انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اولین پی سی پی کرال (پانچر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.چند روز پیش که رفته بودم به یه فروشگاه برای تهیه تفنگ مورد علاقم،یه اقایی اومده بود که تفنگ کرال پانچرش رو چند ساعت قبل (البته از یه فروشگاه دیگه)گرفته بود و مثل اینکه برای خشاب تفنگش مشکل ایجاد شده بود و بدجور خورده بود تو ذوقش.فکر کنم خشاب گرونی داشته باشه.موقع خرید حتما خشاب و چک کنید و تضمین بگیرید برای تامین قطعاتش.البته تفنگ من کرال نیست ولی این مطلب رو نوشتم بلکه دوستانی که قصد تهیه این تفنگ رو دارن رو هرچند کم راهنمایی کرده باشم
یا حق
باسلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی ابتدا شهادت امام حسن (ع) و امام رضا(ع) و پیامبر اکرم (ص) رو واس تمامی دوستان و مسلمانان تسلیت میگم

ببخشینا چند روزه سوالات من زیاد شده... میخوام ی تفنگی بخرم که از خریدش پیشمون نشم درسته ای تی 44 تفنگ خوبیه ولی اصلا ب دل من نمیشینه نظر من روی بی تی و کراله چون بی تب حجم مخزنش کمه کمی از چشم افتاده کرال پانچر تفنگ خوشگلیه و بعد از چندتا کار فنی روش تفنگ خوبی میشه ولی از اونجایی که تو سایت فهمیدم میگن سری های جدید مشکلاتشون حل شده و میخوام اینو بخرم واس همون من میخوام بدونم کدوم مدل کرال از لحاظ کیفیت و دقت خوبه (کرال پانچر یا کرال دویل)و تقاوتشون در چیشونه
پیشاپیش مرسیKhansariha (8)Khansariha (8)
(2015-12-11 02:26 PM)mohammadalipoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی ابتدا شهادت امام حسن (ع) و امام رضا(ع) و پیامبر اکرم (ص) رو واس تمامی دوستان و مسلمانان تسلیت میگم

ببخشینا چند روزه سوالات من زیاد شده... میخوام ی تفنگی بخرم که از خریدش پیشمون نشم درسته ای تی 44 تفنگ خوبیه ولی اصلا ب دل من نمیشینه نظر من روی بی تی و کراله چون بی تب حجم مخزنش کمه کمی از چشم افتاده کرال پانچر تفنگ خوشگلیه و بعد از چندتا کار فنی روش تفنگ خوبی میشه ولی از اونجایی که تو سایت فهمیدم میگن سری های جدید مشکلاتشون حل شده و میخوام اینو بخرم واس همون من میخوام بدونم کدوم مدل کرال از لحاظ کیفیت و دقت خوبه (کرال پانچر یا کرال دویل)و تقاوتشون در چیشونه
پیشاپیش مرسیKhansariha (8)Khansariha (8)

دوست گرامی
به نظرم اگه همین تاپیک کرال رو از اول تا آخر کامل بخونید همه سوالاتتون پاسخ داده میشه .تازه اگه تاپیک ای تی و بی تی هاتسان رو هم بخونید که دیگه واقعا توی تصمیم گیری راحت میشید
یا حق
میتونم بگم تقریبا دو سه بر خوندم ولی ب نتیجه نهایی نرسیدم اگه میشه اخرین جواب رو یکی به من بگه یعنی ذهنم انقد قاطی شده شبا خوابم نمیادKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام
حرف آخر به نظر من البته اول همه آی تی اگه به دلتون نچسبیده دوم بی تی و آخرم کرال البته بازم میگم به نظر بنده
یا حق
سلام
دوست عزیز تفنگ پانچر به نظر من که خودم داشتم و استفاده کردم نسبت به قیمت گزینه خوبیه بشرطی که مشکل خشاب سری جدید مکسی حل شده باشه
سلام دوستان.کسی امار واطلاعات از مدل جدید کرال پانچر با عنوان بریکر breaker که بولپاپ هست نداره؟
(2015-12-20 04:37 AM)seywan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.کسی امار واطلاعات از مدل جدید کرال پانچر با عنوان بریکر breaker که بولپاپ هست نداره؟

سلام
این مدل جدید کرال هستش که توی سایتش هم قرار داده و سایتهای فروش تفنگ هم شروع به فروشش کردن که توی یکی از سایتهای فروش داخل ترکیه کرال معمولی رو با یک دوربین و 2 بسته ساچمه و یک هاردکیس زده 800 لیر با 24 ماه ضمانت
و کرال پانچر بریکر رو هم با یک سایلنسر و 2 بسته ساچمه و یک دوربین زده 1040 لیر البته اینم با دو سال ضمانت و امکان خرید قستی بدون بهره توی عکساش که تفنگ زیبایی هست باید دید موقع استفاده هم خوبه یا نه و به جز بالپاب بودنش سایر مشخصاتش هم ظاهرا تفاوتی با پانجر ماکسی نداره اینم از عکساش البته

Kral Puncher Bullpup Breaker

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق
با دیدن ظاهر عکس ریل پل دوربین که بسیار شکیل و مستحکم جلوه میده بنظر میاد فلز دایکست باشه و حس خوبی به آدم دست میده اما با دیدن اینکه فقطpicatinny 22mm rail طراحی شده و 11 میلیمتر نیست کمی عجیب و مشکوک میزنه در ادامه اش با دیدن ری ویوی هایی که توسط ایرگانز های ترکیه در یو تیوب ارایه شده اغلب اعلان کردن پل ریل پلاستیکی هست و.... در اینصورت باید دید ثبات و پایداریش در طی زمان چطور خواهد بود
انشالله که بزودی بدست دوستان برسه و یه ری ویو خوب ازش بزارن
(2015-12-20 10:11 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-20 04:37 AM)seywan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
این مدل جدید کرال هستش که توی سایتش هم قرار داده و سایتهای فروش تفنگ هم شروع به فروشش کردن که توی یکی از سایتهای فروش داخل ترکیه کرال معمولی رو با یک دوربین و 2 بسته ساچمه و یک هاردکیس زده 800 لیر با 24 ماه ضمانت
و کرال پانچر بریکر رو هم با یک سایلنسر و 2 بسته ساچمه و یک دوربین زده 1040 لیر البته اینم با دو سال ضمانت و امکان خرید قستی بدون بهره توی عکساش که تفنگ زیبایی هست باید دید موقع استفاده هم خوبه یا نه و به جز بالپاب بودنش سایر مشخصاتش هم ظاهرا تفاوتی با پانجر ماکسی نداره اینم از عکساش البته

Kral Puncher Bullpup Breaker

یا حق

سایت هیلال او قیمتشو زده 1100 لیر اما اشاره ای به لوازم جانبی نکرده.تو ریویووهای یوتیوب هاردکیس و سایلنسر فابریک تو پکش من دیدم.جالب اینه که هم پانچر معمولی هم بریکر رو سایتش زده 33 ژول
لینک مرجع