انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: DIANA 52 vs WEIHRAUCH 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2013-05-27 01:23 PM)dsahand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من میخوام یه بادی بگیرم برا شکار و میخوام دقتشم بالا باشه
برای شکار هایی مثل کبوتر.خرگوش بنظر شما بین دیانا 52 و وایرخ 80 کدومو بگیرم
بنظر میرسه قدرت وایرخ کمتره ولی دقت عالی داره برا شکار خوب هست یا نه ؟
اگه کسی تجربه شکار داره با این تفنگ بگه لطفا
فاصله هم 40 تا 60 متر حداکثر 70 متر
و همچنین دوربین خراب کن هم نباشه دوربین گامو 40*9-3 دارم که 200 تومن خریدم
خودم بنظرم میرسه وایرخ بهتره بدلیل دوربین خراب کن نبودن ولی حالا اساتید بهتر میدونن
و دوربییین خیلییی مهمههههه که زود از تنظیم خارج نشه

اگه برای شکار میخواهی وایرخ 80 بهتره و صد البته دقیق تره البته به نظر من ولی نظر بقیه دوستان رو هم بپرس .
دیت همه درد نکنه بالاخره تصمیممو گرفتم وایرخ 80 میگیرمKhansariha (219)Khansariha (219)
دستKhansariha (290)Khansariha (290)
هركسي كه يه ذره از مقاومت مصالح ومواد خونده باشه و مبحث خستگي و خيز رو نگاهي كرده باشه،سراغ لوله شكنها نميره.عمرانيها و مهندسي مكانيك ميدونن چي ميگم.ديگه توضيح هم نميدم چون باعث دشمن تراشي ميشه.بريد خودتون مطالعه كنيد.
(2013-05-30 08:05 PM)dsahand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیت همه درد نکنه بالاخره تصمیممو گرفتم وایرخ 80 میگیرمKhansariha (219)Khansariha (219)
دستKhansariha (290)Khansariha (290)

Khansariha (386)Khansariha (386)Khansariha (386)

ما نفهمیدیم آخرش تو می خوای وایراخ بخری یا 52؟؟؟؟

اون وایراخی که آمار دادم هنوز موجوده....

فردا دارم باهاش میرم بیرون برا تیر اندازی...البته بعد از امتحان.....یه برانداز کلی و جدید دوباره میکنم این وایراخ رو...اگر شد چندتا عکس هم میگیرم برات....
اره میخواستم بپرسم چقدر مدت کار کرده و قیمت نهایی رو پخ کنید وتعداد شلیک تا حالا رو بگید و همینطور عکسش
با سلان به همه دوستان چندتا سوال درباره دیانا 52 داشتم
1-از نظر کیفیت چه طوره مثل وایرخ خر کاره؟
2-معایبش چیه؟
3-با وجود اجناس چینی در بازار راهی برای فهمیدن اصل بودنش هست یا نه؟
ممنون میشم اگه جواب بدینKhansariha (8)
(2013-07-28 03:10 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2-معایبش چیه؟
کیفیتش تقریبا عین وایرخه؛اما وایرخ هم ایراداتی داره:(البته ضعف بگیم بهتره،چون شاید یکی تفنگ با قدرت کم بخواد)
ضعیف بودن سیستم ماشه
قدرت کم(در کالیبر 4.5 حدود16الی18ژول)
اگه مواظب 52 باشین عین وایرخ کار میکنه.
سرعت کم ساچمه گذاری52،اما دقت بالاتر وقدرت بالاتر
مگسکش به درد نمی خوره!اگه به فکر تیراندازی با مگسک هستین وایرخ بهتره اما اگه دوربین میخواین ببندین و تا 80 متری شکار از دستتون فرار نکنه 52
همه ی دیانا اصل هستند و دیانای چینی نداریم
(2013-07-28 03:10 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2-معایبش چیه؟
با احترام به نظر دوستمون،
به نظرم نه ،،،کیفیتش به وایروخ نمیرسه،البته حرفم اصلا به این معنی نیست دیانا از لحاظ کیفیت ساخت مشکل داره،
وایروخ 80 با کالیبر 4.5 در رده تفنگهای متوسط قرار میگیره و با کالیبر 5.5 در رده بعدی
پیشنهاد من برای وایروخ 80 کالیبر 4.5 هست
در هر صورت اگر برات مقدور باشه تفنگ ها رو خودت یه آزمایش کوچک بکن خیلی بهت کمک میکنه بعد با توجه عوامل مد نظرت ،بین 80 و 52 یکی رو انتخاب کنKhansariha (8)
Khansariha (48)Khansariha (256)
به نظر من 52 از وایروخ بهتره و علتش هم اینه:اولاً: 52 لوله ثابته و دقتش بهتر از وایروخ هست البته وایروخ نو دقتش درحد 52 هست ولی به مرور زمان چون برای مسلح شدن باید کمر اسلحه را شکست دقتش کمی میاد پایین و این یک موضوع روشن است که تفنگهای لول ثابت بهتر از کمرشکن ها هستند. دوماً:52 قدرت بیشتری داره و برای شکار پرندگان نسبتا بزرگ(نه خیلی بزرگ) جواب میده و توی فواصل طولانی افت کمتری داره. سوماً: 52 از نظر من خیلی خوشدست تر از وایروخ هستش و من باهاش راحتتر تیراندازی میکردم. فقط ساچمه گذاری 52 کمی سخته که اونم باید به جون خرید(این همه حسن داره)Khansariha (8)Khansariha (256)
(2013-07-28 04:27 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من 52 از وایروخ بهتره و علتش هم اینه:اولاً: 52 لوله ثابته و دقتش بهتر از وایروخ هست البته وایروخ نو دقتش درحد 52 هست ولی به مرور زمان چون برای مسلح شدن باید کمر اسلحه را شکست دقتش کمی میاد پایین و این یک موضوع روشن است که تفنگهای لول ثابت بهتر از کمرشکن ها هستند. دوماً:52 قدرت بیشتری داره و برای شکار پرندگان نسبتا بزرگ(نه خیلی بزرگ) جواب میده و توی فواصل طولانی افت کمتری داره. سوماً: 52 از نظر من خیلی خوشدست تر از وایروخ هستش و من باهاش راحتتر تیراندازی میکردم. فقط ساچمه گذاری 52 کمی سخته که اونم باید به جون خرید(این همه حسن داره)Khansariha (8)Khansariha (256)

بنظر من این فکر که کمر شکن هست و به مرور دقتش میاد پایین اصلا درست نیست لااقل برای دیانا و وایروخ که از کیفیت بالای برخوردارن و این رو میشه از تفنگ های کمر شکن قدیمی فهمید که هنوزم دقت بالایی دارند شاید از نظر درست استفاده نشدن حق با شما باشه که موقع مسلح کردن با ضربه شدید بسته بشه بازم که کسی فکر نکنم این رفتار رو با تفنگش داشته باشه
و اگر به مرور دقتش پایین بیاد تفنگ کمر شکن دست دوم را نباید خرید
ولی در مورد 52 باشما موافقم چون در شکار به نظرم قدرت خیلی مهمه البته در دقت هم خیلی کمتر از وایروخ نیست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع