انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کمپرسور و کپسول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
سلام
اول ممنون از بهمن عزیز امیدوارم مطالب خوبی رو بتونیم در محضرشون استفاده کنیم
دوم
دوست عزیز ضریب ایمنی برای کپسولهای هوای فشرده بالای 3 هست یعنی یک کپسول 300 بار که در 450 بار تست معمولش انجام میشه فشار انفجارش بیش از 900 بار هست
حالا مخازن سی ان جی رو نمیدونم با چه فشاری تست میکنن ولی با توجه به فشار کمتر کاری وقتی در فشار نزدیم به 300 ازشون استفاده کنید ایمن نیستند مضافا پدیده خستگی در اونها زودتر رخ میده
احتمال اینکه مرکزی هم پیدا کنید اونرو براتون هوا شارژ کنه کم هست
پس اگر قصد خرید پی سی پی دارید به فکر یه مخزن استاندارد هم باشید
سلام دوستان ساکن کرج مکان هایه شارژکپسول تو کرج رو لطفا" اعلام کنید تا دوستان استفاده کنیم
(2015-01-16 11:22 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اول ممنون از بهمن عزیز امیدوارم مطالب خوبی رو بتونیم در محضرشون استفاده کنیم
دوم
دوست عزیز ضریب ایمنی برای کپسولهای هوای فشرده بالای 3 هست یعنی یک کپسول 300 بار که در 450 بار تست معمولش انجام میشه فشار انفجارش بیش از 900 بار هست
حالا مخازن سی ان جی رو نمیدونم با چه فشاری تست میکنن ولی با توجه به فشار کمتر کاری وقتی در فشار نزدیم به 300 ازشون استفاده کنید ایمن نیستند مضافا پدیده خستگی در اونها زودتر رخ میده
احتمال اینکه مرکزی هم پیدا کنید اونرو براتون هوا شارژ کنه کم هست
پس اگر قصد خرید پی سی پی دارید به فکر یه مخزن استاندارد هم باشید
دوست عزیز فشار کاری کپسول cng همه میدونیم که 200 بار هست و طبق گغته خودتون باید 600 بار حد انفجارش باشه و طبق گغته نمایندگی فروش کپسول رو فشار خیلی بیشتر از 300 با که فک کنم بیشتر از 400 بار باشه تست میکنن و منم 250 تا 260 بار میخوام بزنم یعنی فشاری که توش سوپاپ روی شیر عمل میکنه و تخلیه میکنه هوارو و به نظر من هم 300 باز زیاده و همون 250 بار هم با توجه به 20 لیتری بودن و استفاده کم من مناسب هست.مشکل من با کپسولهای رایج این کار حجم کم اونها هست چون من 700 کیلومتر با تهران فاصله دارم و هر سری نمیتونم برای شارژ یه کپسول 6 یا 9 لیتری بیام تهران و مشکل دومم باهاشون قیمت بالای اونها هست.اساتید محترم لطفا نظرشونو درمورد 250 بار شارژ کردن با این شرایط بگن واقعا ممنون میشم
با سلام :
دوست عزیز ورودتون رو به انجمن خوشامد میگم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اینکه تصمیم به تهیه پی-سی-پی دارید خیلی عالیه و امیدوارم هر چه زود تر بتونید این کار رو انجام بدید . ولی نمیدونم چرا اینقدر کار رو پیچیده میکنید ؟؟ خرید یک کپسول سی-ان-جی و رابطهای شارژ و از همه مهمتر خود شارژ کردن این کپسول هم فوق العاده هزینه بر هم مشکل است . فکر نمیکنم هیچ مرکزی برایتان کپسول سی-ان-جی را با هوای فشرده پر کند . اگر مشکل رفت و آمد است شما میتوانید دو عدد کپسول تهیه کنید (اگر دوتا بخرید تخفیف هم دارد ) که همیشه یکی در حال استفاده باشد یکی در شارژ . برای شارژ از پست یا پیک هم میتوانید استفاده کنید . هیچکدام را دوست ندارید ؟ از تلنبه استفاده کنید . تلنبه سخت است ؟ در نت بگردید و ببینید کسانی در اروپا و آمریکا دستگاهی ساخته اند که با یک موتور الکتریکی تلنبه را بکار میاندازد حتی با آن مخزن چند لیتری مخصوص پینت بال را پر میکنند . شما هم میتوانید همه این کار ها را انجام بدهید من خودم هیچ محدودیتی در برابر توانایی انسان برای رسیدن به خواسته هایش نمیبینم . پس مهندس استارت کار را بزنید مبارک است
موفق باشید
ممنونم دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)و همینطور از همه دوستان که واقعا ازروی صمیمیت بقیه رو راهنمایی میکنن.از پیوستن به یه همچین جمع صمیمی و اموزنده ای واقعا خوشحالمKhansariha (48)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان عزیز خطر انفجار در کپسولهای فشار بالا ۲۰۰ ۳۰۰ بار بسیار بسیار نادره ویا نیاز به فشار های بالایی در حد ۶۰۰ ۷۰۰ بار داره که در این فشار کپسولهای فلزی فقط شکاف برمیداره و کپسول های کامپوزیت ترکیدکی رخ میده
تنها مشکل شیر کپسول هستش که اگر این نو شیر ها غیر استاندارد باشه در فشار بالا ممکنه برای شارژ اسلحه مشکل ساز بشه به طور کل بازور زیاد نیاز به باز بستن شیر هستش
صحبت دوستمون رو اصلاح کنم هر دو کپسول کامپوزیت و فولادی استاندارد باید در فشار فراتر از فشار های طراحی مثلا بالای 700-800 بار دچاره پارگی بشوند و ترکیدگی بعید هست رخ بده البته در کپسولهای نا معتبر و بویژه در فولادی ها احتمال ترکیدگی به جای پاره شدن کپسول در فشارهای بسایر بالاتر از فشار کاری وجود داره
با سلام به همه دوستان.اساتید گرامی کسی میدونه سایز رزوه شیر کپسول و همچنین عمق رزوه اون چنده و از چه نوعی هست؟لطفا راهنمایی کنید خیلی برام مهمه Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-01-21 10:01 PM)mmx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز خطر انفجار در کپسولهای فشار بالا ۲۰۰ ۳۰۰ بار بسیار بسیار نادره ویا نیاز به فشار های بالایی در حد ۶۰۰ ۷۰۰ بار داره که در این فشار کپسولهای فلزی فقط شکاف برمیداره و کپسول های کامپوزیت ترکیدکی رخ میده
تنها مشکل شیر کپسول هستش که اگر این نو شیر ها غیر استاندارد باشه در فشار بالا ممکنه برای شارژ اسلحه مشکل ساز بشه به طور کل بازور زیاد نیاز به باز بستن شیر هستش
دوست عزیز روی کپسولهای cng شیر استانداردی هست که داراس سوپاپ اطمینانه که خودش بصورت خودکار تو فشار 250 تا 260 بار باز میشه و فشارو تخلیع میکنه منم میخوام 240 بار بیشتر نزنمKhansariha (8)

البته شیرشون خیلی مناسب این کاره و خیلی نرم باز و بسته میشه و کاملا قابل کنترل هست.دوستان تو تاپیک ساخت قطعات ایده ای که به ذهنم رسیده در مورد کپسول فرعی یا دوم و کوچکتر لطفا نظرتونو بگید
البته جهت شکار و حمل در کوله پشتی و شارژش با کپسول اصلی
سلام
دوستان که کپسول 9لیتر فولادی دارن میشه وزن کپسول روکه روی درج شده را برام ارسال کنند.
از کجا باید فهمید که شیر گپسول چند بار هستش.
ایا کپسول 9و 7هم شکل هستند؟
با تشکرKhansariha (8)
سلام
upKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع