انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان Khansariha (8)
کسی درمورد چاقوی باهكو سوئد اطلاعاتی (از قبیل کارای قیمت ) نداره
و اینکه از کجا میشه تهیش کرد Khansariha (226)
دوستان من کلکسیون چاقو دارم اگر چیزی میخواید بگید بزارمKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
سلام من امروز یه چاقو گیرم اومد به نظرم خیلی تیزه دوربین دم دست ندارم عکسش رو بگیرم فقط مارکش رو می نویسم دوستان اگه کسی می دونه بگه ساخت کجاست؟خوبه یانه؟STAlNLESSشرمنده فقط همین نوشته.
این یعنی. استیل ضد زنگ و مارک محسوب نمیشهKhansariha (8)
دوستان عکس چند تا از کاردامو گذاشتمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
[تصویر: x933_20130621_15.jpg]
[تصویر: d73_20130621_15.jpg]
[تصویر: 2727_20130621_15.jpg]
[تصویر: r522_20130621_15.jpg]
اینم کمیاب شیشه ای
[تصویر: l628_20130621_15.jpg]
در سفری که به استان اصفهان داشتم چندتا چاقوی دست ساز برای خودم و همچنین به رسم سوغات برای دوستان از شهرستان نجف آباد خریدم . دو چاقوی سمت راستی با دسته ای از جنس شاخ هست که بسیار زیبا هستند و فقط توسط یک نفر به نام آقای معین ساخته می شوند . به اجازه خود ایشان عکسی از کارگاه بسیار بسیار سنتی ایشان گرفتم که مشاهده می کنید . دو چاقوی سمت چپی هم مشهور به چاقوهای چوپانی که خوش ساخت و تیز هستند .
از دوست خوبم علیرضا جان (aghajoon) تشکر می کنم که قبل از سفر چندین بار زحمتش دادم و در حین سفر هم با وجود مشغله باز هم به یاد من بود و آدرس کارگاه آقای معین رو داد .

[تصویر: 13790522891.jpg]

[تصویر: 13790522892.jpg]
اره منم یکی دام از دندون کوسه هست امریکاییه اگه خواستین بگین عکسشو بزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-09-13 09:46 AM)kavehatm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در سفری که به استان اصفهان داشتم چندتا چاقوی دست ساز برای خودم و همچنین به رسم سوغات برای دوستان از شهرستان نجف آباد خریدم . دو چاقوی سمت راستی با دسته ای از جنس شاخ هست که بسیار زیبا هستند و فقط توسط یک نفر به نام آقای معین ساخته می شوند . به اجازه خود ایشان عکسی از کارگاه بسیار بسیار سنتی ایشان گرفتم که مشاهده می کنید . دو چاقوی سمت چپی هم مشهور به چاقوهای چوپانی که خوش ساخت و تیز هستند .
از دوست خوبم علیرضا جان (aghajoon) تشکر می کنم که قبل از سفر چندین بار زحمتش دادم و در حین سفر هم با وجود مشغله باز هم به یاد من بود و آدرس کارگاه آقای معین رو داد .

میشه قیمت خریدتون رو هم ذکر کنین؟
والا چه عرض کنم . چون دو تا از چاقوها برای سوغات دوستان همشهریم در همین سایت هست شاید گفتن قیمت زیاد جالب نباشه . می ترسم ریا بشه ... خخخخخخخخ
اما عرض کنم خدمتتون که چاقوهای دسته شاخی رو به مبالغ 40 و 45 تومان و چوپانی ها رو 15 و 20 خریدم .
البته دسته شاخی ها رو از خود کارگاه آقای معین که سازندش هست به این قیمت خریدم . در سطح شهر از چندین فروشنده چاقوهای دست ساز که سوال می کردم و سراغ چاقوی دسته شاخی رو می گرفتم قیمتی حدود 100 رو مطرح می کردند و این در حالی بود که هیچ کدومشون هم نداشتند .
(2013-09-13 10:21 AM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره منم یکی دام از دندون کوسه هست امریکاییه اگه خواستین بگین عکسشو بزارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

آقا يا خانم كوشان اگه خواستيد عكس تجهيزات خودتون رو همراه با توضيحات لازم براي اطلاع سايرين هم بذاريد و ما راضي به زحمت شما نيستيم كه در هر تاپيك اين سوال رو چند بار تكرار كنيد
لینک مرجع