انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش،سوال در باره شکار اردک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
خوب کومان جان یه چیزی میدونسته که فشنگ شماره ۳تهیه کردن منم باید بخرم البته محمد جان من حرفه ای نیستم از الان بگم که مبتدی هستم ولی خیلی خوش سانس فقط تنها مشکل اینه که شکار بانهای استان شما خیلی قانونی هستن برعکس استان گیلان که میشه یه کاری کرد [hr
بله آقا سینا اداره محیط ریست شهر واستان ما خیلی فعال هستند
سلام محمد اقا،حالا که شکار انقوت ممنوع شد انقدر تو تاپیک فشنگ ساچمه زنی از غاز و فاصله نزدیک و چهارپاره 36تایی برامون تعریف نکن و حرفهای محرک نزن.برادر فصل شکار نزدیکه،میایم مزاحمت میشیما.اون از اقا سینا که با عکس فشنگهاش و . . . دل مارو اب میکنه اینم از شما.فشنگ خوب و همراه کار بلد و شکار با هیجان پرندگان ابزی ،چه شود.
یک دست جام باده و یک دست زلف یار ، رقصی چنین میانه میدانم ارزوستKhansariha (8)
امسال شماره 8 جاگد رو نگه داشتم صرفا واسه خودکا .
بله شکار آنقوت هم ممنون شد چه کار کنیم شما دعا کنید به شهر ما هم پروانه بدهند
دوستان ما هم هوس میانه میدان کردیم. دمتون گرم و کارتون درسسسسسسست. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)
کسی مارو دعوت نمیکنهKhansariha (226)Khansariha (226)
کاربخش عزیز،من رو هم دعوت نکردن،خودم در تلاشم گارد عزیزان رو باز کنم و یه زیر گیری داشته باشم.خخخ
به دوست صمیمی که وارد به فنه(ایجاد و نگه داریش ادم وارد و بیکار و علاقه مند میخواد)، سپردم شراکتی کومه شکار پرندگان ابزی محیا کنه که ما هم ایام بیکاری بریم،اینجا صرفا محل گذر پرندگان ابزیه،اگر باد و بارون باشه و دریا مواج بشه به سمته مزارع میان. شب یا نهایتا شروع روشنایی.در کل شانس دیدارشون قطعی نیست.با این حال مارو قابل بدونید از شما به یک اشاره کفایت میکنه .برای ما چی بهتر از چند جلسه کلاس عملی و اموزش دیدن از شما.
آقای کاربخش طرفای ما تیهو نیست شما بیا از طرفای ما تا دلت می خواهد کبک بزن ما هم برای شکار تیهو مزاحم می شویم
بزرگواران دمتون گرم. Khansariha (8)Khansariha (8)استاد مایین و بزرگ ما. از همه حرفها رد بشیم اگه فرصتی باشه و وقتی از هم نشینی و همراهی دوستان لذت میبریم ولی اینروزها کو زمان اسایش و اگرم پیدا بشه اندکی که فقط میشه یه شب بیابون و کوه ارامشت بده.
یادم رفت ی سوال داشتم. اینجا پرنده ابزی بطور رهگذری پیدا میشه(البته بعضی جاها در زمان خودش میان) من دیروز عصری رفتم کنار ی مزرعه ارزن و چون اب بسته بودن چنتا پرنده تقریبا سیاه رنگ از لای ارزنها پریدن و از ظاهرشون معلوم بود ابزی هستن. نوک و پاهاشون. بزرگیشونم تقریبا اگه درست بگم دو برابر ی کبک بالغ بود شایدم کمکی بیشتر. متاسفانه ساچمه 8 روی تفنگ بود و فاصله مناسب نبود. خیلی سریع نبودن ولی وا رفته هم نبودن. حالا چی و چه مدلی بودن دوستان راهنمایی کنن. Khansariha (8)Khansariha (8)
به نظرم چنگر بوده
احتمال داره دوباره بیان.؟ البته بعید میدونم ولی گفتم بازم بپرسم. گوشتشون ردیفه !!؟ Khansariha (214)Khansariha (214) فقط جهت اطلاع. Khansariha (226)Khansariha (226)
ی رفیقی داشتیم(از ما خیلی بزرگتر بود) تفنگ دولول داشت. در گذشته رودخونه بهرومجرد کلی باحال بود. طرف میدونست کی میشه مرغابی زد و چون ما تفنگ نداشتیم و خوره شکار خبر میداد و میرفتیم و بیشتر اوقات کله سبز میزد. چنتا کبکم ردیف میکرد که ما ببریم تا غر نزنیم.Khansariha (290)Khansariha (290) بزرگتر بود دیگهKhansariha (219)
یاد اون دوران بخیر؛تفنگ کم و شکار زیاد. تفنگ ارزشی داشت و تفنگدار حرمت
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع