انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش،سوال در باره شکار اردک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام،بله قابل شکارن،انقدر تو نت نوشته راسته و زیر مجموعه و پاشلکها،ابچیلکها، . . که من قاطی کردم اصلا چه کسی این بچه رو شکار کرده،خخخKhansariha (172)
گوشت اون کوچک ترا که عرض کردم کمی بو میده،اما ابیا مشتری بیشتر داره.
البته من خودم خیلی به ندرت شکار خودم رو میخورم و از روی سفارشات اقوام و دوستان عرض کردم.Khansariha (214)
(2016-12-14 08:49 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،بله قابل شکارن،انقدر تو نت نوشته راسته و زیر مجموعه و پاشلکها،ابچیلکها، . . که من قاطی کردم اصلا چه کسی این بچه رو شکار کرده،خخخKhansariha (172)
گوشت اون کوچک ترا که عرض کردم کمی بو میده،اما ابیا مشتری بیشتر داره.
البته من خودم خیلی به ندرت شکار خودم رو میخورم و از روی سفارشات اقوام و دوستان عرض کردم.Khansariha (214)

کومان عزیز یادتون باشه زدن ابیا برای ایرانی جماعت ممنوع هستش و دونه ای ۱۵۰ تومن جریمه نقدی داره البته شکارچیهای ایتالیا و استرالیا یی میان و در منطقه ای که خودت بهتر از من میدونی بدون حساب کتاب شکار میکنن حالا چقدر پول پروانه میدن خبر ندارم ولی براشون ازاد هست اگه اشتباه نکرده باشم براتون عکس فرستاده بودم و طبق گفته این افراد گوشت ابیا خواص درمانی داره
دقیقا،فقط پارسال پروانه ابیا دادن و منم گیلان گرفتم(منم ایتالیایی،منم روبرتو)Khansariha (48)،امسال برای(به بهانه) جلوگیری از ورود به جنگل و محافظت از قرقاول ، ابیا ممنوع شد.
تو گیلان شنیدم سرش برای دیابت مفیده و اتفاقا اونجا میگفتن ایتالیاییها به سرش توجه داشتن.حالا چطور و چقدر رو نمیدونم.
شکارچیان استان ما زیاد خروس کولی شکار نمی کنند برای همین این پرندگان زمستو نها زیادی تو رودخونه ها و اولنگ زار ها خودی نشون می دند و ترسی از شکارچی ندارند من ی سال بابلسر زمستون اومدم بازاری داشت بزرگ ما شالله هر نوع پرنده ی آبزی که به فکر ت می رسید فرو خته می شد حتی پرنده هایی که فکر می کردم حرام گوشت هستند ولی مردم برای خرید اقدام می کردند متوجه شدم من در اشتباه بودم !!!!! حتی محلی ها ی این منطقه چنگر هم حاضر نیستند شکار کنند . نمی دونیم واالله یا ذا عقه فرق می کنه یا تفکرات Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-12-14 05:56 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
پرنده ای که شما می گویید این نیست من از اینا می زنم حلال گوشته گوشت چربی هم دارد اسمشم خروس کلی
[تصویر: 424546465.png]

سلام. این پرنده چند روز پیش تو زمینهای کشاورزی دوستان دیدم و اونم زیااااااااد. میگفت دورو میکنن و میرن جلوKhansariha (290)Khansariha (367) گفت بزنیم ولی من خاطر جم نبودم که قابل استفاده باشن برا همین فقط یکی زدم با وایرخ. البته با بایکال دوتا تیر زدم تا شاید بترسن ولی ی دور زدن و برگشتن. حالا اگه قابل خوراک باشن یه حرفیKhansariha (226)Khansariha (226) بچها اینا خوشمزه هستن. :khansariha
این بود درسته؟نباید عکس میزاشتم. مدیران ببخشید
هر چند گوشتش حلال باشه ولی من یکی رو اگه یک میلیارد تومن هم بهم پول بدین از جور پرنده ها نمیزنم.این قدر زیباست خدایی نزنین به همون کبوتر و کبک اردک بسنده کنین
اوضاع محیط زیست خرابه با این وضعی که پیش میره تا چند سال آینده فقط باید عکسشو دید

اردک هم امسال زیاد بود اطراف اصفهان ولی ما که نزدیم

منم شنیدم سر ابیا خیلی خاصیت داره... ایتالیایی میاد اینجا شکار؟؟؟ برا خودمون هم شکار کم هست که رو چه حسابی بهشون پروانه میدنKhansariha (226)
باسلام
اردک فیلوش
[تصویر: fghk.png]
[تصویر: ff.png]
سلام دوستان
حالا که شکار واقعی کلی دردسر دارد شما را به شکار اردک مجازی دعوت می کنم.
هرکس از امتیاز کسب شده یک اسکرین شات بگیرد و در اینجا بگذارد ببینیم مهارت که بیشتر است.
برای شروع من یک امتیاز می گذارم. البته بازی را نباختم و می شد ادامه داد. بیشترین تعداد شکار شده ام هم در یک گیم 17 از 20 بود.
بازی فلش است و نیاز به نصب ندارد. فقط کافیست لینک را باز کنید تا بازی لود شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر: 1kw8_emtiaz.jpg]
موفق باشیدKhansariha (8)
یه مشغولیت خوب برای اوقاتی که دلمون برای شکار مرغابی تنگ میشه
سلام،اطراف ما به طور مشکوکی آبزی کم پیدا شده،شاید هم پارسال مارو متوقع کردند.دوستان از استانهای دیگه اگر تونستند یک خبری به ما بدند بفهمیم اوضاع چطوره.
البته هنوز آنچنان سرد نشده اما بعد از سالها ،پارسال این موقع خوتکا گله ای میومد و ما فکر کردیم تا چند سال باید شکار پر بار باشه.
انشالا پروانه آبزی بدند و . .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع