انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: DIANA 52 vs WEIHRAUCH 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
من تا حالا با 52 شلیک نکردم ولی80 یکی از اقوام الان پیشمه با مچ خیلی خوب میزنه البته با باراکودا خیلی بد میزنه که اولین بارم بود میدیدم تفنگی با باراکودا توی 15 متر گروپ 7 سانتی میده ولی با مچ گروپ زیر یک سانت
54 هم که با مچ باهاش فردا شلیک میکنم میذارم البته ساچمه گامو مچ که من دارم مال چند سال پیش هست من خریدم 2500
که خیلی با کیفیت تر از جدیدا هست
اینم درست نیست مثلا 54 یا دیانا 75 یا والتر 1250 یا دین استیت آیر ولف و آیر رنجر اینا همه توی 10 متر از ی تیر رد میکنن تیر روی تیر میزنن یعن یباید بگیم همشون یکی هستند؟
10 متر ملاک خوبی نیست دیانا 75تا 40 متر تیر رو تیر میزنه دقیقتر از 54 ولی فاصله بیشتر دیگه قدرتشو از دست میده
یا والتر 1250 تا 30 متر مثل 54 تیر رو تیر میزنه ولی فاصله بیشتر والتره برتری خودشو نشون میده یا دی استیتا که دیگه آخرشن ولی اینا همه توی 10 متری برارن پس اصلا روش درستی نیست
باید توی چندتا فاصله مخطلف مثل 10 20 30 40 50 60 باشه که درست در بشه تحلیلش کردKhansariha (8)
آقا جلال تفنگهای باشگاهی که با اونها در 10 متر مسابقه میدند زیر 10 ژول انرژی داره و بیشتر از این فاصله هم خوب جواب نمیده و البته دوربین 4*16هم روش نبستند ، اینجا تقریبا هر کسی وایرخ یا 52 میگیره یا برای شکار استفاده میکنه یا هدف زنی توی فاصله های دور .
به نظر من هر کسی بهترین گروپی که میتونه با تفنگش از فاصله های مختلف (مثلا از 10 تا 50 متر) بگیره را اینجا قرار بده تا مقایسه کنیم ، البته فرض را بر صداقت افراد قرار میدیم.

اگه تفاوت دقت 52 و وایرخ را خیلی خیلی کم و قابل چشم پوشی در نظر بگیریم که دیگه حرفی برای گفتن باقی نمی مونه چون همه میدونند که از نظر قدرت برتری کامل با 52 است
نمیخواستم توی این بحث شرکت کنم چون بعضی ها ناراحت میشن .

اصلا" قبول ندارم که دقت وایروخ 80 در حد 52 هستش و یا حتی بیشتر .

جلال جان من متاسفانه نتونستم اون مرجعی که گذاشتین رو ببینم 48 و وایروخ رو با دوربین روی گیره مخصوص

تست گرفتن ؟؟؟ یا بدونو دوربین ؟؟؟ ایا هر دو رو با یک ساچمه و یا Magic Pellets هر تفنگ تست شده ؟؟؟ ایا هر دو با روزنه

دید و مگسک تست دقت شده ؟؟؟ اگر بله که اصلا" مگسک ظریف وایروخ قابل مقایسه با مگسک بزرگ 48 نیست .

و درضمن خیلی متشکرم از علی اقا به به نکته خوبی اشاره کردن 48 از لحاظ مکانیزمی شبیح به 52 هست ولی 48 تفاوتهای

خودش رو داره .
دوستان همه چی دقت نیست!
(2012-05-17 10:14 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همه چی دقت نیست!

دوست عزیز همه چیز هم قدرت نیستKhansariha (115)Khansariha (14)Khansariha (22)
(2012-05-17 10:38 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-17 10:14 AM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همه چی دقت نیست!

دوست عزیز همه چیز هم قدرت نیستKhansariha (115)Khansariha (14)Khansariha (22)

من کی حرف از قدرت زدم!
خوب والا از اونجایی که دو مقوله مهم در این بحث دقت و قدرت بوده من حدث زدم شما منظورتون قدرته...البته در کل ببخشیدKhansariha (226)Khansariha (226)
فکر می کنم همه موافق باشیم که یه بار دیگه ثابت شد تفاوت این دو اسلحه بسیار کم بوده و در مجموع فقط نظر خود فرد کاربر تعیین کننده هست.ولی من کم کم دارم تهییج می شم دو تای اینا رو با هم داشته باشم.پروژه بعدی وایرخ 80 به امید خدا.Khansariha (8)
به نظر من
دقت + قدرت + كيفيت = بهترين تفنگ
حالا بستگي به اون شخص داره كه دقت ، قدرت و كيفيت رو در چه ببينه . باز هم مهمترين ملاك خود شخص ميتونه باشه در انتخاب اين دو مدل . و فكر نكنم اين تاپيك نتيجه اي رو داشته باشه كه بشه گفت كدوم يكي بهتره . چون هر كدوم طرفداراي خودش رو داره .
باز هم ببخشيد اگه نظر غير كارشناسي شده رو دادم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع