انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: کمپرسور و کپسول
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
(2013-08-25 11:52 PM)imanhp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به استید محترم
من میخواستم بدونم طرف مینی سیتی و نوبنیاد و ازگل و الماس ایران و این طرف ها جایی برای پر کردن کپسول هستش ؟
ممنونم و شب خوش

دوست عزیز شما کلا نیاز دارید هر چند ماه یک بار کپسولتون را پر کنید .در تهران کلا 4 5 جا کپسول را 300 بار پر میکنند که بهترینش همون میدان 7 تیر هست .یک بار که کپسول را شارژ میکنید برای 20 30 بار شارژ تفنگ کافی هست .حالا مثلا برای تفنگی مثل مارادور که با هر بار شارژ 5 تا خشاب یعنی حدود 50 تا تیر خوب میده اگر با هر بار شارژ کپسول 20 بار هم مثلا بگیم تفنگ شارژ میشه یعنی با هر بار شارژ میشه 1000 تا تیر زد .هزینه شارژ کپسول هم 25 تومان هست و کلا 1 ربع ساعت طول میکشه .
سلام دوستان عزيز.. من براي ساخت يه تفنگ غواصي نياز به كمك دارم..

ميخواستم كساني كه اطلاعاتشن در مورد كپسول هاي co2 بالاي 300 بار قويه بهم كمك كنن.. ممنونشون ميشم..

چون راجب كپسول ها اولين بار هست كه دنبال اطلاعاتم ميخوام از شما دوستان كمك بگيرم...

اين سلاح زير توسط يه شركت خارجي ساخته شده كه كپسولش 300 بار و co2 هستش..

[تصویر: Fusil%20complet.jpg]

اينم كپسول هاشون كه تو سايتشون تا 1 كيلويي موجوه كه 300 بار هستن:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا این کیت شارژ با این مکانیزم و قطعات به لحاظ ایمنی قابل اطمینان است ؟

از اونجا که میخواستم فشار کپسول رو با همین گیج اندازه بگیرم ، دو تا شیر روی کیت تعبیه شده
ولی آیا این شیرها تحمل فشار 300 بار رو داره ؟ هر چند برای چند ثانیه
با تشکر
(2014-03-06 02:31 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
یه سوال دارم لطفا دوستانی که تجربه و اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند ،
جدیدا یه کیت شارژ از خارج سایت برای کپسول 300 بار گرفتم ، عکس زیر

از اونجا که میخواستم فشار کپسول رو با همین گیج اندازه بگیرم ، دو تا شیر روی کیت تعبیه شده
با تشکر

دوست عزیز آیا اون اتصال ها سه راه آب هست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!؟!!!!!

متصل نکنی ها...از همون راهی که آوردی ببر پس بده و یه کیت درست و درمون بخر....فکر کنم قیمتش هم حدود 50 تومن بیشتر نباشه این کیت شارژ شما

300 بار کم فشاری نیست...در اولین اتصال مثل نارنجک تکه تکه میشه کیتت
(2014-03-06 02:31 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز
یه سوال دارم لطفا دوستانی که تجربه و اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند ،

با تشکر
با سلام :
دوست عزیز ، اسی جون راست میگه . اگر جونتو دوست داری یا به سلامت اطرافیانت اهمیت میدی ببر این کیت رو بکوب تو مغز کسی که این شاهکار ها رو میزنه ، تازه به دیگران میفروشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون شیر هایی که ازش استفاده شده ، فشار اب تهران رو که شاید 20-30 پی-اس-ای باشه تحمل نمیکنه خودم تجربه کردم شکست و پدرم درامد تا خورده هاشو ازرزوه بوشن تو دیوار کشیدم بیرون . انوقت این مهندس 300 بار فشار رو میخواد با این مهار کنه ؟؟ تازه بهش هم بگی ، میخنده میگه بابا بیخودی ترسوندنت ، باده دیگه !!!!!!!!!!!!!
معمولا کسی که دانش کمی از مسئله ای داره ، اون رو اسون میگیره . حالا هر چی که بخواد باشه پزشکی ، فنی، اجتماعی و.......
نمیدونم سه راهی آبه یا یه سه راهی اتصالات فشار قوی ، چون من کلش رو آماده خریدم
آقا احسان و جناب کوهنورد خیالتون راحت اگر صد سال هم بمونه تا اطمینان صددرصد پیدا نمیکردم ، استفاده نمیشد . Khansariha (8)ممنون بابت هشدار شما
منم رو حساب اینکه فروشنده کارش پی سی پی و کپسوله ، این رو سفارش دادم ،
یعنی تا این اندازه ناشیانه عمل کرده که سه راهی آب رو تبدیل به کیت شارژ 300 بار کنه ؟
حالا باش تماس میگیرم ببینم این قطعات مال چیه !
(2014-03-06 03:41 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر دوستان عزیز

با تشکر
با سلام :
دوست عزیز ، اسی جون راست میگه . اگر جونتو دوست داری یا به سلامت اطرافیانت اهمیت میدی ببر این کیت رو بکوب تو مغز کسی که این شاهکار ها رو میزنه ، تازه به دیگران میفروشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون شیر هایی که ازش استفاده شده ، فشار اب تهران رو که شاید 20-30 پی-اس-ای باشه تحمل نمیکنه خودم تجربه کردم شکست و پدرم درامد تا خورده هاشو ازرزوه بوشن تو دیوار کشیدم بیرون . انوقت این مهندس 300 بار فشار رو میخواد با این مهار کنه ؟؟ تازه بهش هم بگی ، میخنده میگه بابا بیخودی ترسوندنت ، باده دیگه !!!!!!!!!!!!!
معمولا کسی که دانش کمی از مسئله ای داره ، اون رو اسون میگیره . حالا هر چی که بخواد باشه پزشکی ، فنی، اجتماعی و.......
با تشکر از جناب کوهنورد عزیز

[تصویر: img.php?image=7229_img_20140306_100432_1_x9jc.jpg]

دوست عزیز این قطعه یه والوه که قراره 200 بار فشار رو تحمل کنه...جنسش استیل 316 هست...انقدر قوی هست که با گوشته 2 میل میتونه 200 بار رو راحت تحمل کنه حتی 300 بار رو...ولی نتونستم خودم رو راضی کنم با گوشته 2 میل ازش استفاده کنم...قطعه رو رد کردم و دوباره با گوشته 4 اقدام به ساخت کردم

با اینکه حتی زیر فشار 300 بار هیدرولیک که بالغ بر 15 تن فشار وارد میکنه هم تستش کردم...ولی دلم راضی نشد

50 تومن اضافه خرج کردم فقط به خاطر ایمنی...تازه یک هفته تراشکاری و رفت و آمد هم بر باد رفت..البته تجربه ای شد برام

این فشار مسخره باز ی نیست.....پای سلامتیت در میونه....

چند خریدی این شاهکار مهندسیه قرن رو؟؟؟
من جای دیگه سوال این دوستمون رو دادم که نمیشه از این قطعه استفاده کرد حتی اگه اتصالات فشار قوی باشه چون این همه تیکه با چی میخوای ابندی کنی با چه اورینگی! هیچ وقت به همچین سیستمی دست نزنین. تا حالا شلنگ تو فشار 30 بار جلو چشمتون ترکیده ؟ من سر یه طرح رو فشار بالا خیلی کار کردم حتی 400 بار ولی اینو بدونین اتفاق یک بار میوفته شاید برای یه تست کوچیک جواب بده ولی به هیچ وجه قابل اعتماد نیست. دوست دارم یه شلنگ تو فشار 30 بار جلو اون آدمی که اینو داده دست شما منفجر کنم تا حساب 300 بار دستشون بیاد
قیمتش مهم نیست از بیان نام فروشنده هم تو تاپیک عمومی معذورم ، سفارش منم به این خاطر بود که به گفته فروشنده با مکانیزم این کیت میشد راحت فشار مخزن رو اندازه گرفت .
خود من به خطرات فشار 300 بار و حتی 150 تا حدودی واقفم ، یه بار که به یه کارگاه شارژ کپسول و ایمنی مراجعه کرده بودم ، مسئول اون دفتر ماجراهایی عجیب از ترکیدن و حوادث کپسول (حتی 150 و 200 بار) برام تعریف کرد ، شما دیگه حساب کن 300 بار چه خطراتی داره !
سلام
برای کسب اطلاعات پیرامون قطعات به کار رفته در کیت شارژ بالا به دو تا مغازه لوازم پنوماتیک و شیلنگ های فشار قوی سر زدم
نمونه ی سه راهی های به کاررفته در بالا را داشت ولی گفت برای فشار 300 بار نیست و نمونه 300 بارش یکی دو سایز بزرگتر بود
نمونه شیر های بالا رو نیز داشت و گفت به هیچ وجه برای 300 بار نیست و برای زیز 100 بار است
شیرهای فشار بالا مثل 500 بار نیز موجود بود که اندازش نسبت به این شیرها بزرگتر بود وقیمتی حدود 35 تا 40 تومان داشت .
با این حساب کلا این کیت شارژ مردود میشه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع