انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ایول به این خلاقیت Khansariha (214)
دوست عزیز خیلی عالیه فقط لطف کنید حجم عکسهاتون رو کم کنید . Khansariha (8)
سلام
من از بچگي عاشق چاقو بودم يادمه اون موقع كه همسن و سالالم ميرفتن اسباب بازي ميخريدن من پولمو جمع ميكردم و چاقو ميخريدم. اخ كه چقدر بخاطرش كتك خوردم ولي تركم نشد كه نشد تا حالا خيلي چاقو داشتم كه يا گم شدن يا به اين و اون دادم فقط اينا برام مونده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش لطفا عکستو اپلود کن.اینطوری معلوم نیست .خیلی کوچیکهKhansariha (8)Khansariha (8)
(2012-03-01 01:49 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش لطفا عکستو اپلود کن.اینطوری معلوم نیست اصلا.خیلی کوچیکهKhansariha (8)Khansariha (8)

عزیزم روی عکس کلیک کن!Khansariha (8)
(2012-03-01 01:19 PM)aminsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من از بچگي عاشق چاقو بودم يادمه اون موقع كه همسن و سالالم ميرفتن اسباب بازي ميخريدن من پولمو جمع ميكردم و چاقو ميخريدم. اخ كه چقدر بخاطرش كتك خوردم ولي تركم نشد كه نشد تا حالا خيلي چاقو داشتم كه يا گم شدن يا به اين و اون دادم فقط اينا برام مونده:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای ولا بابا!!!!Khansariha (290)
(2012-03-01 02:43 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-03-01 01:19 PM)aminsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ای ولا بابا!!!!Khansariha (290)
سلام این چاقو سمت راستیه از بالا چاقوی بدی نیست ، هر چند چینیه ولی خیلی بکار میاد ، من داشتم ، تو تعمیرگاه از تو ماشینم بلند کردن ، 12 سال پیش خریدم 5 تومان .
امین جان من هم خیلی سرزنش شدم ،ولی کو گوش شنوا .باید به هوای کمک برای خونه تکونی عید از تو انباری چاقو هارو در بیارم و یک دسته جمعی ازشون برا دوستان بزارمKhansariha (78)
کسی از این مدل چاغو تو ایران دیده؟
بانامNRS2
[تصویر: nrs-2-2.jpg]
[تصویر: nrs-2-3.jpg]
[تصویر: nrs-2-4.jpg]
[تصویر: nrc20000.jpg]
[تصویر: img_1610412_1280874_6?1204614905.jpg]
[تصویر: nrs2-4.jpg]
نرخ اتش 2 گلوله در دقیقه.
باتشکر
بعید میدونم کاربردی باشه
خدا میدونه کالیبرش چنده