انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار بلدرچین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
سلام،من گیلان دسترسی به توله ندارم،در فکرم اخر هفته که میام اونجا ،با همراه داشتن یه سوت شاید بتونم پرنده هایی که تو زمین مخفی میشن رو بلند کنم و با فشنگ تراپ ..!
(2016-09-02 11:53 AM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،من گیلان دسترسی به توله ندارم،در فکرم اخر هفته که میام اونجا ،با همراه داشتن یه سوت شاید بتونم پرنده هایی که تو زمین مخفی میشن رو بلند کنم و با فشنگ تراپ ..!

کومان جان فشنگ تراپ برای بلدرچین حال نمیده سال پیش من تجربه کردم فشنگ تراپ بیشتر به درد شکار کنجشک سانان و سار که روی زمین یه جا نشستن خوبه شما برای بلدرچین فشنگ شکاری استفاده کنی بهتر جواب میده
متاسفانه شماره 8 ندارم،6دارم،تا حالا با 6امتحان نکردم ،به نظرت جواب میده؟
البته اونجا که من میرم بیشتر از بلدرچین ،سلیم هست که وقتی از زیر پات بلند میشه باید با 5 تیر اتومات به رگبار ببندیش که شاید بزنی.اما تو برف وسرما شدید ، سرعت پروازشون پایین میاد و میشه یه کارایی کرد.
طرفای ما وقت شکار بلدرچین با تور تموم شده با تقلید صدا دیگه نمیشه شکارشون کردچون تو وقتش با آواز می آیند سروقتم ولی حالا بدون صدا می آیند و دیگه نمیشه تشخیص داد از کجا می آیند این مواقع خیلی خیلی کم آواز می خوانند حالا کم کم گروه 80تایی الی 100تایی تشکیل می دهند و کوچ می کنند بعضی پرنده ها روز کوچ می کنند و مورد شکار عقاب وقرقی قرار می گیرند ولی بلدرچین شب کوچ می کند تا مورد شکار پرندگان دیگر قرار نگیرد دوستان اگه کسی سگ شکاری می خواد من بازم در خدمتم سگ شکاری اصیل
(2016-09-02 12:12 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه شماره 8 ندارم،6دارم،تا حالا با 6امتحان نکردم ،به نظرت جواب میده؟
البته اونجا که من میرم بیشتر از بلدرچین ،سلیم هست که وقتی از زیر پات بلند میشه باید با 5 تیر اتومات به رگبار ببندیش که شاید بزنی.اما تو برف وسرما شدید ، سرعت پروازشون پایین میاد و میشه یه کارایی کرد.

نه با ۶ بزنی داغون میشه نهایت ۷ اره طرف ماهم هستش شبیه ابیاست ولی کوچیک تر مثل f14 مانور میده زدنش سخت اول موقع بلند شدن زدی زدی نزنی خیلی سخت میشه
دوستانی که دستگاه تقلید صدای بلدرچین می خواهند یه دوستی دارم تو اردبیل این دستگاه می سازه و می فروشه اگه کسی می خواهد پیام خصوصی بده شمارشو بدم سفارش بده بسازه
(2016-09-02 05:21 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که دستگاه تقلید صدای بلدرچین می خواهند یه دوستی دارم تو اردبیل این دستگاه می سازه و می فروشه اگه کسی خواهد پیام خصوصی بده شمارشو بدم سفارش بده بسازه
خیلی ممنون از شماKhansariha (8)
فقط اگه میشه قیمتشم هم بفرمایید.
می پرسم می گم
سلام.دوستان اطراف اصفهان کجا میشه بلدرچین پیدا کرد؟Khansariha (8)
(2016-09-03 05:01 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان اطراف اصفهان کجا میشه بلدرچین پیدا کرد؟Khansariha (8)

من که از دوستان اصفهانی پرسیدم ولی ظاهرا اصلا سمت اصفهان بلدرچین نیست و بیشتر باقرقره پر میزنه بلدرچین بیشتر تو زمینهایی که برنج و گندم کاشته میشه هستن هر منطقه پرندگان خاص خودشو میطلبه الان سمت ما گیلان باقرقره و کبک برای شکار نیست بجاش بلدرچین میزنیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
لینک مرجع