انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اولین پی سی پی کرال (پانچر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود،دوستم مکسی داره من پرو،مصرف هوای تفنگ اون خیلی کمتر از پرو است که اون هم بدلیل کوچکتر بودن سوراخ سوزن خروجی هواست،در نتیجه ژول کمتر،اما در مورد مگا و پرو بنده تا این لحظه تفاوتی ندیدم جز همون قنداق و البته گلنگدن،در مورد دقت هم واقعا عالی است،از 10 بهش 10 میدم،کلا پی سی پی ها تفنگهای بی دردسری هستند
با سلام خدمت اساتید دیروز در نهایت فاکتور وسند کرال پانچر مگا که از سایت کوهسار خریده بودم به دستم رسید .ولی شماره سریال اسلحه نه در فاکتور قید شده نه در سند سلاح.میخواستم بدونم برام مشکل ساز میشه یا نه.درضمن دوربین هم 4.16.50 لیپرز گرفتم.یک سوال دیگه هم از اساتید دارم من پیچ پشت فنر را تا جاییکه جاداشت ساعت گرد سفت کردم ولی در تعداد شات ماکزیمم اسلجه هیچ تاثیری نداشت.ایا ممکنه سوراخهای خروج هوا از مخزن کوچک باشند بطوریکه شما هر چقدر فنر را هم قوی کنی تاثیری روی ماکزیمم قدرت سلاح نداشته باشد.راه حل مشکل چیست .لازم بگم من در ماکزیمم قدرت سلاح 65شات خوب دارم . که میشه زیر 38 ژول
سند برای تفنگ بادی یکی از روشهای کلاهبرداری است که متاسفانه توسط این سایتها باب شده،در مورد دوربین بهترین کار رو کردید که لنز ۵۰ خریدید،در مورد پیچ پشت فنر توصیه میکنم به حالت اول برگردونید چون تاثیرش در قدرت محسوس نیست اما فنر تفنگ شما رو همیشه در حالت درگیر نگه داشته،در مورد قدرت هم عرض میکنم با توجه به سرعت ساچمه ژول تعیین میشه نه تعداد شات،باید سرعت رو با استفاده از کرنوگراف بدست بیارید تا بتونید قدرت رو بدست بیارید،در پایان ضمن عرض تبریک بابت خریدتون یک توصیه و یک خواهش،توصیه:فقط از جی اس بی ۱۸.۱۳ استفاده کنید،خواهش:سمت حیوانات نگیرید(دستکم در فصل زادآوری)Khansariha (8)Khansariha (8)
با تشکر از سایت مفید وهمکاری بی دریغ دوستان .نا گفته نماند من از کیفیت و قیمت کرال مگا ودوربین و تلمبه ای که از سایت کوهسار خریدم راضیم فقط همون شماره سریال که گفتم حالم گرفته .این ساچمه jsb که گفتید از کجا میخرید .هیچ سایتی نداره .
الان موجود ندارن،باید از فروشگاهها بپرسید ببینید کدوم موجود دارند،یکی از دوستانم مستقیم وارد میکنه،میگفت بسته ۲۵۰ تایی در ایران همه تقلبی است و فعلا فقط پونصد عددی اصل موجود است،گرین ۱۸.۱۳ برای تفنگهای کرال بهترین و توصیه شده خود کمپانی کرال است
با سلام
برای در اوردن وتعویض اورینگ ابتدا لوله کرال پانچر از چه وسیله ای استفاده میکنید .یکم جا دست نداره وسخته .سوال دیگه اینکه یکبار با بدبختی اورینگ ابتدا لوله رو در اوردم واورینگ یدک که با اسلحه فرستاده بودن عوض کردم .روز اول خوب بود بعد حدود 100 شات دوباره تو لوله فوت میکنم هوا میده راه چاره اساسی چیه .اورینگ چی وچه جنسی بذارم اساسی بشه.اون اورینگ بزرگتر که با اسلحه فرستادن مال کجاست ؟برای باز کردن پیچ های الن مربوط به مخزن با همون الن دوربین باز میشه ؟چفدر سفته من زیاد فشار نیاوردم احساس میگردم الن توجاش یکم لق میزنه .گفتم یا رد میکنه یا الن میشکنه. بخاطر سوالهای زیاد عذر خواهم
من برای تعویض اورینگ لوله ،کلا لوله رو درمیارم و خلاص!!،اورینگ های تفنگ و تلنبه همه نزدیک به هم هستند،شاید اورینگ اشتباهی گذاشتید،بهترین جنس طبق نظر اساتید این سایت وایتون هست،پس از تعویض هر اورینگ و پیش از بستن اون رو با روغن یا گریس سیلیکون چرب کنید،پیچ آلن رو نیاز نیست خیلی سفت کنید اما نباید شل باشه
با سلام بالاخره تونسفم با یک تیغ بیستوری که نوک اون را با سوهان وکاغذ سمباده کند کرده بودم اورینگ ابتدا لوله اسلحه {کرال مگا}را به سلامت در اوردم وبا اورینگ همون سایز ولی با درجه سختی بالاتر که از یک اورینگ فروشی خریده بودم جایگزین کردم و نتیجه عالی شد .تو دقت اسلحه خیلی تاثیر داره .الان که با اورینگ جدید حدود 600 شات شلیک کردم کوچکترین هوایی نمیده گفتم با دوستان به اشتراک بگذارم
با تشکر
لوله را چطور باز میکنید چون من دست به اچارم خوبه الان دیگه تو 10 دقیقه تلمبه را باز میکنم وتمام اورینگها رو چک میکنم.
باز کردن لوله ساده تر از تلنبه است،بالای کوپ دوتا پیچ آلن خور داره که با باز کردن اون و پیچوندن و همزمان کشیدن لول به بیرون به راحتی درمیاد،کار سختی نیست،البته نباید کامل بپیچونید،کمی به راست کمی به چپ،همین
با سلام وتشکر
امروز لوله اسلحه را با راهنمایی دوست عزیز اقا سیاوش باز کردم دوتا اورینگ داشت که با اورینگ با سختی بالا عوض کردم اورینگ دهانه لوله را هم با اورینگ با سختی بالا عوض کردم .مخزن را هم دیروز باز کردم .واونم دوتا اورینگ 16-2 داشت که عوض کردم فقط موقع جازدن مخزن چند تا اورینگ خراب شد وقلقش هم اینه که لبه اورینگ گیر میکنه به لبه تیز سوراخ الن ها ولبه ان پوست مال میشد .موقع جا زدن کمی مخزن را به سمت لوله فشار دادم که به لبه سوراخ جای الن گیر نکنه.در کل راحت بود
لینک مرجع