انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: DIANA 52 vs WEIHRAUCH 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2013-02-15 09:11 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من با 52 کار نکردم ولی چون قطعات وایرخ تمام فلزیه درسته که سنگینه ولی استحلات قطعاتش کمتره . در ضمن خیلی خوبه که قدرت زیاد باشه ولی من خودم با همین وایرخ 80 تو فاصله ی 80-90 متری قمری و گنجشک فریز کردم . حتی یه بار تو فاصله ی خیلی زیاد یه قمری زدم که پرتش کرد ( جدی میگم - باور کنید ) . تو سایتش هم نوشته تفنگ برا برد بلند ( long distance )

برا وزن هم کاری که نداره یه بند براش نصب میکنی و راحت وزنشو رو دوشت میندازی و حمل و نقلش راحت میشه ولی راست میگید ای کاش یه کمی وزنش کمتر بود ( بابا بیخیال من که ازش خیلی راضیم دمش گرم )
دوست عزیز شما 90 متری با فنری گنجشک زدی ؟؟!! میدونی 90 متر چقدره ؟ معادل 30 طبقه میشه . شما تو این فاصله اونم با تفنگ 20 ژولی که حداقل 30 40 سانت افت داره یه پرنده 10 سانتی زدی ؟ جبران این افت با میل دات تقریبا غیر ممکنه واسه زدن گنجشک
حتما اشتباه کردی.
(2013-02-15 09:55 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-15 09:11 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش من با 52 کار نکردم ولی چون قطعات وایرخ تمام فلزیه درسته که سنگینه ولی استحلات قطعاتش کمتره . در ضمن خیلی خوبه که قدرت زیاد باشه ولی من خودم با همین وایرخ 80 تو فاصله ی 80-90 متری قمری و گنجشک فریز کردم . حتی یه بار تو فاصله ی خیلی زیاد یه قمری زدم که پرتش کرد ( جدی میگم - باور کنید ) . تو سایتش هم نوشته تفنگ برا برد بلند ( long distance )

برا وزن هم کاری که نداره یه بند براش نصب میکنی و راحت وزنشو رو دوشت میندازی و حمل و نقلش راحت میشه ولی راست میگید ای کاش یه کمی وزنش کمتر بود ( بابا بیخیال من که ازش خیلی راضیم دمش گرم )
دوست عزیز شما 90 متری با فنری گنجشک زدی ؟؟!! میدونی 90 متر چقدره ؟ معادل 30 طبقه میشه . شما تو این فاصله اونم با تفنگ 20 ژولی که حداقل 30 40 سانت افت داره یه پرنده 10 سانتی زدی ؟ جبران این افت با میل دات تقریبا غیر ممکنه واسه زدن گنجشک
حتما اشتباه کردی.
بقول شما امکان داره شانسی باشه البته در مورد افت و ...میشه مثلا وایرخ 100 را هم مثال زد که قدرتش همین میزان هست ولی در 100 متر هم میشه با دوربین به هدف زد البته فقط از نظر قدرت و میزان ژول میگم وگرنه گنجشک در 90 متر زدنش با وایرخ دیگه شانس هست البته وایرخ 80 در گروه تفنگهای ساچمه ای Long Range قرارمیگیره .
هر دو تفنگای خوب و با دقتی هستن.ولی در کل میشه گفت 52 تفنگ گروپ گیریه و بیشتر برای هدف زنی استفاده میشه.بخاطر مکانیسم مسلح شدن که برای شکار کمتر استفاده میشه.
در مقابل وایرخ 80 بخاطر دقت خوب و قدرت کاملا مناسب برای شکار پرنده و خوشدستی فوق العاده از محبوبیت خوبی برخورداره.

من با بیشتر مدلهای دیانا کار کردم و شکار رفتم.ولی از این میان هیچکدوم بهتر از دیانا 35 نبود.واقعا ایداله واسه شکار.ولی ازحدود 3سال پیش که وایرخ خریدم و باهاش تیراندازی کردم دیگه به هیچ برندی فکر نمی کنم.
دوست عزیز به قدری فاصله زیاد بود که با زوم 9 گنجشک هنوز خیلی کوچک بود و روی درخت فقط با تکون خوردنش میشد مکانش رو فهمید 2 تا زدم ولی بعد از اون دیگه هرکار کردم نشد . حتما شانس بوده ولی شده
برا شکار قمری هم دوستم کنارم بود و قتی شکارش کردم انگشت به دهان مونده بود و کلی تعجب کرد که تو این فاصله تیرم به هدف خورد . البته تمام این مباحث در مورد هدفگیری بنده نیست بلکه در دفاع از وایرخه . چون خودم قبول دارم که تیراندازیم خوب نیستKhansariha (226)
این لینک میتونه مفید باشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زدن كنجشك تو 90 متر شانسي كه جه عرض كنم بيشتر شبيه معجزه ميمونه!
دوست عزیز لطفا نوع ساچمه رو مشخص بکن که چطور موفق به شکار بالای 80 متری با وایزخ 80 شدی؟
خودم میدونم همه تعجب کردید چون خودم هم وقت زدن تعجب کردم . آره موافقم معجزه بوده - ساچمه پرو مچ یا نوریکا فکر کنم بود -
Khansariha (226)
سلام
من میخوام یه بادی بگیرم برا شکار و میخوام دقتشم بالا باشه
برای شکار هایی مثل کبوتر.خرگوش بنظر شما بین دیانا 52 و وایرخ 80 کدومو بگیرم
بنظر میرسه قدرت وایرخ کمتره ولی دقت عالی داره برا شکار خوب هست یا نه ؟
اگه کسی تجربه شکار داره با این تفنگ بگه لطفا
فاصله هم 40 تا 60 متر حداکثر 70 متر
و همچنین دوربین خراب کن هم نباشه دوربین گامو 40*9-3 دارم که 200 تومن خریدم
خودم بنظرم میرسه وایرخ بهتره بدلیل دوربین خراب کن نبودن ولی حالا اساتید بهتر میدونن
و دوربییین خیلییی مهمههههه که زود از تنظیم خارج نشه
دوست عزیز با توجه به مواردی که ذکر کردید پیشنهاد من وایرخ 80 هستKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع