انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اولین پی سی پی کرال (پانچر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-07-21 03:02 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من بعد 3ماه و 15 روز استفاده و 1500 شلیک با پانچر به این نتایج رسیدم
1_خوش دست و زیبا
2_راحت مسلح میشه و تیر اندازی باهاش راحت و جذابه
3_تعداد 40 تا 45شلیک خوب من باهاش داشتم فشار حدود200تا100 بار
4_دقت و قدرت خوب برا شکار تا فاصله 50_60 متر بالا تر هم میزنه ولی نه صد در صد
5_اورینگ دهانه لول 1*7.5که گیر نمیاد باید یه فکری بکنید البته من یکی از نمایندگی گرفتم اگه کسی به مشکل خورد با شرکت الماس باختر تماس بگیره
6_خشاب که مال من چون سری اول بود خراب بود بعد کلی دنگ و فنگ با فروشنده دو بار خشابو فرستادم برا تعمیر که فقط یکیش درست شد که با اونم فقط میشد ساچمه ی سر گرد (گمبدی) میخود اگه سر تخت میزدی به لول گیر میکرد که اونم العان رد میکنه یعنی با اولین گلن گدنی که میکشی کامل میچرخه سر جای اولش کلا خشاباش کیفیت پایینی داره و زود خراب میشه
7_من با تلمبه هاتسان شارژش میکردم که راحتم شارژ میشد
امیدوارم بدرد دوستان خورده باشه
اگه کسی از دوستان درمورد خشاب هم بتونه کمک کنه ممنون میشم
دستان که سری جدید دارن میگن خشابش درست شده
کیفیتش چطوره بهتر شده یا نه اصلا اصلاح شده اگه خبر بدین ممنون میشم

سلام دوست عزیز سری جدید مشکل خشاب حل شده .البته فکر نکنم رو خشاب تغییری ایجاد کرده باشن . دهانه لوله رو کمی بزرگتر گرفتن که ساچمه راحت جا بره و زخمی نشه اینو وقتی بدون خشاب ساچمه گذاشتم حس کردم که چند میلیمتر اول لول کمی قطرش بیشتر اندازه ساچمه هست . البته دوستانی که کولیس دارن و ( دل و جرات باز کردن لوله رو که = با مرخص شدن اورینگ دور لوله Khansariha (214)) بهتر میتونن این موضوع بررسی کنن Khansariha (8)
(2015-07-21 03:02 PM)aboolfazl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من بعد 3ماه و 15 روز استفاده و 1500 شلیک با پانچر به این نتایج رسیدم
1_خوش دست و زیبا
2_راحت مسلح میشه و تیر اندازی باهاش راحت و جذابه
3_تعداد 40 تا 45شلیک خوب من باهاش داشتم فشار حدود200تا100 بار
4_دقت و قدرت خوب برا شکار تا فاصله 50_60 متر بالا تر هم میزنه ولی نه صد در صد
5_اورینگ دهانه لول 1*7.5که گیر نمیاد باید یه فکری بکنید البته من یکی از نمایندگی گرفتم اگه کسی به مشکل خورد با شرکت الماس باختر تماس بگیره
6_خشاب که مال من چون سری اول بود خراب بود بعد کلی دنگ و فنگ با فروشنده دو بار خشابو فرستادم برا تعمیر که فقط یکیش درست شد که با اونم فقط میشد ساچمه ی سر گرد (گمبدی) میخود اگه سر تخت میزدی به لول گیر میکرد که اونم العان رد میکنه یعنی با اولین گلن گدنی که میکشی کامل میچرخه سر جای اولش کلا خشاباش کیفیت پایینی داره و زود خراب میشه
7_من با تلمبه هاتسان شارژش میکردم که راحتم شارژ میشد
امیدوارم بدرد دوستان خورده باشه
اگه کسی از دوستان درمورد خشاب هم بتونه کمک کنه ممنون میشم
دستان که سری جدید دارن میگن خشابش درست شده
کیفیتش چطوره بهتر شده یا نه اصلا اصلاح شده اگه خبر بدین ممنون میشم
سلام دوست عزیز
قبلا هم توی. یکی از تاپیک ها گفته بودم
ی فروشگاه اصفهان هست که من دیدم واسه یکی از مشتریاش خشاب رو داده بود درست کرده بودن واسه اینکه تبلیغ نشه اگه دوست دارید پیغام خصوصی بدید تا آدرس و تلفنشو واستون بفرستم
یا حق
دوست عزیز اگه امکان داره عکس از خشاب جدید بزارید هر دو طرفش
و همین طور اندازه اورینگ های که همراش بود
و اگه امکان داره از سر لول هم عکس بزارید
من پیشنهاد میکنم اورینگ های اسلحه تونو چک کنید چون مال من همه ی اورینگ هاش پاره بود
سلام دوستان Khansariha (8)

در مورد کرال پانچر چیز هایی فهمیدم نه از نت یا دیگران ،من چندین قبضه سلاح کرال رو از سری های مختلف از نزدیک برسی کردم وبه نتایج جالبی رسیدم کرال ها در سری های مختلفی تولید شدن وهمشون از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند به طور مثال کرال های که به جای puncher نوشته
keral DEVIL کیفیت پاینتری نسبت به بقیه داره هم ماشین کاری سلاح هم قنداق بی کیفیت تری داره یک سری دیگه هم هست که نوشته puncher اما توخالی نوشته اون هم از کیفیت پایینی برخوردار هست من با هر سه این سلاح ها شلیک کردم هیچ کدوم دقت ، کیفیت و زیبایی اون سری که تو پر نوشته puncher رو نداره
دوستان حتی مانومتر هاشون با هم تفاوت داره که فقط باید دستتون بگیرید ومقایسه کنید.

با تشکر
موفق وپیروز باشیدKhansariha (8)
ما که سردرنمیاریم
توی سایتش دو مدل پانچر هست ، دو مدل maxi یا همچین چیزایی. هرچقدر هم دقت میکنم تفاوتی نمیبینم. اینجا ما پانچر توپر داریم توخالی داریم دویل هم داریم؟!؟!؟؟؟ کارخونه ترک هست درهم ورهمه دیگه هیچیش معلوم نیست مثل هاتسان و لوله ی والترش آخرش نه ما فهمیدیم از کجا میاد نه والتر میدونه نه هاتسان میدونه نه ذکرعلی..... الان من باید بدونم مثلاKhansariha (290)
دوستان فقط یک احتمال وجود داره سری کرال دیویل که با کارتون های سیاه تو بازار هست برای خاورمیانه تولید شده وبه کیفیت قطعات ومنتاژ توجهی نشده وسری کرال پانچر توپر با کارتون که عکس سلاح روش چاپ شده وآرم کرال هم روی کارتون درج شده وسریالشون بالای ۱۰۰۰ هست از کیفیت مطلوبی برخوردار هستنندوبرای اروپا تولید شده که تعداد محدودی وارد بازار ایران شده
سلام سید جان میشه لطف کنی از اون نوشته و مانومتر که میگی از همه بهتر ه اینجا قرار بدید که دوستان هم متوجه قضیه بشن .ممنون
سلام دوستان اگر شماتیک وشماره تمام اورنگهای پانچر را دارن لطفا اینجا قرار دهند .ممنون
(2015-07-27 09:33 AM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که سردرنمیاریم
توی سایتش دو مدل پانچر هست ، دو مدل maxi یا همچین چیزایی. هرچقدر هم دقت میکنم تفاوتی نمیبینم. اینجا ما پانچر توپر داریم توخالی داریم دویل هم داریم؟!؟!؟؟؟ کارخونه ترک هست درهم ورهمه دیگه هیچیش معلوم نیست مثل هاتسان و لوله ی والترش آخرش نه ما فهمیدیم از کجا میاد نه والتر میدونه نه هاتسان میدونه نه ذکرعلی..... الان من باید بدونم مثلاKhansariha (290)
عالی گفتینKhansariha (214)
سلام دوستان در اولین فرصت عکس سری با کیفیت پانچر رو برای شماقرار میدم
لینک مرجع