انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اولین پی سی پی کرال (پانچر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به زمان و ریویوهایه بیشتری احتیاجه تا بشه این دوسلاح رو مقایسه کرد، و الان زوده بخواهیم برتر یا پست تر بدونیمش،
در مورد دوستمون هم که گفتند ۴۰ تلمبه هاتسان فشار از ۱۰۰ به ۱۹۰ بار میرسونه ، حتما اشتباهی شده چون محاله اینجوری باشه،
با اینکه استفاده از کله دامنه حرکت تلمبه برایه باد کردن اشتباه ولی میزان تلمبه با دامنه کامل فقط مشخص کنندست،
از دوستانی که پانچر دارند لطفا این تست رو انجام بدن تا ببینیم از ۱۰۰ تا ۲۰۰ بار چند تلمبه اختلاف بین این دوسلاح هست. ممنون
(2015-07-08 09:35 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به زمان و ریویوهایه بیشتری احتیاجه تا بشه این دوسلاح رو مقایسه کرد، و الان زوده بخواهیم برتر یا پست تر بدونیمش،
در مورد دوستمون هم که گفتند ۴۰ تلمبه هاتسان فشار از ۱۰۰ به ۱۹۰ بار میرسونه ، حتما اشتباهی شده چون محاله اینجوری باشه،
با اینکه استفاده از کله دامنه حرکت تلمبه برایه باد کردن اشتباه ولی میزان تلمبه با دامنه کامل فقط مشخص کنندست،
از دوستانی که پانچر دارند لطفا این تست رو انجام بدن تا ببینیم از ۱۰۰ تا ۲۰۰ بار چند تلمبه اختلاف بین این دوسلاح هست. ممنون

جناب گرشاسب
با تلنبه webly بهسازی شده از 110 الی 195 با حدود 50 الی 60 تلنبه حالا یکی دوتا بالا و پایین برا at44 بارها تست کردم
ولی شده مواردی دیدم که شخص گفته با 200 تا تلنبه هم پر نمیشه بعد بررسی مشاهده شد که هم تلنبه ، هم نحوه استفاده اشکال
داشته ، گاهی شده برای همفشاری تلنبه و مخزن طرف فقط بالای 20 تا تلنبه میزنه در صورتی که تلنبه و کوپل شارژ سالم باشه به 5 تا نمیرسه
حالا حجم دبی تلنبه ها با هم کمی تفاوت داره ولی در مارکهای متفاوت فکرنمیکنم این ضریب بیشتر از 20% باشه ولی در مجموع پر کردن
مخزن 280cc با180cc توسط تلنبه تفاوت زیادی هست مثل تفاوت در حد at44 و bt65
سلام خدمت دوستان
مگه اورینگ دهانه لول پانچر 1*7.5 نیست من بعد کلی دردسر پیدا کردم حالا گذاشتم  روش ولی هوا میده !!!!!!
امکان داره اشکال از جای دیگه ای باشه؟
سوزن که میره داخل لول دورش هوا میده

ا
اقا این پانچر منو دیوونه کرد اورینگ 1*7 میندازم هوا میده 1*7.5میندازم هوا میده 1*8هم که خیلی براش بزرگه
دوستان کسی میتونه کمک کنه
یه پیامی به آقا مسیح بده حتما راهنماییت میکنه. البته قبل هر کاری باید صبور باشی بالاخره مشکل حل میشه تفنگ خوبیه نگران نباشKhansariha (8)
دوستان ورژن جدید پانچر با لول 5 سانت بلندتر وسفارشی وارد شده که من خریدم ولی منتظرم بدستم برسه که در فرصت مناسب گروپ قرار خواهم داد. طول لول شده 53 سانت
عجب! قدرت ؟مشخصات؟ قیمت؟ تغییرات در چه حده؟
(2015-07-13 10:35 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ورژن جدید پانچر با لول 5 سانت بلندتر وسفارشی وارد شده که من خریدم ولی منتظرم بدستم برسه که در فرصت مناسب گروپ قرار خواهم داد. طول لول شده 53 سانت

عرض ادب جناب علیزاده ..
این تغییرات فقط شامل لوله هست یا موارد دیگه ؟ Khansariha (8)
ستان بالاخره درد پانچر فهمیدم یه پیچ جایی که گلن گدن به اسلحه وصل میشه هست وقتی شل میشه گلن گدن میره عقب و سوزن کالم جا نمیره باعث نشتی میشه 
وگرنه سایز اورینگش همون 1*7.5هست 
حالا پیچ سفت میکنم بعد 10.20بار که گلن گدن میکشم دوباره شل میشه  پیچ ار پایین به یه قطعه وصل میشه ته سوراخی که سوزن توشه ولی نمیدونم چرا این قطعه هیچ جای گیری نداره همین باعث شل شدن میشه
دوستان عزیز که سوال در مورد تغیرات پرسیدن هرموقع تفن رسید عکس از تمام اجزا قرار میدم وبه گفته فروشنده مشکل خشاب کامل از طرف شرکت حل شده لول بلندتر شده و پرداختبهتری داره ولی تا نبینم نمیتونم نظر خاصی بدم.
اقا ابوالفضل پیچو باز کن و یکم چسب قطره ای به نوک پیچ بزن و ببند دیگه شل نمیشه چون دوستان همین مشکلو داشتن که با چسب درست شد هرچند یک نوع چسب مخصوص پیچ هم وجود داره .
دوستان چه راهکاری برای حساستر کردن ماشه پانچر توصیه میکنن چون یه جایی گفته بود که تا 300 گرم قابل تنظیمه ولی من پیچهای خلاصی و حساسیت را تا جایی که دیگه تفنگ مسلح نمیشد هم سفت کردم ولی باز ماشه سفته . ایا با تعویض فنر درست میشه؟ اگر دوستان به صورت تصویری تو ضیح بدن ممنون میشم.
لینک مرجع