انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ریلود فشنگ گلوله زنی و اطلاعات مربوط به ان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
دوستان ضمن عرض سلام،پودر ٧٦٠وينچستر رو براى ريلود ٢٧٠ استفاده كرديد؟رو بسته خودش نوشته براى٣٠٠وينچستر مگنوم و٢٥-٠٦رمينگتون،خلاصه ننوشته ٢٧٠وينچستر
با يكى إز اساتيد ريلود صحبت مى كردم،گفتن پودرهاى مرغوب يكى ديناميت نوبل المان،و ويتاوورى فنلاند.از پودر ام ١ سال ٥١هم گفت شماره ٣٠٣١هست وتاجى٥١در امريكا پر شده،،
من هنوز ريلود رو اغاز نكردم دارم همه لوازم ومواد مورد نظر رو برسى مى كنم ولى جناب حقيقى وجناب سهرابى و اقا سعيد عزيز ،ابهامات زيادى در اين زمينه رو رفع كردند
اقا سعيد من إز اين فشنگها إز يك بنده خدا گرفتم،علت عمل نكردن سوزن كوتاه بودن طول پوكه هست كه در چمبر اسلحه جلو ميوفته،راه حلى كه من ديدم اين بنده خدا بكار ميگرفت،در گردن پوكه حلقه اى ايجاد مى كرد،در ابتداى گردن پوكه
(2016-10-07 01:22 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ضمن عرض سلام،پودر ٧٦٠وينچستر رو براى ريلود ٢٧٠ استفاده كرديد؟رو بسته خودش نوشته براى٣٠٠وينچستر مگنوم و٢٥-٠٦رمينگتون،خلاصه ننوشته ٢٧٠وينچستر
با يكى إز اساتيد ريلود صحبت مى كردم،گفتن پودرهاى مرغوب يكى ديناميت نوبل المان،و ويتاوورى فنلاند.از پودر ام ١ سال ٥١هم گفت شماره ٣٠٣١هست وتاجى٥١در امريكا پر شده،،
من هنوز ريلود رو اغاز نكردم دارم همه لوازم ومواد مورد نظر رو برسى مى كنم ولى جناب حقيقى وجناب سهرابى و اقا سعيد عزيز ،ابهامات زيادى در اين زمينه رو رفع كردند

سلام
شما از پودر وينچستر ٧٦٠ ميتونين براي لود ٢٧٠ استفاده كنيد. اما وزن مرمي نبايد بيش از ١٤٠ گرين باشه يعني وفقط در وزن هاي ١٠٠ - ١١٠ - ١٣٠. - ١٤٠ گرين مجازيد با اين پودر كار كنيد.
براي مرمي ١٠٠ گرين حداقل ٥٠/٩ گرين كه سرعتي برابر با ٢٩٠٠ فوت در ثانيه و حداكثر٥٨/١ كه سرعتي برابر با٣٣٠٠ فوت برثانيه ميده
براي مرمي ١١٠ گرين حداقل ٤٩/٥ گرين كه سرعتي برابر با ٢٨٠٠ فوت در ثانيه و حداكثر٥٦/٨ كه سرعتي برابر با٣٣٠٠ فوت برثانيه ميده
براي مرمي ١٣٠ گرين حداقل ٤٦/٧ گرين كه سرعتي برابر با ٢٦٠٠ فوت در ثانيه و حداكثر٥٤/٤ كه سرعتي برابر با٣٠٠٠ فوت برثانيه ميده
براي مرمي ١٤٠ گرين حداقل ٤٧/٤ گرين كه سرعتي برابر با ٢٦٠٠ فوت در ثانيه و حداكثر٥٢/٩ كه سرعتي برابر با٢٩٠٠ فوت برثانيه ميده
اطلاعات فوق مربوط به كتاب ريلود هورنادي است و مرمي هاي اين شركت با اين لود ها تست شده. طبق توصيه كتاب از لود پايين يا حداقل شروع كنيد و به سمت حداكثر لود كم كم اضافه كنيد تا به سرعت دلخواه برسيد و در عين حال نشانه هاي فشار غيرعادي رو بعد از هر شليك چك كنيد هر زمان با نشانه هاي فشار برخورد كرديد اضافه كردن لود رو متوقف كنيد و هيچ وقت از مقدار لود حداكثر تجاوز نكنيد. مطلب بعدي اينكه براي شروع كار حتما طول كلي فشنگ رو بر اساس اعلام سازنده مرمي در نظر بگيريد نه كمتر نه بيشتر. بعد از اينكه مقدار لود مشخص شد ميتونيد براي دقت و سرعت بيشتر با طول كلي فشنگ بازي كنيد.
سلام و درودKhansariha (8)
دوستان یک کتاب کامل در مورد فشنگ ها و ریلود اونها معرفی میکنید؟
این دوتا کتاب رو دارم:
sierra 223 rem bolt و Lock N Load هورنادی
اما کتاب کامل تر میخوام
(2016-10-08 11:51 AM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درودKhansariha (8)
دوستان یک کتاب کامل در مورد فشنگ ها و ریلود اونها معرفی میکنید؟
این دوتا کتاب رو دارم:
sierra 223 rem bolt و Lock N Load هورنادی
اما کتاب کامل تر میخوام

