انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
alirezabbe نوشته شده توسط:سلام
یه قرار بذاریم با هم وضعیت چاقو رو از نزدیک ببینم .

سلام. متاسفانه دیگه امکانش نیست و فرصتش از دست رفت. امروز عصر پسش دادم.

دوستانی که دستی بر آتش دارن اگر ممکنه راهنمایی کنن کجا می تونم کارد خوب با قیمت مناسب تهیه کنم؟
اگه دل شیر داری برو پیش تورج...Khansariha (219)بیشتر چاقوها و کاردهایی که داره اصلن.Khansariha (8)
(2014-07-09 11:21 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه دل شیر داری برو پیش تورج...Khansariha (219)بیشتر چاقوها و کاردهایی که داره اصلن.Khansariha (8)

تورج کجاست ؟
(2014-07-09 11:21 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا مهدي براي رفتن به مغازه تورج فقط دل شير و گنج قارون لازم نيست بلكه بايد صبر ايوب هم براي اخلاق حسنه و مشتري مداري ايشون هم لازمه خخخخخخخ
(2014-07-09 11:42 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایMarksman ممنون از پاسختون.
چند سوال.نمیشه روی چرم خالی(بدون مواد)کشید؟نمیشه از پشت چرم استفاده کرد؟

نه رفیق چرم خالی فایده نداره.ولی هم از پشتش هم روش می شه استفاده کرد.Khansariha (8)
(2014-07-09 11:57 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا مهدي براي رفتن به مغازه تورج فقط دل شير و گنج قارون لازم نيست بلكه بايد صبر ايوب هم براي اخلاق حسنه و مشتري مداري ايشون هم لازمه خخخخخخخ

آقا رضا اون که از ملزوماته...ولی اگه از ایشون خرید کنید به طرز عجیبی خوش اخلاق می شن...باور کنین!Khansariha (219)Khansariha (8)

دوست عزیز alirezabbe اقای تورج یکی از قدیمی های فردوسی هستن.
آقا مهدي قبلا تجربه خريد از ايشون رو داشتم البته بعد از خريد بهش گفتم:
اكه تو اين خيابون اين مدل رو كس ديگه اي حتي گرونتر از تو داشت هرگز از تو نمي خريدم بيچاره اين شكلي شده بود:
Khansariha (290)
با سلام
آقای تورج مسلح با تمام موارد یکی از خادمین عرصه شکار و کمپینگ و ماهیگیری هستند کدام فروشنده رو شما سراغ دارید که جنس تورج رو داشته باشه از اون ارزونتر بده بنده خیلی از ایشون خرید کردم خیلی هم رفتم تا خرید ولی منصرف شدم ولی از ایشون راضی هستم با خوشروئی به ادم نمندازه پول جنس اصلو میگیره حالا چه با خشروئی چه با اخمو تخم
اگر برای چاقو میرید اکثر مدلهای ونگر و داره چندتائی هم باک شاید داشته باشه پوما هم داره فکر کنم
البته سوء تفاهم نباشه این موارد فقط برای بنده بوده شاید برای بقه دوستان به این صورت نباشه لذا خدوم بودن ایشان فقظبرای شخص بنده هستKhansariha (256)
(2014-07-10 05:25 PM)gorgen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
آقای تورج مسلح با تمام موارد یکی از خادمین عرصه شکار و کمپینگ و ماهیگیری هستند کدام فروشنده رو شما سراغ دارید که جنس تورج رو داشته باشه از اون ارزونتر بده بنده خیلی از ایشون خرید کردم خیلی هم رفتم تا خرید ولی منصرف شدم ولی از ایشون راضی هستم با خوشروئی به ادم نمندازه پول جنس اصلو میگیره حالا چه با خشروئی چه با اخمو تخم
اگر برای چاقو میرید اکثر مدلهای ونگر و داره چندتائی هم باک شاید داشته باشه پوما هم داره فکر کنم
البته سوء تفاهم نباشه این موارد فقط برای بنده بوده شاید برای بقه دوستان به این صورت نباشه لذا خدوم بودن ایشان فقظبرای شخص بنده هستKhansariha (256)

دوست عزیز مسلما ایشون همون طوری که گفتم یکی از قدیمی های این حرفه و اعتقاد دارم جرو معدود فروشنده های دارای اطلاعات تو این زمینه هستن. صحبت ما هم بیشتر یه گله دوستانه از طرف بعضی مشتریان ایشون بود نه خدای نکرده به عنوان توهین.
ایشون به هر حال بزرگ همه ما هستن.Khansariha (8)
دوستان نظرتون راجع به این کارد چیه؟ اصله یا نه و چقدر می ارزه؟

[تصویر: 20140710_223405.jpg]

[تصویر: 20140710_220804.jpg]

[تصویر: 20140710_220739.jpg]
نهایتا 80 تومن کیفیت معمولی دارهKhansariha (8)
لینک مرجع