انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش،سوال در باره شکار اردک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
میشه شکار کرد ولی با بادی باید براش کمین کنید نمیشه پیاده بهش رسید باید دم صبح یا غروب جایی رو که میدونید میاد برید کمین کنید
ما با دولول و پنج تیر با کلی درد سر می تونیم یه اردک بزنیم با تفنگ بادی اصلا فکرش رو هم نکنید . اردک وحشی باهوش تر از اون چیزیه که فکرش رو بکنی ، خیلی سریعه و با کوچیک ترین صدایی فرار میکنه و چنان استتار میکنه که روش پا بزاری
اگه بادی قوی دارید من توصیه میکنم برید شکار خرگوش خیلی حال میده
سلام دوستان.به نظرم میشه با بادی اردک زد و چندتا از دوستان زدن و عکسش رو گذاشتن و امیدوارم که با بادی زده باشن.زدنش با بادی واقعا دردسر داره اما نشد نداره.با چند عدد دکو و استتار مناسب شکارچی و اسلحه و صبر میشه این کارو انجام داد.ولی خوب دیگه با شاتگان خیلی راحت تره و همونطور که اقا پیمان هم گفتن.اقا به نظرم کار نشد نداره اما با اصولش و صبر صبر صبر تجربه تجربه تجربهKhansariha (8)Khansariha (8)
یک فیلم بسیار بسیار زیبا از شکار اردک به صورت حرفه ای. ظاهرا شکارگاه در کانزاس هست. این فیلم جنبه آموزشی هم داره. توضیحات و نکات مفیدی در اون هست. کیفیت فیلم هم خیلی بالاست. پیشنهاد می کنم از دستش ندید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-13 08:05 PM)peiman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما با دولول و پنج تیر با کلی درد سر می تونیم یه اردک بزنیم با تفنگ بادی اصلا فکرش رو هم نکنید . اردک وحشی باهوش تر از اون چیزیه که فکرش رو بکنی ، خیلی سریعه و با کوچیک ترین صدایی فرار میکنه و چنان استتار میکنه که روش پا بزاری
اگه بادی قوی دارید من توصیه میکنم برید شکار خرگوش خیلی حال میده

سلام
پيمان جان يكي از دوستان با تفنگ پي سي پي در يك روز ( فصل شكار گذشته ) شكار خوبي رو داشت در صورتيكه سه نفر شكارچي ديگه هم با دو تا دولول و يك تك لول فقط يكي زده بوده ولي اين ماشاا.. به تنهايي به اندازه سهميه پروانه سه نفر شكار زده بود البته با دكوي Khansariha (8)
سلام
دوستان شکار مرغابی خیلی ساده است و با تفنگ بادی هم میشه خودم زدم فقط یه قلق داره
شکار مرغابی عینا شکار کل و قوچه باید حواست باشه
اینکه دوستان میگن با هوشه نه اینچنین نیست حواست باشه و بفهمی چجوری بری تا 1 متریش میتونی بری
تا یه متری که میشه اسیرش کرد که خخخخخخخخ
اما روش شکار اردک پیدا کردن محل زندگی استفاده از دکوی حفظ سکوت
دادا اونام کهیکی زدن شکارچی نبودن اردک بر خلاف قیافه غلط اندازش پوشش مناسبی نداره و به راحتی هوا زنی میشه با پی سی پی هم بارها من شکار کردم و در تمام روزهایی که برای شکار اردک میریم حتما پی سی پی همراهمون هستKhansariha (8)
دوستان در شکار اردک و یا خوتکا فقط مهارت تیرانداز مهمه نه هیچ چیز دیگر
درکل بهترین سلاح برای شکار هوازنی تفنگ شکاری ساچمه زنی بوده و میتوان
از بادی هم استفاده کرد با این تفاوت که فقط شکار ثابت رو میشه زد اگه در هوا
بخوای با بادی شکار کنی شاید 1 درصد بتونی بزنی!!!!!!
اقا ارش 1324 گفته بودن که (با دو تا دولول و يك تك لول فقط يكي زده بوده ولي اين ماشاا.. به تنهايي به اندازه سهميه پروانه سه نفر شكار زده بود البته با بادی)
احتمالا این 3 نفر شکارچی نبودند و از عزیزانی هستند که به شکار علاقه دارن و گرنه ما در هر روز شکار تعداد ....
در پستهای بعدی تصاویر شکار خوتکا و مرغابی رو براتون میزارم
باتشکر
سلام خدمت دوستان عزیز
اون شخصی که آرش جان ازش صحبت کردن بنده بودم که 12 اردک رو با وایروخ 100 4.5 ترکوندم که عکسش هم تو تاپیک شکار و فیلمی که از داخل کومه گرفته بودم موجوده
اون روز دوستان من که شکارچیان بسیار ماهری هستند فقط و فقط بد شانسی آوردن و روز روز من بود یه جای دنج تنها با دکوی مناسب و از داخل کومه Khansariha (178)
به نظر خودم تنها علت موفقیت من در آن روز سرد سکوت 100% و جاگیری مناسبم بود
با کمی صبرو حوصله میشود آن چیز که خواهی
اینشالاه امثال با آرش عزیز میریم اونجا که ایشون هم واسمون هنرنمایی کنن
بدرودKhansariha (8)
دوست عزیز کجا شکار زدید (( کدوم منطقه ))
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع