انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام واحترامKhansariha (8)
از دوستان عزیز آیا کسی از این مدل چاقو تیز کن های ونگر استفاده کرده ؟
[تصویر: 14099911951.jpg]
در مورد کارایی اش می خواستم بدونم ؟ واینکه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارزش خرید دارد؟
و نیز دوستان راهنمایی کنند کارد ها و چاقو های ارزشمند و قیمتی خودشان را چطور تیز می کنند که به تیغه آسیبی نرسد؟
پیشاپیش از توجه و راهنمایی دوستان سپاسگذارم Khansariha (8)
اشکان جان من یکی از اینا دارم.اوایلش بهتر کار می کرد ولی تازگی ها خیلی افت کرده.به نظرم بهتره به فکر یه چاقوتیزکن دیگه باشی.این رو اگر بگیری برای تیز کردن اولیه خوبه ولی بازم باید رو چاقو کار کنی تا به تیزی دلخواه برسه.Khansariha (8)
[تصویر: 06_14141001213253231.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز..من تازه عضو شدم و امیدوارم من رو به عنوان دوست و همراه جدیدتون بپذیرید...در مورد چاقوی شکار نظر حقیر اینه که هر چیزی که کار آدم رو تو دشت و بیابون راه بندازه خوبه.من خودم تو ایسام فروشکاه دارم و هر کالایی که دیدید پس زمینه نارنجی داره مال منه..ولی من خودم هنوز هم که هنوزه کاردی که در نوجوانی ساختم وقتی که در چاقو سازی کار میکردم رو با خودم میبرم شکار..یعنی میبردم الان که چیزی نمونده شکارش کنیم مونده ولی!!!! (یک بحث جداست) غرض اینکه مارک و نام و نشان مهمه اما کاری که از ابزارتون میکشین مهمتره..الان خیلی از بچه ها از من سرنیزه میخوان وقتی میپرسم میخواهین چیکار میگن واسه شکار!! در مورد تیز کردن چاقو اولا چاقو تیزکردن لم(روش) داره و از چاقو به چاقو متفاوته و باید انگل ها و شیب رو در نظر بگیرین و چند تا فاکتور دیگه و بهترین چیز به نظر من همون مسقط خودمونه(فارسیش میشه مسقل احتمالا؟) ارزان قابل حمل همه کاره و از همه مهمتر با کیفیت...بعد یکی از بچه ها اگه محبت کنه پروفایل ساختن رو یاد ما بده ممنون میشم نه اینکه کوره سوادم چند روزه سعی میکنم عکس و امضا و ....درست کنم نمیشه کهKhansariha (367)
سلام دوستان من همین العان با مسعول سایت chinship.ir (آقای عبدلي )تلفنی تماس داشتم و گفتن ورود سلاح سرد و گرم به کشور ممنوعه پس دوستان خرید چاقو انجام ندن چون به دستتون نمی رسه و گفتن برید پیش ارزیاب اداره پست منزلتون هم بپرسید که چه چیز هایی ممنوعه Khansariha (8)
(2014-09-07 11:24 AM)esibig نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من همین العان با مسعول سایت chinship.ir (آقای عبدلي )تلفنی تماس داشتم و گفتن ورود سلاح سرد و گرم به کشور ممنوعه پس دوستان خرید چاقو انجام ندن چون به دستتون نمی رسه و گفتن برید پیش ارزیاب اداره پست منزلتون هم بپرسید که چه چیز هایی ممنوعه Khansariha (8)

ببین من همه قانونایی که در این مورده رو خوندم، با همه ماده هاش
از لحاظ قانونی مشکلی نداره، حتی الان طبق قانون خرید و فروش پنجه بکس و قمه و چاقو ضامن دار هم جرم نیست، یعنی قانونی برای منعش تصویب نشده. ولی اینا دلیل نمیشه که طرفی که تو پسته هرجور که دلش میخواد برخورد نکنه، من همه قانونا رو با ماده هاش آماده کردم که اگه مشکلی بود ببرم نشون طرف بدم، ولی دیگه همه ما میدونیم اینجا همه چیز سلیقه ایه، حالا شما وکیل هم بری بگیری وقتی طرف بهت بگه "چون منم میگم" میخوای چیکار کنی؟
دوستان برای عزیزانی که اسلحه آلمانی دارن و از فشنگهای فوق سوپر کیفیت عشایری استفاده میکنند.
عکس یکی از سرنیزه های خودم متعلق به جنگ دوم بین الملل رو میزارم ببینن روحیه بگیرن...
از دست شوخیم کسی ناراحت نشه عشایری هم الان خدا تومن شده..خوشبحال کسی که داره..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/img]

دوستان شاید خندتون بگیره اما توی یک موردی گیر کردم.Khansariha (172)
نمیدانم دسته این چاقو جنسش چیه!!!Khansariha (226)
[تصویر: 14105311882.jpg]
[تصویر: 14105311883.jpg]
خودم قبلا چاقو دسته چوبی و دسته استخوان(یا شاید هم شاخ)داشته ام ولی توی تشخیص این مورد ماندم!!!
رنگش و پرداختش که مثل چوب میمانه ولی مقاومتش اصلا شبیه هیچ چوبی نیست!!!Khansariha (226)
--------------------------------------------------------------------------------------------------
البته خودم یک حدسی میزنم:و ان هم اینه که دسته استخوانه ولی بسیار خوب پرداخت شده باشه و بعدش به وسطش یکم رنگ(قهوه ای-نارنجی)زده باشن و در اخر هم یک مقدار کمی روغن!!!
نظر دیگران چیست؟

موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان
میخوام کارد باک 392 بگیرم به نظرتون 300 ارزش داره هزینه کنم ؟

[تصویر: 0392FAM01_2.jpg]

[تصویر: 0392CMS20-B.jpg]
دوست عزیز این کارد رو برای چی میخواهید؟
این کارد پوست کنی هست.خیلی کاربردی نیست.فقط با توجه به فرمش کنترل دقیقی در سلاخی داره.
لینک مرجع