انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار بلدرچین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(2014-08-26 12:49 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من صدای بلدرچین ماده رو گیر آوردم.ولی مطمِن نیستم همینه یا نه.میخواستم از دوستانی که سوتش رو دارن یا صداشو شنیدن بپرسم صدایی که با هاش بلدرچین رو میگیرن همینه؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این صدا هایی که تو نت هست به ندرت تاثیر داره من تست کردم

اون صوت رو باید بسازی اسمشو بالا گفتن با ضربه دست هم صدا میده

همشهری هامون سمت ورامین دارن
مگه برم سمت وطن(زاهدان)تا از افغانی ها پرس و جو کنم یا بگم از اونور بیارن.ممنون از شما بابت راهنماییKhansariha (8).stalker(فک کنم اسمتون مختار باشه اگر درست یادم باشه)یکی از فامیلا تعریف کرد و بهم سفارش کرد که بگردم و براش گیر بیارم.چون میدونست تو سایتم.سمت ورامین هم فک نکنم مسیرم بخوره.بازم ممنون از راهنمایی شما.Khansariha (8)
(2014-08-27 10:58 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه برم سمت وطن(زاهدان)تا از افغانی ها پرس و جو کنم یا بگم از اونور بیارن.ممنون از شما بابت راهنماییKhansariha (8).stalker(فک کنم اسمتون مختار باشه اگر درست یادم باشه)یکی از فامیلا تعریف کرد و بهم سفارش کرد که بگردم و براش گیر بیارم.چون میدونست تو سایتم.سمت ورامین هم فک نکنم مسیرم بخوره.بازم ممنون از راهنمایی شما.Khansariha (8)

سلام صداش رو دارم پیدا میکنم براتون آپلود میکنم
سلام به همه دوستان میخواستم بدونم محل زندگی بلدرچین منحصرا درغرب کشورهست یادرمناطق دیگه مثل خراسان رضوی هم پیدامیشه.
سلام دوستان چند تا سوال:
شکار بلدرچین چقدر سخته؟از کبک مشکل تره؟
با بادی امکان شکارشون هست؟
الان زمستونه؛ این موقع سال کجا ها زندگی میکنند.؟؟
طرفای گرین پیدا میشه؟؟؟
با تشکر فراوان.
با سلام
دوست عزیز بلدرچین فوق العاده شکارش از کبک راحت تر هست. معمولا هم داخل زمین هایی که یونجه کاشتن هست و صبح زود اگر برید اونطرف ها به راحتی صداش شنیده میشه و با بادی هم یک خورده سخته چون معمولا یک مسافت کوتاه رو میپره بعد دوباره میره داخل علف ها اگر بتونین بیارینشون بیرون فکر کنم بشه زدشون ولی خوراکش ساچمه زنیه .
البته وقتی خواستید داخل یونجه ها راه برید حتما پوتین بلند بپوشید چون مار داخلشون زیاده و اگر سگ شکاری هم دارید فبها.
یعنی الان هم توی زمین هایی هست که توش یونجه کاشتن؟؟
اون زمین کشاورزی باید نزدیک به کوه باشه یا کنار جاده یا کنار روستا؟؟؟
چه ساعتی از صبح؟؟؟
الان نمی دونم ولی فکر کنم کلا داخل زمین های کشاورزی بیشتر هستند و زمین هایی هم که به آب نزدیک تر هستند و از روستا دورتر هستند بیشتر دیده می شوند و صبح هم باید همون موقعی که برای کبک میرین یعنی بعد طلوع خورشید برین هر وقت من این موقع رفتم همیشه دیدمشون.
سلام. ی سوال: اطراف کرمان این پرنده هست یا نه؟ کسی از دوستان دیده یا نه؟خودم ندیدم شایدم نیست!!!!!!! یعنی فکر کنم نباشه وگر نه ی بار باید میدیدم. ممنونKhansariha (8)
سلام . بچه که بودیم توی تابستون می رفتیم توی مزرعه درو شده شکار شون می کردیم انصفا گوشت خوشمزه و عالی داشتن .
اما حالا که اهل شکار فقط توی فصل شکار شدیم نمی دونم توی پاییز و زمستون کجا دنبالشون بگردم؟
من اطراف ساری هستم . توی این فصل کدوم منطقه حومه ساری بلدرچین داره ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع