انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ریلود فشنگ گلوله زنی و اطلاعات مربوط به ان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
اولی از راست
Bullet puller
هست که صحبتش شد

[تصویر: 111222.jpg]
البته حرف جناب كلت كاملا درسته فقط ميمونه يك مطلب مهم كه ايشون اشاره نكردن ، و اون مطلب بسيار مهم كليد حل اين معماست و اون اينكه ايشون كاليبر ٨/٥٧ دارن ، كه سرگلوله فشنگ عشايرى درسته جنگيه ولى از لحاظ دقت و بالانس و كيفيت بسيار بالا و عاليه و با دستگاهاى خارجي بسيارعالى توليد ميشه و با يكسان كردن وزن باروت تا ٢٥٠ مترم عالى نتيجه ميشه گرفت ولى ايراد اساسى فشنگ ٢٧٠ مهام سرگلوله اش است كه اصلا نمى تونم واژه ايى رو پيدا كنم كه بشه كيفيت نازلش رو وصف كنه ، در مورد فشنگ ٢٧٠ مهام بايد بسنده به اين مثل كنم كه اين خانه از پاى بست ويران است ....Khansariha (8)
(2016-01-09 11:53 PM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته حرف جناب كلت كاملا درسته فقط ميمونه يك مطلب مهم كه ايشون اشاره نكردن ، و اون مطلب بسيار مهم كليد حل اين معماست و اون اينكه ايشون كاليبر ٨/٥٧ دارن ، كه سرگلوله فشنگ عشايرى درسته جنگيه ولى از لحاظ دقت و بالانس و كيفيت بسيار بالا و عاليه و با دستگاهاى خارجي بسيارعالى توليد ميشه و با يكسان كردن وزن باروت تا ٢٥٠ مترم عالى نتيجه ميشه گرفت ولى ايراد اساسى فشنگ ٢٧٠ مهام سرگلوله اش است كه اصلا نمى تونم واژه ايى رو پيدا كنم كه بشه كيفيت نازلش رو وصف كنه ، در مورد فشنگ ٢٧٠ مهام بايد بسنده به اين مثل كنم كه اين خانه از پاى بست ويران است ....Khansariha (8)

مهدي جان كاملا درست ميفرماييد
فشنگ هاي مهام ٨ هم چندان بهتر از٢٧٠ مهام نيست.
يك حركت هايي دارم روش ميزنم البته كار تموم شده فقط مونده تست
به اميد خدا جواب بده نتيجه رو اعلام ميكنم
به هر حال مرمی بد با باروت مناسب بهتر از مرمی بد با باروت نامناسب نتیجه میده
سلام به دوستان
در مورد فشنگ عشايري همه از كيفيتش با خبريم. چيزي كه من بعد از حدود كار با ١٠٠ فشنگ ازاين نوع دستم آمد اينه
١ - در مورد چاشني حرفي ندارم
٢ - پوكه از بدترين جنسي كه ميتونسته باشه ساخته شده و نسبت به مهام خيلي جنس خشكي داره
٣- باروت كه خوب تنها باروتي است كه در فشنگ هاي وطني به كار ميره و همه از كيفيتش با خبريم ودر كل در اين فشنگ چيزي حدود ٤١ تا ٤٢ گرين باروت به صورت متغيير وجود داره
٤- مرمي هم مثلا بايد ١٧٠ گرين باشه اما از ١٦٩ تا ١٧٥ متغييره

موردي كه خيلي به نظر من جالب آمد اين بود كه سازنده وطني از چسبي كه براي آب بندي استفاده كرده براي نگهداشتن مرمي روي پوكه هم بهره برده. من بعد از جدا كردن مرمي اين چسب رو پاك ميكنم و در بعضي از فشنگ ها بعد از پاك شده چسب از روي مرمي و دهنه پوكه مرمي خيلي راحت با دست وارد پوكه ميشه و آزادانه سر جاش بازي ميكنه نميدونم سازنده دستگاه تنگ كن داره يا نه اصلا استفاده ميكنه يا نه
!!!
من هم با فشنگ استاندارد عشايري گروپ گرفتم هم با فشنگي كه خودم اصلاح كردم نتيجه اصلا قابل مقايسه نبود به نظرم. متاسفانه از گروپ هاي قبلي عكسي ندارم اما از گروپ هاي بعدي حتما عكس خواهم گذاشت.
با سلام کلت عزیز ؛ واقعا گرین مرمی های عشایری اگه این قدر تفاوت داشته باشه باروت هم یک تا دو گرین پایین و بالا باشه فشنگا حق دارن از دقت لازم برخوردار نباشن ؛شما با چه ترازویی مرمی هارو وزن کشی کردین من با ترازوی دیجیتال معمولی مرمی ها ی عشایری رو وزن کشی میکردم اعدادی از 173gnتا174 gnبدست میاوردم یعنی دقت ترازوها انقد میتونه متغییر باشه؟
کاربر شوبیر عزیز میشه لطفا عکسی از تجهیزات لایمن بگذارید و توضیحاتی در موردش بدین.
(2016-01-10 11:50 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام کلت عزیز ؛ واقعا گرین مرمی های عشایری اگه این قدر تفاوت داشته باشه باروت هم یک تا دو گرین پایین و بالا باشه فشنگا حق دارن از دقت لازم برخوردار نباشن ؛شما با چه ترازویی مرمی هارو وزن کشی کردین من با ترازوی دیجیتال معمولی مرمی ها ی عشایری رو وزن کشی میکردم اعدادی از 173gnتا174 gnبدست میاوردم یعنی دقت ترازوها انقد میتونه متغییر باشه؟
کاربر شوبیر عزیز میشه لطفا عکسی از تجهیزات لایمن بگذارید و توضیحاتی در موردش بدین.

جناب حقيقي بنده ترازوي مخصوص ريلودينگ كه كاملا مكانيكي هست خريدم دليل انتخاب نكردن ديجيتال اين بود كه ديجيتال ها داراي خطا هستند البته طبق تحقيقات من كه در تاپيك هاي مربوط به ريلودينگ خارجي دنبال ترازوي خوب ميگشتم.
من با همين ترازو هم باروت ميكشم هم مرمي. شب حتما عكس ترازو را خواهم گذاشت.
حسین جان دستت دردنکنه بابت افتتاح این تاپیک جدا جای چنین تاپیکی خالی بود
ان شا الله که اهالی انجمن استقبال خوبی به عمل بیارند وبنده نیز به عنوان کوچکترین عضو انجمن بتونم از محضر دوستان کسب فیض کنم
********************************************************************************​****
کلت گرامی ببخشید یه سوال طبق تجربه شما ایا پوکه های ایرانی به درد ریلود میخوره ویه دست شدن یاخیر چون بنده هم قصد دارم لوازم ریلود بخرم وفشنگای عشایری رو یه دست کنم ممنونم از کمکتون
من ترازوی طلا فروشا AND زاپنی دارم و کارکردن باهاش لذت بخش با بشکن زدن وزن میندازه دفتش 1 صدم گرمه وحداکثر وزنی که تحمل داره 600 گرمه توی این ادرسی که گذاشتم انواعش موجوده اما وبا دقتتر از ترازوی من سعید جان دارند که دقتش 1 هزارم هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمان عزیز با ترازوی خودت میدونی وزن دقیق مرمی عشایری چقد هست؟

حسین حقیقی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
لینک مرجع