انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار بلدرچین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
سلام دوستان.من چند روز پیش با یکی از فامیلا تو پخلی های گندم های درو شده یه پرنده های دیدم که تا 2 متریشون که میرفتیم دیده نمیشدن بعدم که وایمیستادیم میپریدن.زمانی هم که می پریدن یه صدای میدادان.مثل صدای کوکو.آیا بلدرچین بودن یا کاکلی؟یا سی سو؟Khansariha (8)
سلام کسی نیست جواب بده؟Khansariha (399)Khansariha (8)
سلام دقیقا همون بلدچینه
بلدرچین قدرت شنوایی خیلی کمی داره واسه همین تا شمارو نبینه نمیپره بیشتر توی زمین ینجه پیدا میشه و خیلیم سریع میدوه
من که با تور و تیپچه برای گرفتنش رفتم میتونم بگم قدرت شنوایی بلدرچین فوقالعاده زیاده.من ار بلدرچین وحشیی که شاهپرهاش یه مقدار کوتاه شده بودن تو حیاط خونمون ازش نگهداری کردم.بلدرچین به محض اینکه منو میدید فوری میرفت به خیال خودش استتار میکرد و با چشاش منو نگا میکرد!حتی چون فکر میکرد که عجب استتاری کرده و اصلا دیده نمیشه تا اخرین لحظه که میخواستم بگیرمش پرواز نمیکرد!باور کنین من تو روستا ادمایی رو دیدم که توی مزرعه افتاب گردان بلدرچینو از روبه رو با دستشون گرفتن
دادا شکار بلدرچین با تور متداولترین روشه
من خودم با تخته جوبم زدمشون و دیدمکه با دستم گرفتن
من لرم توی منطقه مابهش (منه کره ) و اونم بخاطر شنواییشه شایدم چون اصلا فرار نمیکنه فکر میکنن کره و نمیشنوه به حرحال من که ندیدم تا حالا با دیدن ادم از 10 متری بپره بیشتر مخفی میشه یا بقول معروف سرشو میکنه زیر برف
(2013-08-21 10:03 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من چند روز پیش با یکی از فامیلا تو پخلی های گندم های درو شده یه پرنده های دیدم که تا 2 متریشون که میرفتیم دیده نمیشدن بعدم که وایمیستادیم میپریدن.زمانی هم که می پریدن یه صدای میدادان.مثل صدای کوکو.آیا بلدرچین بودن یا کاکلی؟یا سی سو؟Khansariha (8)

سلام چه جثه اي بودن ؟
به نظر من كاكلي بوده كه ما بهش مي گيم جل . بلدرچين من تو زمين هاي كه علفي و سبز هستند مثل سبيسك زياد ديدم ولي تو گندم زار يا پخلي نديدم .
(2013-08-21 10:03 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیز اونا کاکلی بودن(بلوچی :چگوگ)
اون سی سو هم که نوشتی بلوچیه همون تیهو هستش.
آره به قول ما جنک ریپنوک بودن.چون هرچی جلو میرفتی ضایع میکردنت و میپریدنKhansariha (290).آقا آرش زمانی که میپریدن فقط دیده میشدن.فک کنم همون کاکلی بوده چون تو پخلی بودن.مشهد جایی نداره بلدرچین داشته باشه؟Khansariha (8)
(2013-08-22 07:15 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دقیقا همون بلدچینه
بلدرچین قدرت شنوایی خیلی کمی داره واسه همین تا شمارو نبینه نمیپره بیشتر توی زمین ینجه پیدا میشه و خیلیم سریع میدوه

این تا میدید میپرید.زمانی هم که میپرید تقریبا بزرگ معلوم میشد.ما به بلوچی به بلدر چین میگیم کرک.Khansariha (399)Khansariha (8)
حالا به نظر شما با توجه به این که تو پخلی گندم خشک دیده شدن آیا بلدرچینن؟Khansariha (8)
تو این فصل بلدرچین اکثرا" توی زمین های شالی برنج و گندم دنبال غذا میگرده و از فاصله خیلی نزدیک فرار میکنه .
من هم با تور برای شکار بلدرچین با شوهر عمم بارها رفتم تو شالیزار و تا جایی که ما دیدیم تو شالیزار اصلا نمیتونی ببینی بلدرچین رو و اونها هم وقتی تقریبا مونده زیر پات له بشن میپرن و اصلا دویدن تو کارشون نیست فقط استتار عالی و با سگ میشه وادار به پریدنشون کرد و به راحتی با تور گرفت در غیر این صورت ده نفرم برین تو شالیزار یکیشونم نمیپره مگر اینکه شانس داشته باشین پاتون روش بره خخخخخخخخ
Khansariha (8)
(2013-08-22 01:50 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره به قول ما جنک ریپنوک بودن.چون هرچی جلو میرفتی ضایع میکردنت و میپریدنKhansariha (290).آقا آرش زمانی که میپریدن فقط دیده میشدن.فک کنم همون کاکلی بوده چون تو پخلی بودن.مشهد جایی نداره بلدرچین داشته باشه؟Khansariha (8)
(2013-08-22 07:15 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دقیقا همون بلدچینه

این تا میدید میپرید.زمانی هم که میپرید تقریبا بزرگ معلوم میشد.ما به بلوچی به بلدر چین میگیم کرک.Khansariha (399)Khansariha (8)
حالا به نظر شما با توجه به این که تو پخلی گندم خشک دیده شدن آیا بلدرچینن؟Khansariha (8)

دوست عزیز این مشخصاتی که شما دادید بیشتر به باقرقره میخوره تا به بلدرچین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع