انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-23 11:27 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان.شهر من (نجف آباد اصفهان) از قدیم مرکز ساخت چاقوهای سنتی بوده که ارزش این چاقوهای دستساز از نظر حفظ و احیای صنایع دستی بسیار بالا است. 2 سال پیش هم یکی از دوستان انجمن که اهواز زندگی میکردند از طریق این سایت با من آشنا شدند وجهت خرید همین چاقوها به نجف آباد اومدند و البته خیلی هم از خریدشون راضی بودند.
القصه که من خودم تا الان کارم با همین چاقوهای دستسار و ارزان قیمت راه افتاده .مخصوصا چاقوهایی که از جنس سوهانهای آمریکایی ساخته میشه بسیار تیز و به راحتی با یک تکه چینی یا سنگ تیز میشه. تنها عیبش زنگ زدگی تیغه در صورت نگهداری نامناسب و البته قیافه نچندان شکیل چاقوهاست.
از طرفی من خودم خیلی چاقو گم میکنم و گم کردن یه چاقو مثلا باک با مارکهای معتبر دیگه خیلی گرونتر از این چاقوهای داخلی تموم میشه.

راستی اگه دوستان کلیپ بریدن میلگرد با این چاقوهای دستساز را دارند اینجا قرار بدند تا استفاده ببریم.

درود برشما. چطور میشود از این کاردها خریداری کرد؟؟ ممنون
(2015-12-23 03:31 PM)Behrangmag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-23 11:27 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان.شهر من (نجف آباد اصفهان) از قدیم مرکز ساخت چاقوهای سنتی بوده که ارزش این چاقوهای دستساز از نظر حفظ و احیای صنایع دستی بسیار بالا است. 2 سال پیش هم یکی از دوستان انجمن که اهواز زندگی میکردند از طریق این سایت با من آشنا شدند وجهت خرید همین چاقوها به نجف آباد اومدند و البته خیلی هم از خریدشون راضی بودند.
القصه که من خودم تا الان کارم با همین چاقوهای دستسار و ارزان قیمت راه افتاده .مخصوصا چاقوهایی که از جنس سوهانهای آمریکایی ساخته میشه بسیار تیز و به راحتی با یک تکه چینی یا سنگ تیز میشه. تنها عیبش زنگ زدگی تیغه در صورت نگهداری نامناسب و البته قیافه نچندان شکیل چاقوهاست.
از طرفی من خودم خیلی چاقو گم میکنم و گم کردن یه چاقو مثلا باک با مارکهای معتبر دیگه خیلی گرونتر از این چاقوهای داخلی تموم میشه.

راستی اگه دوستان کلیپ بریدن میلگرد با این چاقوهای دستساز را دارند اینجا قرار بدند تا استفاده ببریم.

درود برشما. چطور میشود از این کاردها خریداری کرد؟؟ ممنون
سلام رفقا
دوست گرامی شما از چاقوها عکس بگیر و قیمتش رو هم بذار شاید قسمت شد ماهم چاقوی نجف اباد خریدیم
البته زحمت خرید و ارسالش با شماس اگه لطف کنین Khansariha (8)
عکس و قیمتهای خرید قبلی چاقوهای نجف آبادی در صفحه 70 و 71 موجود.
(2015-12-23 09:12 AM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر ممکنه عکسی ازشون برارید.ممنون
تقدیم به شما.Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از ارسال های دوستان
تشکر ویژه از کاربر رهاور 67 از زنجان و آقای یونس جانی از کرمانشاه به خاطر طرح های جدیدشان . امیدورام ساخته های دست این عزیزان از برند های مشهور جهانی گردند.
یکی از کار های جالب آقای جانی:

[تصویر: photo_2015_12_31_00_22_46.jpg]
دست مریزاد

بسیار لذت بردیمKhansariha (8)

من میخواستم اگه بشه از یه تجربه جالب از یک چاقوی بسیار ارزان قیمت حیدری براتون بگم

من اصلا فکر نمیکردم که تا این حد خوب تیز بشه و البته سبک هم هستن جنسشون معلومه که چندان با طول عمر بالایی براتون نمیمونه

ولی برای شکار عالیه

چاقوی حیدری با دسته زرد Khansariha (8)
(2016-01-01 05:54 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست مریزاد

بسیار لذت بردیمKhansariha (8)

من میخواستم اگه بشه از یه تجربه جالب از یک چاقوی بسیار ارزان قیمت حیدری براتون بگم

من اصلا فکر نمیکردم که تا این حد خوب تیز بشه و البته سبک هم هستن جنسشون معلومه که چندان با طول عمر بالایی براتون نمیمونه

ولی برای شکار عالیه

چاقوی حیدری با دسته زرد Khansariha (8)

چاقو حیدری چینی هستش
اوایل تیزه ولی بعد مدتی کند میشه و ...
چاقو شکاری دسته شاخ گاومیش تیغه فنر
[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B1%DB%B2...%DB%B5.jpg]
سلام دوست عزیز
من نمیدونم ساخت ایران هست یا چین نکته جالبی رو فرمودین من تا حالا فکر میکردم ساخت داخله
شما اطمینان دارین؟

اگه حقیقت داشته باشه که بازم متاسفم برای کشورم

راستش من تو این چند وقت که بردمش شکار راضی بودم برای سلاخی کردن چارپا هم استفاده کردیم خوب بود خیلی هم خوب تیز میشه

فعلا نسبت به قیمتش منو راضی نگه میداره البته من عادت دارم چاقوهام رو انقدر تیز میکنم که مثل تیغ موهای دستمو از ته بزنهKhansariha (8)
لینک مرجع