انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اولین پی سی پی کرال (پانچر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: IMG-20161009-123403.jpg]

با سلام خدمت دوستان

این پی سی پی رو یکی از دوستان داره آکبند میگه 1/500

خاستم از لحاظ قیمت دقت و کیفیت نظر دوستان رو در بدونم

در مقایسه با ای تی 44 که البته قیمتشو من ندارم این چه جوریه

سپاس از همگیKhansariha (8)
اگر که با دوربین و سایلنسر هست این قیمت میارزه وگرنه نو این تفنگ 1400 هست در مقایسه باat44 هم تعداد شاتش دوبرابره قدرتش یه مقدار خیلی کم بیشتره و دقتشون هم تقریبا تو یه رنج هستن ولی به نظرم تو فواصل زیاد دقت at44کمی بهتر باشه از طرفی کیفیت قنداق و زاج کاریش بهتر از at44 هست ولی at44در برابر کرال یه خوبی که داره اینه که بیشتر قطعاتش در صورت خرابی راحت و با قیمت مناسب پیدا میشه و اکثر تعمیر کارا ازش سر در میارن ولی در مورد کرال این موارد خیلی صدق نمیکنه ،به طوری که سایز اورینگ دهنه ی لوله رو من با سختی پیدا کردم
سلام دوستان برای شارژ کردن تلمبه کرال بهتره یا هاتسان بگیرم؟
سپاس
و ایا اگه تلمبه هاتسان بگیرم نازل شارژشون یکی هست یا نه؟
(2016-10-18 05:35 PM)nicedent نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان برای شارژ کردن تلمبه کرال بهتره یا هاتسان بگیرم؟
سپاس
و ایا اگه تلمبه هاتسان بگیرم نازل شارژشون یکی هست یا نه؟

سلام
فرقی ندارند مقدار دبی هوای مشابهی در هردو دیده میشه اما به لحاظ قطعات هاتسان ساده تر هستش که مزیته.
نازل شارژ همراه تفنگ میباشد و تلنبه ها بدون نازل شارژ هستند.
نازل کرال و هاتسان بهمدیگه میخورند و فرقی ندارد از کدام نازل برای کدامیک از این دو تفنگ استفاده میکنید.
سلام
اساتید منر راهنمایی کنین که کلا کلاغه شدم یکی میگه ای تی44 خوبه یکی میگه مکسی یکی مگا
کرال ماکسی که خشابشون فلزیه فکر کنم هموناس که ایراد داشتن
از یه طرف هم هاتسان گارانتی داره ولی هرجا که میخونم از خرابیه اورینگ ها و خورده شدنشون میگن
توروخدا منو از بلاتکلیفی دربیارین
سپاس
(2016-10-22 02:38 PM)nicedent نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اساتید منر راهنمایی کنین که کلا کلاغه شدم یکی میگه ای تی44 خوبه یکی میگه مکسی یکی مگا
از یه طرف هم هاتسان گارانتی داره ولی هرجا که میخونم از خرابیه اورینگ ها و خورده شدنشون میگن
سپاس
دوست عزیز
بهترین کار مشورت گرفتن و در نهایت تصمیم گیری خودتون با توجه به برآیندی از انتظارات شما در تعامل با بودجه هست
و مشکلات اورینگ و ایرادات جزئی در pcp همیشه وجود داره حتی 12 میلیونیش و اگر به فکر اینکه هرگز خراب نشه یا مشکلی براش پیش نیاد غیر معمول هست
(2016-10-22 02:38 PM)nicedent نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سپاس

دوست گرامی توی پی سی پی اورینگ قطعه مصرفی به حساب میاد و در هر حالتی بالاخره باید بعد خرابی تعویض بشه. باید تا حدودی اچار به دست باشید. من خودم مکسی دارم و به نسبت هزینه ایی که داشتم از دقت و زیباییش و به خصوص از تعداد شاتش کاملا راضی هستم. تا الان حدود 1500 شات داشتم و اورینگ هاش هیچکدوم مشکل نداشته. ولی ای تی هم اسلحه بسیار خوبیه. طراحی کاملا ساده ولی در عین حال خیلی کارامد و امکان تعمیر و نگهداری خیلی بالا. اگه صرفا به خاطر اورینگ دل به شک هستید نگران نباشید. الان دیگه توی فروشگاه های پنوماتیک همه مدل و جنس اورینگ هست
(2016-10-22 09:43 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سپاس

دوست گرامی توی پی سی پی اورینگ قطعه مصرفی به حساب میاد و در هر حالتی بالاخره باید بعد خرابی تعویض بشه. باید تا حدودی اچار به دست باشید. من خودم مکسی دارم و به نسبت هزینه ایی که داشتم از دقت و زیباییش و به خصوص از تعداد شاتش کاملا راضی هستم. تا الان حدود 1500 شات داشتم و اورینگ هاش هیچکدوم مشکل نداشته. ولی ای تی هم اسلحه بسیار خوبیه. طراحی کاملا ساده ولی در عین حال خیلی کارامد و امکان تعمیر و نگهداری خیلی بالا. اگه صرفا به خاطر اورینگ دل به شک هستید نگران نباشید. الان دیگه توی فروشگاه های پنوماتیک همه مدل و جنس اورینگ هست

ممنون
شما ماکسی رو با چی شارژ میکنین تلمبه یا کپسول؟
نظرتون درمورد مگا چیه؟
(2016-10-24 11:54 PM)nicedent نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-22 09:43 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سپاس

ممنون
شما ماکسی رو با چی شارژ میکنین تلمبه یا کپسول؟
نظرتون درمورد مگا چیه؟
والا من با تلمبه شارژ میکنم چون تو منطقه ما امکانات شارژ کپسول نیست. مگا رو شخصا تست نکردم ولی با توجه به تجربیاتی که دوستان مطرح کردند ظاهرا انواع وارداتی با همون قدرت یکسان با مکسی تنظیم شده و با توجه به کپسول حجیمتر، تعداد شاتش هم بیشتره. ولی با توجه به اینکه 10 سانت درازتر و حدود 250 گرم سنگینتره اگه برای هانتینگ قصد خریدش رو دارید حواستون باشه رو دست گرفتنش کمی خسته کننده تر هستش چون به هر حال برای پی سی پی همیشه باید وزن دوربین رو هم در نظر بگیرید. همین مکسی رو با دوربین 6-24-50 لیپرز دست میگیرم بعد 10 دقیقه خسته میشم
سلام دوستان قصد خرید (پانچر پرو) دارم (یا دیانا 52)
تا حالا pcp نداشتم
میخواستم ببینم شارژش چجوریه? دستگاه خاصی داره یا همین اپاراتی ها هم میتونن پر کنن؟
چون تلمبه هاش که خیلی گرونه
مخزن باد اضافه نداره؟
لینک مرجع