انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: DIANA 52 vs WEIHRAUCH 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
آقا جلال عزیز.Khansariha (8)
قبول دارم اون مقایسه فنری!! که من عرض کردم خیلی اصولی نیست.البته بحث من بیشتر روی کار شرکت وایرخ بود نه عنوان اون قضیه برای مقایسه 52 و 80.به هر حال اصولی نیست.Khansariha (260)
تمام حرف من اینه اصلا مقایسه این دو سلاح آخرش پات کردنه.هیچ کدوم در مجموع بهتر از اون یکی نیست و در نهایت سلیقه شخصی همه چیز رو تعیین می کنه.Khansariha (8)
آقا شاهین من سرچ کردم:
hw 80
About 112,000,000 results
حامد جان منهم سرچ کردم hw 80
About 89,700,000 results
ظاهرا نتایج متفاوته! البته با احترام به شاهین جان این اصلا روش خوبی برای اثبات برتری نیست.کلا چیزی با این موضوع ثابت نمی شه.
آقا جلال اگه خیلی بر برابری دقتشون اسرار داری 52 کالیبر 5.5 در دسترس هست چون فکر کنم وایروخ شما 4.5 هست شاید نشه کنار هم تستش کرد وایروخ 5.5 دوستم داشت الان در دسترس نیست
اگه کسی وایروخ 80 کالیبر 5.5 داره دوربین خوب بنده روش تستش کنیم. قبلا همون که خیلی به وایروخش مینازید میگفت از 54 دقتش بیشتره اینشد که هرکی با تفنگ خودش گروپ گرفت دیگه ساکت شد الانم میخواست 54 بگیره بهش گفتم به پی سی پی فکر کنه
جالبیش اینجاست که اون هم با 54 به خوبی من میزد
زیاد شنیدم که میگن اگه لگد 52 مهار بشه دقیقا دقتش با 54 یکیه. اگه اینجوری که میگن باشه به طور حتم وایروخ در برابر 52 کم میاره شاید توی فاصله کم وایروخ پا به پاش بیاد اما با افزایش فاصله این 52 هست که دقیقتره حالا قدرتش که جدا. به نسبت قیمت ها هم خیلی عاقلانه تره که 52 بگیریم. به نظرم که از هر نظر بهتره.
و اینکه وایروخ با این قدرت کم هم وزن 52 هست هم ضعفشه.
(2012-05-14 01:12 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
About 89,700,000 results
ظاهرا نتایج متفاوته! البته با احترام به شاهین جان این اصلا روش خوبی برای اثبات برتری نیست.کلا چیزی با این موضوع ثابت نمی شه.

من به جای حروف اختصار دقیقا نام شرکتشون رو نوشتم تا دقیقتر بشه و چون میدونستم برای هر کسی بسته به پینگش فرق میکنه سه تا نتیجه از پینگ خودمو با هم گزاشتمKhansariha (8)
شاهین جان آرومتر برادر من! اقا جلال کی گفت دقت 54 با 80 یکیه؟! شما اصلا پست ایشون رو خوندی؟ لطفا اصلاح کنین.بعدش هم دوستانه می گم ما که قرار نیست کسی رو محکوم کنیم یه جمعی نشستیم مثلا متمدن قراره روی یه موضوعی بحث کنیم.دیگه ساکت کردن و اینا نداریم.شما هم سعی کن انصاف رو رعایت کنی در مناظره.امیدوارم ناراحت نشده باشی.Khansariha (8)
نه چه ناراحتی ارادت داریم خدمتتون هم زرمی(جبهه 52)Khansariha (214)

نه شما پست منو با دقن نخوندی بعدش به 52 ربطش دادم گفتم اگه میگن دقت 52 با مهار لگد میشه 54 پس دقت وایروخ قبلا با 54 تست شده کمتره
پس اگه این گفته درست باشه که خودم هم فکر نکنم 52 به دقیقی 54 باشه
نتیجه میگیریم
54>80
و 52=54
در نتیجه ===>52>80

Khansariha (214)
نه دیگه این که نمی شه! شما چطور 52 رو با 54 یکی می کنی؟کلا معادله ات ایراد داره برادر من!
اتفاقا من پستت رو خوندم. پست آقا جلال رو هم خوندم که گفتن مقایسه 54 با 80 اصلا درست نیست.
بهترین کار اینه که شما یه 52 و یه 80 هم کالیبر در فاصله برابر و تیر انداز یکسان با هم تست کنین.این ارزش استناد داره.
همرزمی به جای خودش ولی منصفانه بجنگیم.Khansariha (8)
(2012-05-14 01:12 PM)ganymede74 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
About 89,700,000 results

منظورم همینه، چون اصلا ملاک خوبی واسه اثبات برتری نیست
انتخاب برترین تفنگ سلیقه ای هست،
الان به نظر شما بهترین اتومبیل کدومه؟ مثلا لمبورگینی بهتره یا پاگانی زوندا یا بوگاتی ویرون یا فراری انزو؟ همه ی اینها آخرت ماشینند، ولی اینکه بهترین ماشین کدومه مربوط به سلیقه آدم میشه
حامد جان به قول معروف:
جانا سخن از زبان ما می گویی.Khansariha (8)
من از اولین پستم توی این تاپیک می گم هر دو خوبن و حتی اون پست که امتیاز بندی کردم شانسی مساوی در اومد و گفتم با سلیقه شخصی 52 رو انتخاب کردم و بعد متهم شدم به... بگذریم. Khansariha (8)
اگه واقعا یکی از اینا اونقدر بهتر بود اون یکی تا حالا درش تخته شده بود.Khansariha (226)
خطاب به آقا شاهین:
من حاضرم تفنگمو که کالیبر 5.5 هستش بیارم تستش کنیم با 52 و حتی 54 فقط زحمت بکشین اگه واقعا دنبال این می گردین که تفنگارو در شرایط مساوی با هم تست کنید یه گیره هم از یه جایی پیدا کنید که تمام تفنگارو به گیره متصل کنیم و دیگه خطای انسانی باعث نشه در حق تفنگی اجحاف بشه
و در صورت امکان یه ترازوی دیجیتالی دقیق تا بشه تمامی ساچمه ها رو قبل از گروپ گیری وزن کرد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع