انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کمپرسور و کپسول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
عجب شاهکاری ساخته این دوستمون
دوست عزیز اون سه راهی ها ممکنه فشار بالا باشه ولی شیرهاش بعید میدونم جواب بده
خود ما برای ساخت کیت های شارژ با وجود استفاده از شمش های خارجی درجه یک باز هم نزدیک به 14 میلیمتر گوشته رو لطاظ میکنیم تا کمترین درصد ریسک رو هم تحم نکنیم اونوقت ایشون این همه پیچ ومهره رو بسته به هم و میخواد مستقیم فشار 300 بار رو شما باهاش اندازه بگیری؟
بهر حال خریدتون مبارک باشه
(2014-03-06 04:22 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمتش مهم نیست از بیان نام فروشنده هم تو تاپیک عمومی معذورم ، سفارش منم به این خاطر بود که به گفته فروشنده با مکانیزم این کیت میشد راحت فشار مخزن رو اندازه گرفت .
خود من به خطرات فشار 300 بار و حتی 150 تا حدودی واقفم ، یه بار که به یه کارگاه شارژ کپسول و ایمنی مراجعه کرده بودم ، مسئول اون دفتر ماجراهایی عجیب از ترکیدن و حوادث کپسول (حتی 150 و 200 بار) برام تعریف کرد ، شما دیگه حساب کن 300 بار چه خطراتی داره !

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

خدا شاهده من كه تصوير رو ديدم مو به تنم راست شد . هول برم داشت .

دوستان عزيز انجمن ، اينطور موارد به دوستان اطلاع رساني كنيد . تا خداي نكرده شاهد اتفاقات جبران ناپذير نباشيم . حتما درخصوص خطرات فشار 200 بار و قطعات و رابط هاي مربوطه به دوستان و حتي دوستاني كه تفنگ پي سي پي ندارند اطلاع رساني كنيد تا به اين طريق اطلاع رساني بشه . شايد .... با اين كار از يه اتفاق جلوگيري بشه . تشكر از همه دوستان Khansariha (8)
سلام دوستان گل
3000 پی اس آی چند باره؟
بعد حجم یه کپسول پینت بال رو 68 گفت که واحدش رو یادم نمیاد ولی سی سی و لیتر نبود .میخواسم ببینم کسی میدونه چی بوده و چند سی سی میشه؟
3000 پی ای آی معادل 205 باره Khansariha (8)
(2014-05-04 08:56 PM)mohamadninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل
3000 پی اس آی چند باره؟
بعد حجم یه کپسول پینت بال رو 68 گفت که واحدش رو یادم نمیاد ولی سی سی و لیتر نبود .میخواسم ببینم کسی میدونه چی بوده و چند سی سی میشه؟

68 اینچ مکعب هست دوست عزیز و حدودا 786 سی سی میشه
هر 1 بار معادل 14.7 پی اس آی هست که 3000/1.7 = 204 بار
دوستان این پست رو در تاپیک دیگه ای در جواب به یکی از دوستان گذاشته بودم با توجه به موضوع تاپیک عینا اینجا نقل میکنم

(2014-05-11 07:15 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کپسولای کامپوزیتی در مقابل ضربه ضعیفن؟یعنی ممکنه از دست یا یه جایی بیافته منفجر بشه؟

دوست عزیز
کپسولهای کامپوزیت در مقابل ضربه های معمول فقط دچار اسیب دیدگی میشند ولی سازنده به علت حفظ اصول ایمنی میگه در صورت اسیب رسیدن به لایه فیبر کربن کپسول از رده خارج هست هرچند تو ایران ماشلا تا کپسول به لایه المینیوم هم که برسه باز ازش کار میکشند

نکته بعد هم اینکه اکپسولهای کامپوزیت منفجر نمیشند در شرایط اظطراری مثل فشار 900 بار یا به قول دوستمون شلیک گلوله!!!!!!!!!!!( اخه کی کپسول رو با گوله میزنه)!!!!!! اینها چاک میخورند

