انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کمپرسور و کپسول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
دقیقا سعید عزیز درست میفرمایید
اما کمپرسورهای دست دوم و بازسازس شده هم در بازار موجود هست که میشه حدود 8 تومن خریداری کرد و اکثر مراکز پینت بال هم از این دست کمپرسورها استفاده میکنند
(2013-02-05 12:26 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-04 11:46 PM)bigonah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز هییت تیراندازی اردبیل به واسطه ی عدم همکاری آتش نشانی با مشکل روبرو شده. با علم بر اینکه بودجه های میلیارد دلاری تخصیص شده ولی ۱۴ ماه است یک سنت از ان واریز نشده لذا دنبال یک کمپرسور ارزان ( حتی دست دوم ) هستند. اگر اطلاعات دقیق داشتین لطف کنید

دوست عزیز با توجه به قیمت بالا و کاربرد بسیار محدود این نوع کمپرسور ها بهترین کار اینه که هیئت تیراندازی شما 5 عدد کپسول بخره و بصورت دوره ای برای شارژ بفرسته تهرون چون نگهداری این کمپرسور ها هزینه بالایی داره و با روغن 100 تومنی و پیتلر 120 تومنی ممکنه بصرفه تر باشه تا خرید کمپرسور 22 تومنی

سرور گرامی تعداد تیراندازان هییت اردبیل با احتساب خانوم ها شاید ۲۰ نفر نباشد. قبلا با طلمبه کارشان را انجام میدادند ولی رطوبت و سایر عوامل مربوط به طلمبه باعث شد ۲ کپسول بزرگ بخرند. الان همین کمپرسور های shoebox هم کارشان را راه می اندازد. اگر سراغ دارید لطفا راهنمایی فرمایید.
(2013-02-06 02:48 AM)bigonah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-05 12:26 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-04 11:46 PM)bigonah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز هییت تیراندازی اردبیل به واسطه ی عدم همکاری آتش نشانی با مشکل روبرو شده. با علم بر اینکه بودجه های میلیارد دلاری تخصیص شده ولی ۱۴ ماه است یک سنت از ان واریز نشده لذا دنبال یک کمپرسور ارزان ( حتی دست دوم ) هستند. اگر اطلاعات دقیق داشتین لطف کنید

دوست عزیز با توجه به قیمت بالا و کاربرد بسیار محدود این نوع کمپرسور ها بهترین کار اینه که هیئت تیراندازی شما 5 عدد کپسول بخره و بصورت دوره ای برای شارژ بفرسته تهرون چون نگهداری این کمپرسور ها هزینه بالایی داره و با روغن 100 تومنی و پیتلر 120 تومنی ممکنه بصرفه تر باشه تا خرید کمپرسور 22 تومنی

سرور گرامی تعداد تیراندازان هییت اردبیل با احتساب خانوم ها شاید ۲۰ نفر نباشد. قبلا با طلمبه کارشان را انجام میدادند ولی رطوبت و سایر عوامل مربوط به طلمبه باعث شد ۲ کپسول بزرگ بخرند. الان همین کمپرسور های shoebox هم کارشان را راه می اندازد. اگر سراغ دارید لطفا راهنمایی فرمایید.