[تصویر: Hornady-Handbook-of-Cartridge-Reloading-...87x735.jpg]

[تصویر: nosler-nosler-reloading-manual-7-50007-c...32f1c4.jpg]

[تصویر: 2d87da3c-69d0-418e-9621-36d19e43222b_1.7...nBg=FFFFFF]
ممنون از شماKhansariha (8)
شاید جاش اینجا نیاشه،اما اگه ممکنه کتاب کاملی هم در مورد معرفی کامل انواع فشنگ ها در کالیبر های مختلف معرفی کنید
ممنون و درود بر شماKhansariha (8)
کاربر Colt عزیز(ببخشید اسمتون رو نمیدونم) کتاب هورنادی رو نتونستم پیدا کنم،اگه شما لینکی واسه دانلود دارید لطفا بفرستید،ممنونKhansariha (8)
(2016-10-08 04:46 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از شماKhansariha (8)
شاید جاش اینجا نیاشه،اما اگه ممکنه کتاب کاملی هم در مورد معرفی کامل انواع فشنگ ها در کالیبر های مختلف معرفی کنید
ممنون و درود بر شماKhansariha (8)
کاربر Colt عزیز(ببخشید اسمتون رو نمیدونم) کتاب هورنادی رو نتونستم پیدا کنم،اگه شما لینکی واسه دانلود دارید لطفا بفرستید،ممنونKhansariha (8)

سلام دوست عزيز
در كتاب هورنادي و همين طور ساير كتاب ها در مورد هر كاليبر مشخصات و اندازه هاي دقيق و مختصري در مورد تاريخچه كاليبر صحبت كرده. اما اين كتاب ها به صورت رايگان براي. دانلود وجود نداره و شما يا بايد نسخه الكترونيكي اين كتاب ها رو دانلود نماييد كه در مورد هورنادي حدود ٢٠ دلاره يا بايد از خارج از كشور بگيد براتون خود كتاب رو بفرستن كه نسخه چاپي گران تر از نسخه الكترونيكي خواهد بود. خاصيت مهمي كه نسخه الكترونيكي داره اين هست كه شما براي كتاب آپديت دريافت ميكنيد و هر زمان ورژن بالاتري از كتاب چاپ بشه به صورت رايگان براي شما در دسترس خواهد بود. بنده از نسخه الكترونيكي استفاده ميكنم و راضي هم هستم
اگه فقط انگلیسی باشه بدرد همه نمیخوره یکیش خودم
کتاب Lyman رو دانلود کردم،کتاب خیلی خوب و کاملی بود و تقریبا چیزهایی رو که میخواستم داشت(البته کامل مطالعه نکردم و نگاه اجمالی داشتم)
ممنون بابت معرفی کتاب هاKhansariha (8)
فقط یه سوال که پست بی ربط به تاپیک هم نباشه،پوکه های استفاده شده رو میشه دوباره لود کرد؟مقاومت کافی رو تا چند بار استفاده دارن؟
(2016-10-10 12:40 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کتاب Lyman رو دانلود کردم،کتاب خیلی خوب و کاملی بود و تقریبا چیزهایی رو که میخواستم داشت(البته کامل مطالعه نکردم و نگاه اجمالی داشتم)
ممنون بابت معرفی کتاب هاKhansariha (8)
فقط یه سوال که پست بی ربط به تاپیک هم نباشه،پوکه های استفاده شده رو میشه دوباره لود کرد؟مقاومت کافی رو تا چند بار استفاده دارن؟
اگه زحمتی نیست لینکش رو بزارید ما هم استفاده کنیم
ارادت
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
لینک مرجع