در کل کپسولهای کامپوزیت بسیار تکنولوژی ساخت بالای دارند و جز معدودی از شرکتهای بزرگ دنیا کسی دانش کامل تولیدش رو نداره
به همین خاطر تا حدود -20-15 سال پیش که هنوز تکنولوزی ساخت اینها به حد بالای امروز نرسیده بود
در عملیات اطفای حریق که هر لحظه امکان ریخت اوار و تیر اهن روی سر اتش نشانها وجود داره و ازش استفاده نمیشد و اتش نشانها کپسول فولادی با خودشون مل میکردند ولی از وقتی مطمین شدند در بحرانی ترین شرایط هم این کپسولها هیچ خطری ایجاد نمیکنند در همه جای دنیا از جمله همین ایران کپسولهای اتش نشانان از فولادی به کامپوزیت تبدیل شد
در کل همه این ضرایب ایمنب و اطمینان مربوط به برندهای بتر اروپایی و امریکای مثل لوکسفر یا امس ای یا دراگر یا فنزی هست و طبیعتا شامل این کپسولهای متفرقه چینی که معلوم نیست از چی میسازن نمیشه
سهیل جان دقیقا ! من هم بعد خرید کپسول کامپوزیت با اینکه می دونستم چجوری ساخته شده و چی هست-اطلاعات سایت سازنده- ولی باز در موردش تحقیق کردم (به خاطر ایمنی بیشتر و اطلاعات تکمیلی ) ، تجهیزات ایمنی که واحد آتش نشانی و ایمنی محل شرکتمون استفاده می کنه همیشه در منطقه محل کارم (عسلویه) از بهترین ها بوده !
در حال حاضر هم واحد آتش نشانی ما از کپسول های کامپوزیت دراگر آلمانی استفاده می کنند. ولی برای ایمنی بیشتر در بازه های زمانی سریع تر برای تست به مراکز معتبر ارسال می شوند. من هم کاربرد خودم را با کارشناس این موارد در شرکت مطرح کردم و ایشون هم تایید کردند که این کپسول ها در شرایط نرمال در صورت آسیب منفجر نمی شوند. ولی خوب دیگه شرایط غیر معقول مثل همون ها که گفتید رو نمی دونم Khansariha (8)
سلام دوستان
در مورد این دو کپرسور میتونیدتوضیح بدید ؟؟؟
که واحد هاش چطور و چند بار کپسول رو پر میکنه؟
زیاد در این مورد اطلاعات ندارم !!!!

کد:
http://www.wotol.com/1-atlas-copco-ga-1110-rotary-screw-compressor-610-/second-hand-machinery/prod_id/918202

کد:
http://www.maschinensucher.de/A1811342/Kompressor-MANNESMANN-DEMAG-SE-76-S.html
سلام دوستان
ممنون میشم در خصوص این کپسول راهنمایی بفرمایید
کپسول دراگر و سال ساخت 2009 حک شده
سال 2014 تست هیدرو استاتیک شده و آیا اگه واقعا سال ساخت درست باشه نیاز به تست داشته؟
شیر اون مارک SABRE هست و فکر میکنم فابریک باید شیر دراگر داشته باشن ، شیرش کیفیت ریخته گری پایینی داره و کمی هم رنگ بدنه "زرد" روش ریخته! امکان داره بازسازی شده باشه؟و همچنین شماره هایی انگار با بتونه پر شده!
در صورت تایید ارزش گذاری هم بفرمایید.
بسیار سپاسگذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-05-22 12:31 AM)Rain نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ممنون میشم در خصوص این کپسول راهنمایی بفرمایید
کپسول دراگر و سال ساخت 2009 حک شده
سال 2014 تست هیدرو استاتیک شده و آیا اگه واقعا سال ساخت درست باشه نیاز به تست داشته؟
شیر اون مارک SABRE هست و فکر میکنم فابریک باید شیر دراگر داشته باشن ، شیرش کیفیت ریخته گری پایینی داره و کمی هم رنگ بدنه "زرد" روش ریخته! امکان داره بازسازی شده باشه؟و همچنین شماره هایی انگار با بتونه پر شده!
در صورت تایید ارزش گذاری هم بفرمایید.
بسیار سپاسگذارم

تاریخ ساخت این مدل کپسولها دستکوب است تاریخ دقیق ساخت معمولا 96 تا 2000 است.و مارکش هم دراگر نیست.ارزش اون تو بازار 600 تومن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع