در داخل خود چاشني تعبيه شده

[تصویر: image.jpeg]

مسئله ديگه اينكه خارج كردن چاشني بردان سخت تر از باكسر انجام ميشه و نميشه با ست دايز انجامش داد حتما بايد با وسيله اي جداگانه انجام بشه البته روش هاي ابتكاري هم هست مثلا با فشار آب و يا ساخت يك دوشاخه براي خارج كردنش در اينترنت بگرديد روش هاي مختلفي پيدا ميكنيد.
بسیاااار عالی کلت عزیز ...من کلا تا حالا گروپ نگرفتم ،اهداف مورد نظر سنگ و بطری .... بوده لذت بخشه ...
کلت گرامی یسیار عالی دست مریزاد گروپهایی که گرفتید بسیار عالی بوده
ممنونم از پاسختون
(2016-01-11 01:55 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلت گرامی یسیار عالی دست مریزاد گروپهایی که گرفتید بسیار عالی بوده
ممنونم از پاسختون

آسمان جان بنده هرچي بگم به شما نميرسم. شما خودت يه پا استادي و به بنده لطف داري
دوستان یه مقدار مرمی هورنادی هم گرفتم ؛تا با مرمی مهام عوض کنم ؛البته فعلا دارم پول پرداخت میکنم ؛اما هیچی دستم نرسیده خخخخخ

حسین حقیقی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
لینک مرجع