انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: DIANA 52 vs WEIHRAUCH 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
در دقت خیلی کمتر از وایرخ نیست؟؟ Khansariha (219)شوخی می کنی آرش جان؟ وایرخ ممکنه دقیقترین کمر شکن باشه ولی مطمئنا دقتش از 52 بالاتر نیست!
من منظورم خود تفنگ است و با 52 با اون مگسک بنظرم پاینتره
البته من خودم همونطور که گفتم 52 بنظرم بهتره و نظر شخصیه منه
دقت وایرخ ۵۲ رو میخوره راحت

اون زمانی که من داشتم هم خوش دست بود .راحت مسلح میشد و دقتشم عالی بود

یه بار کله کبوتر تو طبقه سوم یه اپارتمانی بود هم تکون میخورد وقتی زدمش فهمیدم دقت یعنی چی :)
از نظر خراب کردن دوربین وضعیتش چه طوره؟
نسبت به وایرخ چی؟
(2013-07-28 07:04 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از نظر خراب کردن دوربین وضعیتش چه طوره؟
نسبت به وایرخ چی؟

وایرخ 80 و در کل سلاحهای وایرخ به جز وایرخ 90 ارتعاش کمتری به دوربین نسبت به سلاحهای دیانا وارد می کنند و این از مزایای سلاح وایرخ است
(2013-05-30 08:13 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هركسي كه يه ذره از مقاومت مصالح ومواد خونده باشه و مبحث خستگي و خيز رو نگاهي كرده باشه،سراغ لوله شكنها نميره.عمرانيها و مهندسي مكانيك ميدونن چي ميگم.ديگه توضيح هم نميدم چون باعث دشمن تراشي ميشه.بريد خودتون مطالعه كنيد.
دوست عزیز فرمایش درست ،اما باید یاد آوری بشه اون دوستانی که تفنگ کمرشکن تولید کردند ومیکنن و خدای صنعت هستند،خیلی قبلتر از من و شما این مباحث رو خوندن_منظورم آلمانی هاست- تفنگ کمرشکن دیدم بعد از 45 سال ،هنوز خال میزنه
Khansariha (8)Khansariha (256)
با سلام به همه دوستان
توي بعضي از وسايل مثلا خودرو و... يه چيزي هست به نام عمر مفيد كه به كاركرد اون وسيله بيان ميشه مثلا در مورد خوردو ميگن 300000 كيلومتر عمر مفيد داره و بعد اون نياز به تعمير اساسي داره ..... دوستان آيا در مورد اين دو تا اسلحه آيا تعداد شات مفيد بيان شده توسط كارخانه سازنده رو داريد چون من توي كاتالوگ اين دو تا چيزي نتونستم پيدا كنم توي اينترنت كه گشتم هم يه مورد بود كه به صورت تجربي بيان كرده بودن ...
(2013-07-28 06:44 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت وایرخ ۵۲ رو میخوره راحت

اون زمانی که من داشتم هم خوش دست بود .راحت مسلح میشد و دقتشم عالی بود

یه بار کله کبوتر تو طبقه سوم یه اپارتمانی بود هم تکون میخورد وقتی زدمش فهمیدم دقت یعنی چی :)

52 رو می خوره راحت یعنی چی؟ نمی شه که رو باد هوا حرف زد!یعنی مثلا اگه وایرخ تو 30 متر گروپ 2 سانت بده 52 چند سانت میده؟ صرف زدن کبوتر که دقت نیست عزیز من.اگه به این می گی دقت من تو 80 متر کلاغ زدم با 52 !!!

متاسفانه بعد از این همه بحث و بررسی و مقایسه منطقی در این تاپیک هنوز دوستان نظر متعصبانه و احساسی رو ترک نکردن.
با سلام به دوستان در مورد دیانا 52 این رو بگم که به نظر من فقط از نظر کیفیت با وایرخ برابری نداری از همه چیز هم که بگذریم از روی قیمت این دو سلاح هم میشه فهمید. و این فاکتوریه که جلوی من رو از عوض کردن اسلحه ام میگیره. والا تو دلم اتیشه نمیدونم چه کار کنمKhansariha (8)
كلا شكار كردن در فواصل بالاي 60 متر در تفنك بادي بيشتر بسته به شانس و اقبال وطالع خوب داره تا شرايط ديكه!!!دقت در سلاح بسته تكراره"حالا ممكنه شما يه بار هم تو80 متر يه كبوتر رو با 52هد شات كني ولي قابل تكرار با درصدبالا وجود نداره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع