انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش،سوال در باره شکار اردک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(2011-04-11 04:07 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-10 08:37 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-10 08:29 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا شایان
علی آقا که چند وقتیه خبری ازش نیست از همشهری های ماست یعنی بچه مشهده اون سد هم گه اشتباه نکنم سد چالیدره
که یکی از تفریح گاه های مشهده اگه اومدین حتما برین جای قشنگیه شاید هم سد طرق باشه
البته این شرایطی که شما توضیح دادین مربوط به یک منطقه آروم و بی سرو صدایه نه جایی مثل چالیدره که یک دقیقه هم خالی نمیشه

بعید نیست سد کارده باشه یا سد دوستیKhansariha (48)
هر جا آب باشه و بشه قایق رانی و شکار کرد علی آقا مثل زبل خان هست

شاید هم سد کارده باشه
ولی فکر نکنم سد دوستی باشه چون تا اونجا 3 ساعت راهه اونم با اون جاده خراب فکر نکنم کسی برای قایق سواری اونجا بره ضمن اینکه این سد یک سد مرزیه و خیلی زیاد اونجا گیر میدن برای ماهیگیری جای فوق العاده ایه اگه گیر ندن کپور داره 20 کیلویی !!!!
(2011-04-10 09:06 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-04-10 08:29 PM)bag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا شایان
علی آقا که چند وقتیه خبری ازش نیست از همشهری های ماست یعنی بچه مشهده اون سد هم گه اشتباه نکنم سد چالیدره
که یکی از تفریح گاه های مشهده اگه اومدین حتما برین جای قشنگیه شاید هم سد طرق باشه
البته این شرایطی که شما توضیح دادین مربوط به یک منطقه آروم و بی سرو صدایه نه جایی مثل چالیدره که یک دقیقه هم خالی نمیشه

دوست عزیز چالیدره تا جایی که من شنیدم نمیتونید با سلاح وارد شید-علی جان هم سلام میرسونن-Khansariha (48)
این علی آقا شما که ازش خبر دارین کجاست چرا ناپیداست
یک اسلحه خوب از طریق همین سایت تونست بخره فکر کنم دیگه کارش با این سایت تموم شده Khansariha (219) (شوخی)

علی جان داره کارای خدمت رو انجام میده-جمعه میخواستم باهاش برم شکار که باید برم تهرونKhansariha (367)-البته 1 شنبه که میرسم مشهد اگه وقت داشته باشه میریم شکار-گفت کمتر میاد سایت فعلا-Khansariha (48)
ببخشید دوستان من از اونجایی که زیاد وارد نیستم به سوالی واسم پیش اومده ولی نمیدونشنم کجا باید مطرح کنم گشتم یه تاپیک متروکه پیدا کردم که کسی بهم ایراد نگیره ببخشید اگه ربطی به تاپیک نداره

می خواستم بدونم این که میگن فصل شکار منظور چه تاریخیه؟ و اینکه تو این فصل چه اتفاقی می افته که بهش می گن فصل شکار

ممنون
اسنایپر جون بد جور ترسوندنت خخخخخخخخخخخ
تویه تاپیک تصاویر شکار یه کم توضیح داده شده اما کلی میگم که از برج 1 تا برج 7 که فصل جفت گیری و تخم گزاری پرنده هاست رو میگن فصل شکار ممنوع
از برج7تا برج آخرایه 12 رو هم میگن فصل شکار که پرنده ها تولید مثل ندارن
اما این گفته هایه من کلی بود و فصل دقیق شکار به منطقه جغرافیایی و آب و هوایی بستگی داره یه جا کمتر و یه جا بیشتر ...
اسنایپر جان من یه بار سایت رو پاک سازی کردم.سری دوم اسماعیل جان پاک سازی کرد.خدائی خیلی باحالی پدر حاج اسماعیل باز در میاد تا پاک سازی کنه!!!یه امتیاز + گرفتی تا شاید توجیه شی اما حالا که اینجوریه اونو پاک میکنم یه منفی میدم حال کنی Khansariha (219) (نظرم عوض شد دلم نیومد و خنثی دادم)
در مورد جوابت اینو بگم که معمولا شکار توی فصل زاد و ولد یعنی بهار و تابستون تعطیل میشه تا عده حیوونا بیشتر شه و احیانا به بچشون ظلم نشه و با خیالت راحت برن مزدومج بشن.تموم.
به به دوستان...یه ماه نبودیم چه شایعه هائی...ترسیدم یه کم دیگه جواب ندم خبر شهادتم توی مرز های عراق پخش بشه Khansariha (256)
جلال جون دفترچرو فرستادم منتظر اعزامم.سعید آریا جون زبل خانم کردی مارو آره؟دارم برات Khansariha (89)
سد دوستی هم منو شمارو راه نمیدن!30 کیلومتر سده!اینورش ایرانه اونورش افغانستان نزدیک بشی یا سپاه میترکونت یا نیروهای افغانی-امریکائی!با قایق موتوری تا آخرش بخای بری چند ساعت طول میکشه!اون سدی که من میرم سد طرقه.به مشهدیا هم پیشنهاد میدم اونورا نرن چون نمیتونن شکار کنند هم ممنوعه و هم اگه شکار کنند دستشون به گوشت نمیرسه چون میفته وسط سد که من با این مشکل ندارم هم قایقرانی هم شنا...منتها بقیه تا نصف راه بیان سنگ کوب و شهادتشون 100% هست.در ضمن یه هشدار هم بدم شنا توی سد خیلی سخته چون طرف مسافت رو نمیتونه تخمین بزنه و چند بار جلوی چشمم چند نفر مردن!قبل از خفه شدن از ترس سنگ کوب میکنند!از من گفتن بخاطر یه اردک نرید شهید شید چون تازه خونوادتون باید 1-2 میلیون بدن تا جسد برسه دستشون دیدی بیخیال شدن گذاشتن غذای اردک بشی Khansariha (95)
=====
کوچیکه همه.یا علی
سلام علی جان خدمتت عرض شود که همه تاسیسات سدهای خراسان رو بازدید کردم.
در مورد سد دوستی بگم که یکبار رفتیم بازدید از داخل گالریهای سد وارد محدوده ترکمنستان شدیم و اونور مرز اومدیم برون و تازه کلی تحویل گرفتن.
خلاصه داداش زمانی بود یه کارت نشون میدادیم ، اتاق مدیر بهره برداری سد بودیم و به همراهش از کل تاسیسات بازدید میکردیم.
انصافا دریاچه سد خوف داره.هر جا میری خیلی مراقب باش.به قایق و شنا بلدی اتکا نکن.خودت دیدی سطح دریاچه باد شدیدی داره.
تاپیک به انحراف رفت
علی جان داداش قضیه خیلی ترسناک شد کهKhansariha (192)
ای بابا پدر منو در آوردید شما خب چیکار کتم
اصلا از این به بعد دیگه تو تاپیک سوال نمی کنم
پیام خصوصی میدم
((( نه عزیزم نه قربونت برم شما تازه کاری این راهش نیست
بهتره هر وقت سوالی داشتی یا خواستی تاپیک بزنی قبلش با یکی از اراشد انجمن مشورت کتی
تا اونا بهت بگن کجا سوال کنی آره قربونش)))
این استتار خطرناکه بابا میدونی خانم حامله ای شما رو با این لباس اگه دید چه به سر جنینش میاد رعایت کنین من که عکسو دیدم قالب تهی کردم چه برسه به یه خانوم
واسه شکار اردک بنظر من باید کمین زد چون اگه ببیننت میرن تو نیزار یا بیشه ها باید قایم بشیم و منتظر آقایون تا تشرف بیارن بزنیمشون البته این نظر بندس هااااااااKhansariha (48)
دوستان تو بعضی از این مستند ها تو کمین از اردک مصنوعی استفاده می کنن و سوت مخصوصی دارن کسی سراغ داره تو ایران واسه فروش هست این اردکه یا نه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع