انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اولین پی سی پی کرال (پانچر)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من خیلی وقته مطالب سایت را دنبال میکنم چند وقتی هست در مورد پی سی پی ها تحقیق میکنم
تایپیک را تقریبا از اول خوندم کمی سردر گم شدم کرال
دویل یا پانچر تفاوتشون چیه دقت کدوم بیشتره
و اینکه بالاخره کیفیت قطعات داخل از واشر ها گرفته تا سیستم خشاب چگونه هست
و سوال آخرم برای خرید در اصفهان به کی و کجا مراجعه کنم[/size]
ببخشید اگه وقتتون را گرفتم و سوالات زیاد شد
جهت خرید به اقا مسیح مراجعه کنید که سلاح رو براتون رفع عیب کنن تحویلتون بدن Khansariha (8)
شماره اقا مسیح رو هم بذارین که دوستمون بتونن بهش مراجعه کنن دیگه
(2015-09-13 10:19 AM)hellboyn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره اقا مسیح رو هم بذارین که دوستمون بتونن بهش مراجعه کنن دیگه

کرال دیوایل و کرال پانچر هر دو یکی هستن ، دیوایل رو به سفارش وارد کنندگان ایرانی زدن و فقط چاپ مارکش فرق داره ، فقط به خاطر اینکه کرال دیوایل از طریق قانونی و گمرکی وارد شده ولی مارک پانچر داخل ایران همه قاچاق هست ! فرقشون اینه به اینصورت میشه فهمید کدوم کرال گمرکی وارد شده و کدوم قاچاق ... حالا مدلهایی رو کارخونه برای خودش زده که لول کوتاه تر داره مثل بعضی از مارک های پانچر ، دوایل دقت بهتری دارن و لول بلندتر قدرتشون هم تا 50 ژول هست ، حالا لشکر بی مرگ که از قدیم گفتن نمیشه ! بعضی از کرال ها اورینگ هاشون خراب بوده ، به همین خاطر دوستان تبریزی اولین وارد کننده کرال دیوایل هستن و خودشون هم بعد از تابگیری لوله و دیگر قطعات معیوب و تست گروپ گیری برای مشتری ارسال میکنن .. نمونش هم آقا مسیح عزیز Khansariha (256)
جهت اطلاع دوستانی که درخواست کمک کرده بودم بابت باز کردن کپسول کرال دیوایل خودم ، چون از والو باد میداد و آشقال گرفته بود ؛ وقتی تحقیقاتی از ساختار طراحی کپسول و والو بدست آوردم ، ایده ای به ذهنم رسید و اجرایی کردم و تفنگ از اولش هم بهتر باد نگه میداره ! و مشکل خروج باد از لوله تفگ رفع شد !
چیکار کردم ؟ :
رابط شارژ رو به کپسول تفنگ وصل کردم و در حالی که عمل شارژ انجام میشد و همچنان والو باد میداد و با سرعت از نوک لوله باد خارج میشد و در این هنگام تعداد 4 دفعه تفنگ رو بصورت خالی هوا شلیک کردم همرمان با وصل بودن شارژ و باز بودن شیر کپسول هوا ؛ بعد از 4 شلیک خالی متوجه شدم که دیگه هوایی از لوله خارج نمیشه و با خوشحالی تا 200 بار شارژ کردم و تمام حالا 2 روزه که فشار روی 200 بار تکون نخورده و این بود تجربه بنده برای رفع عیب والو ... امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گرفته باشه Khansariha (219)Khansariha (48)
دوستان برای نرم کردن ماشه کرال نظری ندارید ؟ ماشه مقداری سفت هست که همین باعث استرس در موقع شلیک میشه Khansariha (66)
همچنان بدنبال گروپ کرال در رنج های ۵۰-۶۰-۷۰ متر هستیم.....Khansariha (226)
با سلام خدمت دوستان
من دیروز از نزدیک به فروشگاه مراجعه کردم فروشنده میگفت برای مسافت 50 متر دقت لازم را نداره دوستان اگر ممکنه صلاح بدون اصلاح را تست دقت بکنن
و آقا مسیح هم که کم پیدان چند وقته
از دوستان پانچر سوار انتظار تلاش بیشتر برای دقت تو مسافت بالا
دقت کرال دیوایل خیلی عالیه ، بنده در فاصله 25 متری دوربین رو صفر کردم که تیر روی تیر میزنه ! اونهم روی ساپورت سه پایه ماهیگیری ! بعد از این در فاصله 70 متری تونستم یک قوطی شیرخشک رو که روی لبه دیوار محافظ پشت بوم طبقه چهارم ساختمان گذاشته بودم با اولین شات تونستم بزنم ! من که از دقتش حتی در این فاصله خیلی حال کردم اونهم با ساپورت سه پایه لرزش دار ، البته مکان صحیح میلدات های دوربین در مسافت های بالاتر از نقطه صفر دوربین رو باید از طریق نرم افزار چایرگان بدست بیارید و یک رنج فایندر خوب هم داشته باشید تا بهترین دقت رو بدست بیارید ، و عدم دقت در تیر اندازی شخصی خودتون رو به گردن تفنگ نندازید !
البته کرال دیوایل که وارداتی و گمرکی هست و به سفارش تجار ایرانی هست برای همین به خاطر شناخت بهتر از اجناس قاچاق چاپ دیوایل خورده ، و اگر توسط آقا مسیح در این انجمن و دوستان تبریزی تابگیری لوله شده باشه ، دقت فوق العاده ای خواهد داشت ، ولی چاپ های pancher رو تضمین کمتری روی دقت وجود داره .Khansariha (8)
(2015-09-14 03:59 PM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
من دیروز از نزدیک به فروشگاه مراجعه کردم فروشنده میگفت برای مسافت 50 متر دقت لازم را نداره دوستان اگر ممکنه صلاح بدون اصلاح را تست دقت بکنن

دوست من سلام
شما که اینقدر حساس هستید یک تفنگ at 44 بگیرید ، چون همه چیزش پیدا میشه و اسب زین شده هست ؛ ولی کرال تازه اومده و تا عیب و ایراداتش برطرف بشه زمان بر خواهد بود ، هرچند خودم کرال دیوایل دارم و توسط دوستان تبریز تابگیری لوله شده و از دقتش هم راضی هستم ، تابگیری صحیح لوله خیلی مهمه .
دوستان در مورد نرم شدن ماشه کرال پانچر چیزی به ذهنتون میرسه ؟
(2015-09-15 09:05 AM)mehdigorji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت کرال دیوایل خیلی عالیه ، بنده در فاصله 25 متری دوربین رو صفر کردم که تیر روی تیر میزنه ! اونهم روی ساپورت سه پایه ماهیگیری ! بعد از این در فاصله 70 متری تونستم یک قوطی شیرخشک رو که روی لبه دیوار محافظ پشت بوم طبقه چهارم ساختمان گذاشته بودم با اولین شات تونستم بزنم ! من که از دقتش حتی در این فاصله خیلی حال کردم اونهم با ساپورت سه پایه لرزش دار ، البته مکان صحیح میلدات های دوربین در مسافت های بالاتر از نقطه صفر دوربین رو باید از طریق نرم افزار چایرگان بدست بیارید و یک رنج فایندر خوب هم داشته باشید تا بهترین دقت رو بدست بیارید ، و عدم دقت در تیر اندازی شخصی خودتون رو به گردن تفنگ نندازید !
البته کرال دیوایل که وارداتی و گمرکی هست و به سفارش تجار ایرانی هست برای همین به خاطر شناخت بهتر از اجناس قاچاق چاپ دیوایل خورده ، و اگر توسط آقا مسیح در این انجمن و دوستان تبریزی تابگیری لوله شده باشه ، دقت فوق العاده ای خواهد داشت ، ولی چاپ های pancher رو تضمین کمتری روی دقت وجود داره .Khansariha (8)
(2015-09-14 03:59 PM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان

دوست من سلام
شما که اینقدر حساس هستید یک تفنگ at 44 بگیرید ، چون همه چیزش پیدا میشه و اسب زین شده هست ؛ ولی کرال تازه اومده و تا عیب و ایراداتش برطرف بشه زمان بر خواهد بود ، هرچند خودم کرال دیوایل دارم و توسط دوستان تبریز تابگیری لوله شده و از دقتش هم راضی هستم ، تابگیری صحیح لوله خیلی مهمه .
دوستان در مورد نرم شدن ماشه کرال پانچر چیزی به ذهنتون میرسه ؟

اخه داداش من این چه تفنگیه که همون اول نیاز به تاب گیری لوبه داره مگه رینگ دوچرخه و موتوره.
لابد یه مشکلی داشته شاید اینایی که دویله با لوله های مشکل دار تاب دار میفرستن ایران
با سلام
مهدی جان از راهنمایتون خیلی ممنونم
تو اصفهان بنده جویا شدم فروشنده طبیعت نو میگفت دویست اضافه میگیرم به کسی که دستگاه مخصوصش را داره میدم به شرط با دقت بودن و رفع مشکلات که انگار خشاب هم جزوشون میشه
در مورد at44 هم دقت قابل قبولی داره ولی تعداد شات کم تری میده و پیچ تنظیم قدرت هم نداره
(2015-09-14 01:28 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنان بدنبال گروپ کرال در رنج های ۵۰-۶۰-۷۰ متر هستیم.....Khansariha (226)

ما همچنان نیازمند گروپیم
بخدا کرال بده و لوله کجه و یکی اصلاح میکنه و با تضمین میده و یکی راضیه یکی ناراضی ، اینا سند نمیشه
دوستانی که کرال دارید ، عذر میخوام از شما ولی متاسفانه کم کاری میکنیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
جزو اولین خریداران کرال هستید... زحمت بکشید اگر گروپی با تفنگ میگیرید اینجا عکسش رو بزارید یا اگر شکار میرید یه تیکه مقوا بزارید یجا ۵ تا شلیک کنید بهش بفهمیم تیر های کرال کجا میرن
الان من چند ماهه موندم بخرم یا نخرم....
لینک مرجع