عزیزم شما اینجا نمیتونید shoebox گیر بیارید ولی برای تلمبه هاتون میتونید بوستر بسازید و وقتی فشار مخازن میاد پایین با استفاده از بوستر سریع به 200 بار برسید
سلام دوستان.
من جدیدا یه کپسول 5لیتری 150بار گرفتم همراه کیت شارژ.
مشکلی که دارم سر شارژکپسوله.راهم برای شارژ کپسول دوره وباید 2-3ساعت فقط تو جاده باشم که برام نمیصرفه.
جایی رو پیدا کردم که در واقع مرکز شارژ و... کپسول های آتش نشانیه و ازاین کپسول های قرمز بزرگ داره وبهم گفت کپسول من 135 باره واگر برات بزنم به 110 میرسه.
این برام مهم نیست.مهم حرفیه که زده.میگه کپسولم رطوبت داره هواش واگر بخواد برام بزنه احتمال داره آب دار باشه وبه تفنگت آسیب بزنه.
نظر اساتید چیه؟
اگر نشه مجبورم بفروشمش وبرای خودم تلمبه جمع وجور کنم.
(2013-04-21 10:38 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
من جدیدا یه کپسول 5لیتری 150بار گرفتم همراه کیت شارژ.
مشکلی که دارم سر شارژکپسوله.راهم برای شارژ کپسول دوره وباید 2-3ساعت فقط تو جاده باشم که برام نمیصرفه.
جایی رو پیدا کردم که در واقع مرکز شارژ و... کپسول های آتش نشانیه و ازاین کپسول های قرمز بزرگ داره وبهم گفت کپسول من 135 باره واگر برات بزنم به 110 میرسه.
این برام مهم نیست.مهم حرفیه که زده.میگه کپسولم رطوبت داره هواش واگر بخواد برام بزنه احتمال داره آب دار باشه وبه تفنگت آسیب بزنه.
نظر اساتید چیه؟
اگر نشه مجبورم بفروشمش وبرای خودم تلمبه جمع وجور کنم.

سلام خدمت شما
هر کپسول که توسط هوا پر شده باشه اندکی رطوبت داره و این یک چیز طبیعی است معمولا برای حل این مشکل و به حداقل رساندن استهلاک از نیتروژن یا ازت استفاده می کنند که میزان اکسیژن و رطوبت کمتری دارد.
با توجه به این در شمال هستید و رطوبت بالایی در اونجا وجود داره و تلمبه های هاتسان نیز فاقد پیتلر آب مناسب هستند احتمالا رطوبت بسیار زیادی وارد مخزن سلاح شما بشود و استهلاک رو به حداکثر برساند ضمن اینکه احتمال آسیب دیدن خود تلمبه هم در اون شرایط زیاده اما نه به این زودی ها و در آینده احتمالا این اتفاق بیوفتد.
با توجه به شرایطی که دارید پیشنهاد من شارژ کپسول با ازت است تمامی مراکز شارژ کپسول آتش نشانی هم ازت شارژ می کنند Khansariha (8)
اما جایی شنیدم ازت کمی سنگین تره وقدرت کمتری میده.
اونجایی هم که رفتم نداشت.
الان استفاده از هوارو پیشنهاد نمیکنید؟
(2013-04-22 08:25 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما جایی شنیدم ازت کمی سنگین تره وقدرت کمتری میده.
اونجایی هم که رفتم نداشت.
الان استفاده از هوارو پیشنهاد نمیکنید؟

در رابطه با ازت من سلاح خودم رو شارژ کردم و در لانگ رنج افت قدرت کمی ندیدم افت قدرت وجود دارد اما انقدر جزئی است که فقط با کرنوگراف مشخص می شود و ویژگی دیگری که ازت داره افزایش تعداد شات های شماست و هوا هم شارژ کنید هیچ مسئله ای ندارد Khansariha (8)
اگر امکان باز کردن درب مخزن رو داشته باشید میتونید مقداری رطوبت گیر رو با استفاده از کیسه پارچه ای در داخل مخزن قرار بدید تا جلوی انتقال به تفنگ گرفته بشه
(2013-04-22 01:56 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر امکان باز کردن درب مخزن رو داشته باشید میتونید مقداری رطوبت گیر رو با استفاده از کیسه پارچه ای در داخل مخزن قرار بدید تا جلوی انتقال به تفنگ گرفته بشه

سلام برادر Khansariha (8)
برايم سوالي پيش اومد . اون هم اينكه در دراز مدت رطوبت گير باعث زنگ زدگي از داخل نمي شود ؟
با سلام
کسی از دوستان استگاه آتشنشانی برای شارژ کپسول 200 بار آدرس داره ؟

اونجا که قبلا می رفتم گفت شارژ کپسول های 5 لیتر خطر داره و دیگه شارژ نمی کننKhansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع