انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش،سوال در باره شکار اردک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
اقا sagheb گل معلوم بچه رشت مرداب بغل گوششه
اقا یاسر ممکنه بگی در کجا کومه دارید؟
سلام
اطراف ماکو کنار کوه ارارات چشمه های اب گرم هست که تو زمستون اردکا میریزن اونجا طول چشمه ها 4-5 کیلومتره عرضشون 2-3 متره از دو طرف حرکت میکنیم اگه اروم وبی سروصدا حرکت بکنی می تونی تا 15 متریشون بری
اما...................!
رود خونه ارس بهشته برا شکار اردک مخصوصا غاز اگه پارتی داشته باشی.
جاهایی داره اگه صبح خیلی زود وغروب بری اونقدر غاز میاد که دیگه به اردکا محل نمی زاری.
بازم میگم اگه پارتی دارین برین والا به دردسرش نمی ارزه
با سلام

اگه كسي جايي بلده تو خوزستان واسه شكار اردك لطفا بگه.
توی شط های خوزستان یا مرداب ها مرغابی و اردک فراوونه.
با سلام

بله توي شطهاش فراوونه اما بعضي از جاها هست كه خلاف انتظاره اما يك مرتبه يك دسته 200تايي ميبيني.منظورم اون جاهاست.
با سلام خدمت دوستان گلم
من یه سوت مرغابی خریدم ولی نمیتونم باهاش درست صدای مرغابی در بیارم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟
(2014-08-28 04:50 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گلم
من یه سوت مرغابی خریدم ولی نمیتونم باهاش درست صدای مرغابی در بیارم کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امسال میخوام اینو پیاده کنم
میتونم واسش یه در پوشم بذارم
اتاق انفرادی مخفی

(2014-08-29 01:09 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-08-28 04:50 PM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گلم

چی بگیم والا 2 ثانیه فوت کن بعد چند تا نیم ثاییه ایKhansariha (106)
داداش یه بازی توی این سایته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود کن
بعد اهنگ صدای مرغابی توشو که فعال میکنی ضبط کن تو مبایلت
فقط میمونه که یه اسپیکر با خودت ببری تو شکارگاه
سلام.این هم یه کله سبر بزرگ.[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]8
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع