انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: DIANA 52 vs WEIHRAUCH 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلام دوستان
روزه نمازتون قبول
من خدم تا چند وقت پیش وقتی وایرخ 80 رو میدیدم اصلا از هیکلش خوشم نمیومد
اما بعد از چند بار استفاده فهمیدم که برای چی اینقدر از این تفنگ با کیفیت تعریف میکنن بخاطر همین 35 و 350 رو رد کردم و یه وایرخ 80 گرفتم مامان البته اگه خدا قبول کنهKhansariha (48)
من به وایرخ رای میدم
این قدر خرج کردی اقلا 52 میگرفتی وایروخ 80هم خوبه اما 52 از قدرت و دقت و زیبایی بر وایروخ 80 برتری داره
اخرین قیمت هایی که از این دو دارید رو بفرمایید

اگر کسی قرار باشه کم خرج کنه به نظرم 80چکن ساچمه های ساز گارش ارزون تر و دوربین های ارزون هم روش جواب میده ولی نه براش مهم نباشه 52 حرف اول رو میزنه تا 800 تومن
علی علی
من اگه خواسته باشم انتخاب کنم وایرخ 80 کالیبر 5/4 انتخاب می کنم و دیانا 52 هم 5/5 که حرفی توش نیست .
لوازم فابریک کدوم راحتتر گیر میاد؟ و در کل هزینه نگهداری کدوم یکی از این دو کمتر هست؟
نظر من اینه که کلا استهلاک وایرخ کمتره Khansariha (8)
ولی تهیه لوازم دیانا راحت تره
با سلام
به نظر من هم وايرخ يه چيز ديگست
يا علي
دوستان اگه به نظر دادنه که طرفدارای 52 بیشتره
پس کمی علمی تر و با سند و مدرک حرف بزنیم
من هم با اقا احسان موافقم من هم hw80 داشتم هم 52 هر دو هم 0.177 بودن ولی 52 بخاطر لوله ثابت بودن و سیستم مسلح شدنش حرفه ای تر محسوب میشه.من وایریخ رو ردش کردم ولی 52 رو نگه داشتم.به نظر من 52 رو باید با hw97 یا حداقل hw77 مقایسه کرد.
سلام " دیانا52 برای من یه چیزه دیگه است به خاطردقت بالا تری نسبت به وایرخ 80
لگدوایرخ 80 امکان تیراندازی مناسب راتیراندازمیگیره ومثل مگنوم 350 عمل میکنه .
این تجربه خودم بود Khansariha (8)
مهمترین اصل تیراندازی به نظرمن اینکه یه سلاح خوب بتونه شلیک تیریک نواخت وداشته باشه جدایی ازاسم نام سلاح میخواهد هرنوع سلاحی باشه " ببخشید
که درمقابل اساتید محترم نظرمیدهم .Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع